Chiński napis z kosmosu.

Tematy różne, różniste.
Zablokowany
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Chiński napis z kosmosu.

Post autor: McLaren »

Niedawno w moje urodziny przemierzyłem świat dookoła ,biorąc moją sytuację finansową zrobiłem to w jeden dzień za darmo na mapie google ;) Z takim oto humorkiem zaczynam nowy ciekawy temat...

Ciekawy bo przemierzając mur chiński od zachodniej części do wschodniej w górę zauważyłem pewien napis...

Obrazek

szukałem w internecie co on oznacza ale nic nie znalazłem być może wy coś wiecie lub znajdziecie???
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Chiński napis z kosmosu.

Post autor: Kleo »

Nie mam pojęcia, co może oznaczać ten napis, ale poddałeś mi miłą myśl o zamówieniu sobie na obiad jakiejś pięciosmakowej chińszczyzny. A właśnie, może to menu pobliskiej knajpy? ;) Najlepszego z okazji urodzin.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Chiński napis z kosmosu.

Post autor: McLaren »

Dzięki :D Jeżeli chodzi o jedzenie to ja lubię często robić kurczaka w cieście kokosowym:) Na you tube jest przepis :)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Chiński napis z kosmosu.

Post autor: Jazzwhisky »

Wrzuć/sprawdź jakieś współrzędne, link do google maps, powinno ułatwić poszukiwania. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Chiński napis z kosmosu.

Post autor: Kryzz333 »

Ciekawa rzecz.

Znalazłem taki oto detektor chińskich liter:
http://www.chinese-tools.com/tools/mouse.html

U mnie niestety Java jest zepsuta, więc będziesz musiał sam sprawdzić.
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: Chiński napis z kosmosu.

Post autor: Deathwing »

"Lojalni wobec przywódcy Mao"
Nie było tak trudno to wyszperać: http://www.greatwallforum.com/forum/mut ... brush.html

btw, takie skojarzenie z pomnikami komunizmu: od jakiegoś czasu na google maps można sobie pooglądać Koreę Północną, łącznie z obozami koncentracyjnymi. Koszmar.
turn up the silence
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Chiński napis z kosmosu.

Post autor: McLaren »

Deathwing dzięki już myślałem ,że nikt mi nie odpowie na tą zagadkę... jak widzę szukałeś na stronach w języku angielskim:) nigdy bym nie znalazł:) dzięki jeszcze raz serdecznie:) obozy zobaczę.
Zablokowany