Co ćwiczycie?

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Venesard »

Ja ze swojej strony freerunning, akrobatyka, street workout, okazjonalnie biegam. Problemy ze stawami miałem jedynie na początku, później najwyraźniej zahartowały mi się.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Co ćwiczycie?

Post autor: Adrap »

"Co do tego co piszecie o złym wpływie biegania to jest to oczywisty bullshit. Biegasz w butach. Zwykle buty nadające się do biegania mają amortyzację. Nawet jeśli biegasz po twardej nawierzchni. Ja biegam w butach NIKE. Odbijam się od nich jak gumowa piłka. Zresztą wszelakie buty nawet gorszych marek, ale z grubą podeszwą, która nie jest twarda są dobre do biegania i amortyzują."
A figa. Bo w butach o grubszej podeszwie gorzej się biega i np. w takich wysokich airmaxach (czy jak to się tam pisze) jest źle bo stawy i mięśnie lubią naturalny układ stopy przez co tylko bardzo elastyczne buty są dobre a nie te z grubą piętą. Ale fakt że jak masz już biegać po betonie to lepiej w takich airmaxach a nie cichobiegach. Jednak jakbym miał biegać po dróżce leśnej (co też czynię) to lepsze są jakieś wygodne buty sportowe niż takie z grubą podeszwą.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
ODPOWIEDZ