Sposób na nudę

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Sposób na nudę

Post autor: kvachu »

Any ideas?

Ale nie chodzi mi o nudę przed kompem, ale taką np co by tu zrobić, żeby się nie nudzić na chacie. Np z inną osobą ^^

Piszcie jak wy se radzicie w takich sytuacjach =)
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kalafior »

Hmmm, zazwyczaj wtedy dzwonię do kumpli, żeby umówić się na plażę, ale pogoda jest bue! więc zamiast plaży umawiam się na jakiś trening w siłowni, ew. na pizzę.

A jak już nie chce mi się wychodzić to oglądam jakiś film na DVD - mam ich bardzo dużo, a każdy widziałem 100 razy, ale jakoś wszystko idzie, a i przy okazji opycham się wszystkim co jest w lodówce.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Sposób uniwersalny: rób, rób. W twoim przypadku Asgaroth, a z drugą osobą możesz np. myśleć nad questami :3
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Post autor: BeVoo »

Ze niby mialby robic gre z
Np z inną osobą
?

Dobry pomysl... co dwie glowy to nie jedna :]
A szczerze: musialbys podac plec tej drugiej osoby :]
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Wspólne przechodzenie gierek to przecież świetna zabawa ;)
I w ogóle, nyo, zajmijcie się tym, co jest waszym wspólnym zainteresowaniem, a jeśli takowych brak - pozostaje Youtube, klasyczny film, dobre planszówki, domowy wrestling, rozmowy o aktualnej sytuacji politycznej, emmm... no, tyle? ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

wypad z kumplami na miasto, basen... zawsze coś się wymysli ^^
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Post autor: Qualrath »

Jeśli pogoda jest niedobra - kryta pływalnia, tak jak k-lafior rzekł - siłownia, no i dobra książka jeszcze jest :]
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

dobre planszówki
To nasunęło mi jeszcze toczone RPG. Poleciłbym zwłaszcza Warhammera (do którego się wreszcie przekonałem) i d20 Modern (głównie dlatego, że system ten można dostosować niemal do każdych warunków o wiele łatwiej niż D&D, kiedyś zrobiliśmy nawet walkę jednokomórkowców w prebiotycznej zupie =D). Pozdrawiam ^^
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Post autor: kvachu »

Małe sprostowanie!
Ja nie pytałem co Wy mi polecacie tylko poprostu spytałem jak Wy se radzicie z nudą.
Głównie ma się toczyć dyskausja na ten temat =)

Nie mówcie do mnie ;]
Awatar użytkownika
Neo
Posty: 131
Rejestracja: 24 lip 2006, 15:27

Post autor: Neo »

No więc jakieś dobre jrpgi zawsze się znajdą. Dobra książka i telewizja, a wieczorem wypad ze znajomymi na pizzę. No i nadal mozolna nauka gry na gitarze ^^"
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

nie nudzić na chacie
Na chacie tzn. w domu? Myślałem, że chodzi ci o np. polchat XDDD

No to planszówki i RPG, zdecydowanie =) Jeżeli wszyscy mają PSP, można grać w coś przez GameTransfer ^_^
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Zazwyczaj jak mnie złapie tak, że siedzę na kreśle przed monitorem i nie wiem, co robić - to albo włączam RM\TP i próbuję coś robić, albo ustawiam brb w GG i lecę młócić Soldata. ^__^ No. Ew. jeszcze oglądam anime bądź czytam mangi. Stałym przerywnikiem dnia jest sport. Od czasu do czasu się jeszcze zdarzy zwołac elo ekipe i zrobić jakiś wypad.
ODPOWIEDZ