Polska scena O_o

Tematy różne, różniste.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Polska scena O_o

Post autor: Rahim »

Na wstępie pozwolę sobie zacytować wypowiedź ravenone, i przypominam że mimo iż temat jest w offtopic'u nie należy tu spamować, ani nie służy sprzeczkom tylko by podyskutować.
ravenone pisze:Jesteś w stanie wytłumaczyć tak dużą popularność serii waszych gier na Ultimie? Na innych forach reklamowałaś Pustkowia Chaosu, ale gra przeszła bez echa. Nie mówię tu o Golden Forkach, na których wypadliście świetnie.
Produkcja odniosła takie echo, jest okej, tam w miarę większość osób w nią zagrało, jednak na Ultimie zazwyczaj gry są robione dla sceny ultimy, nad czym ubolewam :/ Zdarzają się jakieś sensowne projekty, nawet jestem ich fanem np. Kruk, jednak w większości to projekty starające się
o podlizanie społeczności ultimy takie wzajemne kółko adoracji, po za tym chciałem skrytykować to forum bo jego użytkownicy twierdzą że nie są wszędzie akceptowani bo robią w vx, to nie prawda, Inre jakoś jest normalnie tutaj traktowany, nikt się go nie czepia podobnie jest z innymi, nie spotkałem sie z krytyką chyba że gry naprawdę wypadają słabo a ich autorzy nie potrafią przyjąć słowa krytyki. A tak po za tym to prawda jest taka że na Ultimie w wzajemnym kręgu adoracji nie interesują ich projekty inne niz spod xp i vx. Przykładem są tego chociaż by działy spod 2k, umierają i kuleją, jak już ktoś coś w stawi z swoich projektów to cieszy się że chociaż ktoś pierdną w ich temacie. Forum XP z kolei jest pustką, taka pustynia o niczym, dlaczego tak sądzę? Już uzasadniam. RMXP.pl jest właściwie o wszystkim tylko nie o Xp, a jak jest o wszystkim to tak naprawdę o niczym. Ludzie jak tam bywają to jest jakieś wielkie wydarzenie, dodatkowo dział o XP tam kuleje, a większość gier ma nieaktualne linki i wg. całe forum jest zaniedbane i przypomina jeden wielki śmietnik :/ Co do forum Titka to sie nie wypowiem za specjalnie bo nie znam go na tyle (po prostu tam nie wchodzę) jednak przypomina taką sektę *-*

A teraz wam powiem że nie muszę zakładać jakichś głupich blogów typu "Kibel" by wyrazić swoją opinię bo się jej nie boję i nie boje się powiedzieć tego wprost, tak właśnie uważam
Zablokowany