- "Wakacje 2009" -

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scientist
Posty: 93
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:34
Lokalizacja: Szczecin

- "Wakacje 2009" -

Post autor: Scientist »

Na forum mało się dzieję, ale że nikt nic nie napisał o tym wydarzeniu?

-Wakacje-
Wolność, zabawa, radość.

Jak wg. was rozpoczęły się wakacje? (wg. mnie raczej niefajnie)

Co macie zamiar przez wolny czas robić? (ja przez te wakacje mam zamiar porobić troszkę 'RPGMakerowskich' grafik :D)

A teraz zjadę trochę na bok ;p

Czy na tym forum dzieję się coś prócz tej "paplaniny" ?xD
Czy ktoś zajmuję się teraz jakimś projektem?


Dobra. To wszystko. xDxDxD
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1160
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: - "Wakacje 2009" -

Post autor: Michu »

Chyba pomyliles fora. U nas wlasnie dzieje sie najwiecej (zobacz caly dzial RPG Maker w porownaniu z Inne). Pokaz mi inne forum, gdzie dzial gry ma najwiecej postow =D

A jak sie zaczely wakacje? Pewnie jakis czlowiek pierwotny zmeczony waleniem bez sensu palka w skale stwierdzil ze musi odpoczac. A pozniej juz poszlo z gorki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: - "Wakacje 2009" -

Post autor: Secretman »

Jak coś nie wypali przez te 2 miesiące, to zawsze będzie Rpgmaker i RM Archive.
Może by się dało zrobić jakiś kontest typu TACO(temat przewodni - wakacje :lol: ), TASC lub Ligę Mapperów?
Broli989 pisze:Czy na tym forum dzieję się coś prócz tej "paplaniny" ?xD
Co masz na myśli pisząc "paplaniny"? Mnie się wydaje, że forum właśnie służy do rozmowy.
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: - "Wakacje 2009" -

Post autor: Ska'ciu »

Wakacje, zaraz, ach! Już pamiętam co to było. Cóż, zaczęły się no, napisaniem przeze mnie egzaminu zawodowego który poszedł co najwyżej średnio. A tak to cały czas się obijałem.
Co do makerowania, mam nadzieję że w końcu uda mi się skończyć "Mahou no Sekai" (pamięta ktoś o tym projekcie jeszcze? xD) i może jeszcze coś. Wszak mam dużo zaczętych projektów. W sumie to coś tam zawsze dorobię ale jest to zdecydowanie zbyt mało :(. Niech moc makerowania będzie z wami w tym wolnym czasie (nie życzę wam nolifeowania oczywiście xD). Minna-san, gambatte!

Dół:
Ja mam już 21 a moje największe osiągnięcia to matura i prawko kat.B, więc się nie przejmuj. Ciesz się z bycia "dorosłym", wszak ma to swoje zalety.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2009, 02:15 przez Ska'ciu, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: - "Wakacje 2009" -

Post autor: Super Vegeta »

Z racji bycia trzy miesiące po osiemnastce, jak na razie wakacje upływają mi pod znakiem przybicia z powodu bycia starą dupą oraz stwierdzenia braku jakichkolwiek osiągnięć w (krótkim, bo krótkim) życiu.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: - "Wakacje 2009" -

Post autor: Jazzwhisky »

Chciałem najpierw pogadać z Michem, ale: 1) nie możemy się jakoś złapać i 2) on zawsze jest nastawiony pozytywnie do takich akcji; ogólnie rzecz biorąc czytając Was i myśląc o wyborze pomiędzy TASC a LM, wpadł mi do głowy nieco śmieszny pomysł na wakacyjny konkurs fotograficzny. =)

Ogólne założenie, zdjęcie w tematyce RM+lato/wakacje, byłaby prezentacja, głosowanie, jakaś nagroda, okazja do promocji RM, śmiech i głupie żarty. Pod warunkiem, że sprawa ma sens i w ogóle budzi jakikolwiek dreszczyk. Dlatego zanim ruszylibyśmy z ogłaszaniem tego oficjalnie - że tak pozwolę wbić się z tym tutaj, co myślicie?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: - "Wakacje 2009" -

Post autor: BeVoo »

@Michu
dzial gry ma najwiecej postow
A ile postow z pozostalych dzialow zostalo usunietych? :P

@Jazzwhisky
Foto Konkurs - chcialbym zobaczyc kogos w uszytym przez siebie stroju Chaza (to tematyka rm) opalajacego sie na plazy (tematyka wakacyjna) oraz ludzi reagujacych na niego (efekt polaczenia tych tematyk). Ale ja jestem jak najbardziej za konkursem foto zwiazanym z RMakerem :) Mam nawet kilka pomyslow :)

PS. PataPataPataPon :)
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: - "Wakacje 2009" -

Post autor: X-Tech »

Na pewno z tego konkursu foto było by sporo śmiechu bo można go przeprowadzić ekspresowo, ale nie każdy pewnie ma aparat tego typu.

"Może by się dało zrobić jakiś kontest typu TACO(temat przewodni - wakacje :lol: )"
Na to samo wpadłem Secretman, by zrobić konkurs na grę typu: Przygoda Wakacyjna - rzecz jasna totalnie fikcyjna. Jestem za.

W ogóle myślę, że świetnie by było przeprowadzić sporo różnych konkursów przez wakacje powiedzmy co tydzień lub 2 kolejny.


Co do tematu. Pogoda się sknociła tak wygląda obecnie początek okresu wakacyjnego u mnie ( nazwijmy tak koniec czerwca). Jakiś festyn w okolicy był przez dwa dni, ale żałuję, że czasu nie spędziłem na zrobieniu czegoś na makera, bo było raczej bez polotu.Mam nadzieję znaleźć w sobie jakieś chęci by zrobić coś na makera w najbliższym czasie. Czekam na jakieś śmieszne gry/gierki na makera z waszej strony i oczywiście na konkursy. To tyle.
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: - "Wakacje 2009" -

Post autor: BeVoo »

Tak jak co roku "Kevin..." mi przypomina ze sa juz swieta, tak 'gra konkursowa o tematyce wakacyjnej' mi przypomina ze sa juz wakacje :)
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
ODPOWIEDZ