Dla dzieci?

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Dla dzieci?

Post autor: Mertruve »

Nie, wcale by tak nie powiedziało. I co teraz?

Nie możesz nienawidzić ludzi za to, co twoim zdaniem mogliby zrobić, bo musiałbyś brać każdego przechodnia za psychopatycznego mordercę o;
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Dla dzieci?

Post autor: Jazzwhisky »

Mertruve pisze:Nie, wcale by tak nie powiedziało. I co teraz?

Nie możesz nienawidzić ludzi za to, co twoim zdaniem mogliby zrobić, bo musiałbyś brać każdego przechodnia za psychopatycznego mordercę o;
Znów (tak jak i dwa posty wcześniej) szukasz dziury w całym. Preki nie "podstawił pod wzór" każdego przechodnia, tylko ściśle określoną grupę osób. Wszystko się zgadza, psychopatyczny morderca jest psychopatycznym mordercą właśnie dlatego, że morduje. A jeśli "wcale nie morduje" to psychopatycznym mordercą być nie może.

To o czym piszemy jest w dużej mierze kwestią gustu, ale autor założył temat chyba po to, byśmy podzielili się swoimi doświadczeniami, a nie cokolwiek udowadniali. Teraz jestem ciekaw co on na to. =]
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Dla dzieci?

Post autor: Preki »

Co ja na to?
No cóż Jazz, nie do końca kwestia gustu. To co opisałem poprzednio, to nic innego, jak brak indywidualności. Zobaczcie - u mnie wszyscy jeżdżą pod miasto na dyskoteczki, piją wódkę, słuchają tej samej, dziadowskiej muzyki. Ja jestem niepowtarzalny, bo się na czymś znam, mam jakieś hobby, stronię od alkoholu. I wiesz, za to mnie nie lubią. Za to, że jestem sobą, nie nimi.

Wszystko jasne.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Dla dzieci?

Post autor: FEI »

Preki gratuluję więc.

skończmy temat, bo za chwilę ktoś będzie przekonywał o swoich racjach pokazując co ma pod spódnicą XoD
ewribadi dałn!
Zablokowany