Co ćwiczycie?

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
GreyInvidia

Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 2)

Re: Co ćwiczycie?

Postautor: GreyInvidia » 21 mar 2014, 21:08

Heh, mnie w sumie zastanawia jakie macie powody, by ćwiczyć ;p. Oczywiście wiadomo, że również chodzi o zdrowie, ale jak tak obserwuję ludzi to widzę, że jednak o zdrowie w taki sposób zaczynają dbać wtedy, gdy po prostu zachodzi taka potrzeba (ich własna, albo z zalecenia lekarza).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Rave » 21 mar 2014, 21:48

Rahim pisze:e-papieros wcale nie jest zdrowszy od zwykłych fajnek

Och, on nie ma być zdrowszy dla ciebie, tylko dla tych co muszą z tobą wytrzymywać.

A co do treningu, to ja na razie tylko kciuki ćwiczę ;).
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special (zwycięstwo)

Postautor: Kleo » 21 mar 2014, 22:03

GreyInvidia pisze:Heh, mnie w sumie zastanawia jakie macie powody, by ćwiczyć ;p.
Jak to przy każdej zmianie - aby zaistniała, straty z utrzymywania status quo muszą przewyższyć korzyści. U mnie bezpośrednim powodem był ból, który w pewnym momencie po prostu stał się silniejszy od lenistwa.

Hubertov pisze:
GameBoy pisze:Kleo, nie pal.
Popieram :wink:
A jeśli chodzi o palenie, to póki co korzyści mam więcej niż strat (przynajmniej tych krótkoterminowych, no ale po co się zamartwiać przyszłością? Choć jak zacznę po trochu wypluwać płuca, to pewnie zmienię punkt widzenia:). Także dzięki za troskę, ale póki co nie skorzystam z waszych rad. Niestety, jestem zakamieniałym nałogiem i zwyczajnie brakuje mi motywacji do rzucania. ;)
Awatar użytkownika
Hubertov

Postautor: Hubertov » 21 mar 2014, 22:04

GreyInvidia pisze:Heh, mnie w sumie zastanawia jakie macie powody, by ćwiczyć ;p. Oczywiście wiadomo, że również chodzi o zdrowie, ale jak tak obserwuję ludzi to widzę, że jednak o zdrowie w taki sposób zaczynają dbać wtedy, gdy po prostu zachodzi taka potrzeba (ich własna, albo z zalecenia lekarza).

Sport kształtuje charakter.

@Rave To niedobrze xd
Ostatnio zmieniony 11 sie 2016, 22:32 przez Hubertov, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Kontakt:

Postautor: Super Vegeta » 22 mar 2014, 10:48

Biegam, będzie już jakieś 8.5 roku. Na początku dla zajęcia wolnego czasu, z upływem lat weszło w nawyk. Teraz, jak za długo siedzę w domu i się nie ruszam, to aż mnie nosi. :)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 22 mar 2014, 12:23

Codziennie seria ćwiczeń, albo dwie od lat + trochę jeet kune do. Kiedy tylko poprawia się pogoda popadam w nałóg biegania. Zdarzało się, że biegałem sobie około 5-8 km dziennie i trochę więcej (10 to naprawdę hardkor). Przeważnie to około 1-2km wystarczy. Podstawa to jednak te ćwiczenia. Ogólnie stare ze mnie truchło, a wyglądam na jakieś 9 -10 lat młodziej i na tyle się czuję XD Na sposoby są sposoby. Co jeszcze ? Czasem jeżdżę rowerem ze starymi kumplami w różne miejsca zwykle to niedaleko, ale też jakiś ruch.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Hubertov

Postautor: Hubertov » 22 mar 2014, 20:18

Super Vegeta pisze:Biegam, będzie już jakieś 8.5 roku. Na początku dla zajęcia wolnego czasu, z upływem lat weszło w nawyk. Teraz, jak za długo siedzę w domu i się nie ruszam, to aż mnie nosi. :)

Powiem tylko:
Obrazek

X-Tech pisze:Codziennie seria ćwiczeń, albo dwie od lat + trochę jeet kune do.

O, a co to za seria?
Awatar użytkownika
X-Tech

Postautor: X-Tech » 22 mar 2014, 21:45

Ćwiczenia ? Rozciąganie + standardowe podstawowe ćwiczenia (pompki, przysiady itd.) jeet kune do to już totalny hardkor.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Noruj » 22 mar 2014, 21:50

Siłownia raz w tygodniu.

WF na studiach?XD

Obecnie niewiele. Bywało w przeszłości tego więcej bo i 4 lata ćwiczyłem sztuki walki i trenowałem parkour. Teraz to jak jest cieplej to obowiązko rower i lubię sobie poćwiczyć na siłowniach na powietrzu, bo zmontowali u mnie sporo tego ostatnio.
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
Hubertov

Postautor: Hubertov » 22 mar 2014, 22:00

X-Tech pisze:Ćwiczenia ? Rozciąganie + standardowe podstawowe ćwiczenia (pompki, przysiady itd.) jeet kune do to już totalny hardkor.

Ja czasem zapominam o rozciąganiu... A to podobno bardzo ważny element ćwiczeń!
Awatar użytkownika
X-Tech

Postautor: X-Tech » 22 mar 2014, 22:15

Nic ci się nie stanie dopóki nie wykonujesz gwałtownych ruchów, które mogą cię narazić na uszkodzenia. Przydaje się np: przed rozwalanie żarówek w żyrandolach z kapcia.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Awatar użytkownika
Hubertov

Postautor: Hubertov » 22 mar 2014, 22:42

X-Tech pisze:Nic ci się nie stanie dopóki nie wykonujesz gwałtownych ruchów, które mogą cię narazić na uszkodzenia. Przydaje się np: przed rozwalanie żarówek w żyrandolach z kapcia.

Rozwalanie żarówek w żyra... Co? 0.0
Tak, wiem, że nic się nie stanie, ale koniec końców to pomaga i mniejsze zakwasy po tym mam :)
Awatar użytkownika
Ozzaku
Kontakt:

Postautor: Ozzaku » 22 mar 2014, 23:26

Noruj pisze:
Siłownia raz w tygodniu.

trenowałem parkour.

W trzeciej gimnazjum się tym interesowałem, ale jako że mieszkałem na wsi, a do szkoły chodziłem w małej gminnie gdzie nie bardzo było jak się tym zajmować przeszło mi :p ale jak najbardziej polecam :-D
Awatar użytkownika
X-Tech

Postautor: X-Tech » 22 mar 2014, 23:50

Wiejski Parkur, a to dobre :lol:

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Noruj » 23 mar 2014, 00:13

Dash vault przez krowę :P
Nie do żartuje, ale w zasadzie jakieś tam elementy miejskie nawet na wsi się znajdą. xP Można sobie ćwiczyć, a na mieście robić już konkretne treningi xP Chociaż zauważyłem, że ostatnio jakby moda na to przeszła, bo nigdzie nie widzę dzieci skaczących po dachach etc :P
Obrazek

Marazm.

Wróć do „Offtopic”