Zna ktoś jakieś fajne parodie anime?

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Zna ktoś jakieś fajne parodie anime?

Postautor: Rave » 11 sie 2014, 12:44

Zapoda ktoś?
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Re: Zna ktoś jakieś fajne parodie anime?

Postautor: X-Tech » 11 sie 2014, 15:57

Nie wiem co to są parodie anime, bo dla mnie większość anime to parodia samych siebie DLATEGO no nie chce mi się oglądać wolę jak już wrócić do np: Z Archwium X, albo Twin Peaks, ale jest kreskówka, która jest genialna ilość wulgaryzmów na minutę przebija wszystko, ale to szczegół.

Detroit Metal City - mnóstwo ciężkiego porąbanego humoru - parodiowanie muzyki metalowej/rapowej/popowej. Ogólnie rewelacja to jedna z kilku kreskówek, które widziałem w życiu i śmiałem się jak wariat. Nie dla nadętych ludzi.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Kontakt:

Re: Zna ktoś jakieś fajne parodie anime?

Postautor: Preki » 11 sie 2014, 19:15

Jeden link:
https://www.youtube.com/watch?v=TrgxHDoe8gA

(nie, nie jest to pan Rick Astley)
Obrazek
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein

Wróć do „Offtopic”