Programista - poszukiwany do pomocy.

Tematy różne, różniste.
Zablokowany
Ar.23
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2014, 14:51

Programista - poszukiwany do pomocy.

Post autor: Ar.23 »

Cześć wszystkim.

Nasza mała ekipa próbuję obecnie stworzyć film animowany na podstawie pierwszego numeru Amulet Sagi - mangi/ komiksu( nazwijcie jak chcecie). Dotychczas ukazał się pierwszy numer komiksu, a także kilka prezentacji postaci wykonanych w technice 3d.

Ostatnio wykonana prezentacja:
http://www.youtube.com/watch?v=P4D--hdh ... w0CzI6ZgWQ

Jakiś czas temu doszliśmy do wniosku, że chętnie spróbowalibyśmy swoich sił przy tworzeniu gry, której efekt graficzny byłby mniej więcej zbliżony do efektu takiego jaki możemy obserwować w grach stworzonych w różnych wersjach rpg makera. Jednak , aby zrobienie czegoś takiego było w ogóle możliwe to przydała by się nam osoba , która posiada pewne doświadczenie w pisaniu skryptów w grach. Niestety nie mamy obecnie ustalonych konkretów co do samej gry - za wyjątkiem tego, że posiadała by elementy charakterystyczne dla gatunku grozy - to byłby horror.
Do projektu filmu animowanego mamy dwóch grafików 3d , scenarzystę i muzyka - jednak w przypadku , gdyby ruszyły prace nad grą komputerową to ekipa składała by się prawdopodobnie z : scenarzysty, jednego grafika 2d i jednego grafika 2d i 3d , muzyka no i programisty ( którego nam na obecną chwile wyraźnie brakuje). Prace nad grą chcielibyśmy rozpocząć przed upływem najbliższych 30 - stu dni. Jeżeli ktoś z was miałby ochotę na takie hobbistyczne zajęcie, to zapraszam.

Prócz linku który podałem wcześniej ( poprzez który możecie wejść także na kanał Amulet Sagi) załączam także :
1. link , poprzez który możecie wejść na kanał naszego muzyka - znajdziecie na nim kilka przykładowych utworów jego autorstwa :
https://www.youtube.com/channel/UCQQrR7 ... vJw/videos
2. dołączam także link do swojej galerii. Znajdziecie tutaj głównie prace wykonane w stylu komiksowo mangowym ( prac w 3d nie zamieszczałem):
http://arik1991.deviantart.com/gallery/?offset=48
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Programista - poszukiwany do pomocy.

Post autor: Rave »

Za odpowiednią opłatą podejmę się wyzwania. Co do gry, to proponowałbym się przenieść na Unity (można wykorzystać istniejące modele), mam gdzieś na boku niedokończony "system" podobny do rpg makera w unity (widok z góry, itd.), całość wraz z odpowiendimi modelami prezentuje się dość zacnie.
Ar.23
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2014, 14:51

Re: Programista - poszukiwany do pomocy.

Post autor: Ar.23 »

Fajnie, że się odezwałeś, Rave. Jednak, jak już pisałem - projekt takiej gry jest projektem hobbistycznym za który nikt nam nie płaci - a więc prawdopodobnie nic na tym nie zarobimy To po prostu kolejny projekt osób które by go współtworzyły, projekt który można by wykorzystać jako pewnego rodzaju portfolio. Dla mnie , jako dla osoby zajmującą się grafiką, jest to bardzo korzystne - Do filmu animowanego, komiksu, projektu symulatora statku kosmicznego wykonywanego w unity, mógłbym dołączyć wtedy także dodatkowy projekt gry 2d w stylu rpg - w ten sposób zyskuję materiał który mógłbym pokazać starając się o jakieś zajęcie na którym mógłbym faktycznie coś zarobić. Twórczość muzyka także jest w tym momencie promowana - więc przypuszczam, że on też to jakoś wykorzysta . Myślę, że programista także mógłby to później wykorzystać z jakąś korzyścią dla siebie. Zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie taki stan rzeczy ci nie odpowiada, ale jesteśmy jedynie grupą młodych ludzi którzy chcą coś zrobić, wykonać jakiś projekt, aby później móc go wykorzystać na swoją korzyść - każdy według swojego gustu.
Zablokowany