Noworoczne postanowienia 2015

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: Klonoa »

Szczesliwego nowego roku grube i chude osobniki!

Zakladam temat chcac sie dowiedziec kto z was jakie ma postanowienie noworoczne bo napewno trafia sie osoby jakie nie beda sie mialy czego wstydzic przy takiej skromnej rzeczy.

Na przyklad moimi noworocznymi postanowieniami sa:
-Wydawac co miesiac conajmniej jeden art
-Zaczac publikowac jakis komiks z Patreon'em
-Splacic dlugi
-Zdac na nowy rok studiow
-Znalezc wiecej zleceniodawcow...
-zrobic RMowke badz 2D MMORPG

To tyle byloby odemnie - peace out.. kopterki mi lataja w glowie.
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: X-Tech »

Jakąś grę/gry na rma zrobić zmobilizować się, bo jestem w stanie robić jedną gierkę w około 2-3 tygodnie przy mobilizacji (nie lichą) 8bit Quest powstał w mniej więcej tyle tak jak te całe gierki, które robilem tylko dla siebie. Tym razem w stronę gier fabularnych = niespotykanych = z własnej wyobraźni raczej nie inspirowanych grami, ale moją wyobraźnią i przemyśleniami na temat różnych rzeczy...gierki już nie tylko dla mnie = dopracowanie.


Zwiększyć skill w UT (Unreal Tournament 99) w trybie Combo Insta Gib i na Romanian DM. Ostatnio trochę się polepszyłem na obu, ale nadal to nie jest to czego chcę. Chcę aby moje skille jeszcze bardziej wzrosły przykładowo ostatnio dobiłem do około 80 fragów na combo insta gib chcę dojść do poziomu, w którym będę w stanie robić ich około 150 i więcej na mecz. Zaczynałem od kilkunastu fragów kiedy znalazłem pierwszy raz Combo Insta Gib parę latek temu. Serwery Rocket CTF owniłem po całości łącznie z capture flag, oraz ilością fragów i punktów, ale coś ich nie widać już XD Chciałbym żeby wróciły. W ogóle zwiększyć skill w grze.


Zarobić tonę kapusty.
Co najmniej dwu/trzykrotnie zwiększyć swoją kreatywność i wydajność.


Co najmniej 2x więcej aktywności we wszystkich dziedzinach.


Zrobić w rmie gry (lub przynajmniej jedną) które(która) sprawią (która), że ludzie zastanowią się nad sobą i będą chcieli być lepszymi ludźmi.


Osiągnąć duży sukces w tym w czym działam kreatywnie.

Rozszerzyć horyzonty i wiedzę, umiejętności i wyobraźnię.


To tyle XD
Ostatnio zmieniony 10 lut 2015, 23:19 przez X-Tech, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: Rahim »

Nie pisać na Gospodzie po pijaku, ale zaczynam dopiero od jutra żeby nie było.
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: Shadow EX »

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim.

Rozniosło się już jak widać.

Szczęścia, radości, pomyślności, przede wszystkim zdrowia dla ludzi, którzy muszą czekać w kolejce na swoją kolej do lekarzy :/.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: Rave »

Ja sobie postanowiłem, że nic sobie nie postanowię, bo i tak nic z tego nie wyjdzie.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: X-Tech »

Rave pisze:Ja sobie postanowiłem, że nic sobie nie postanowię, bo i tak nic z tego nie wyjdzie.
To sobie nic nie postanawiaj i może właśnie na spontanie bez planowania coś się uda. Bez stresów itd.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: Kleo »

Temat zainspirował mnie do przemyślenia całego swojego życia (w tym zwłaszcza jego niedostatków), w związku z czym pierwszy raz w tymże spróbuję poczynić postanowienia noworoczne. Chciałabym postanowić, że będę się kłaść spać nie później niż o północy, a wstawać nie później niż w południe. Ale niestety, z doświadczenia wiem, że to nierealne. Realne (i coraz pilniejsze) jest natomiast:
- kupienie nowego krzesła do komputera, bo staroć, którego używam, robi mi już odciski na tyłku,
- zrobienie porządku na dysku, bo z 750 GB zostało mi coś ok. 90 (skąd mi się tyle śmiecia nazbierało, tak swoją drogą?).

Jeśli zdołam się zmobilizować do tych dwóch rzeczy, to uznam, że to był bardzo owocny rok. ;)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: Rahim »

Ja to za specjalnie nie mam postanowień, bo to co sobie obiecałem na 2014 rok, nie spełniło się w 2013, a podejrzewałem że się nie spełni, bo i w 2012 się nie spełniło, po tym jak przełożyłem to z roku 2011...
Awatar użytkownika
matikun
Posty: 185
Rejestracja: 26 maja 2011, 21:35
Lokalizacja: Area 11

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: matikun »

Ja, którego i tak mało kto kojarzy, postanowiłem wrócić do RM i zmajstrować jakąś gierkę :lol: .
Pracuję nad:

Story of Dracula (akcja/komedia) - data premiery: 2016
Mechanika: 90% ||||||||||
Scenariusz: 100% ||||||||||
Mapy: 50% ||||||||||
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: Rahim »

matikun pisze:Ja, którego i tak mało kto kojarzy, postanowiłem wrócić do RM i zmajstrować jakąś gierkę :lol: .
Postanów sobie by napisać do mnie na gg <3
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: GameBoy »

Jako, że tak trochę bezwiednie od 1 stycznia codziennie oglądam jeden film to sobie postanowiłem dzisiaj, że obejrzę ich w tym roku jeszcze 361. =)
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: Adrap »

To teraz czas na mnie:
Kupić nowego lapka chociaż to nierealne
Spotykać się ze starą klasą (jak narazie w 5 dni spotkaliśmy się 3 rady więc jest niźle)
Dokończyć Podziemia
Porobić kilkanascie pixelartów
Wydać co najmniej 3 gry
W tym jedną logiczną przygodówkę
I jedną krótką z własnymi grafikami (to jest mniej realne od nowego lapka)
I zająć wszystkimi trzema podium na GF XD
Miałem jeszcze przestać chodzić na libacje ale nijaj się to zgrywa ze spotkaniami z klasą
Ostatnio zmieniony 05 sty 2015, 21:50 przez Adrap, łącznie zmieniany 2 razy.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: Ekhart »

Hmm...

Zrobić Pragnienie Krwi cokolwiek grywalnego, pełnego.
Bardziej rozwinąć się muzycznie (słuchanie ofc)
Nauczyć się przynajmniej jednego kawałka na saksie (Ain't no Sunshine chociażby)
Podrasować nieco kompa, zmienić system
Nauczyć się podstaw WP8.1 Dev (do którego potrzebuję Win 8.1, patrz punkt wyżej)
Pojechać gdzieś, gdzie nie byłem
Kolejne kilkadziesiąt zestawów lego :D
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: McLaren »

Ograniczyć picie Coca Coli,
Zrobić modyfikację do Gothica 2nk. a przynajmniej jakąś część bym mógł zaprezentować na The Modders i You Tube :)
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: Noworoczne postanowienia 2015

Post autor: Zombik »

Też nie robię sobie żadnych postanowień xd. Nie widzę w tym większego sensu... co ma być to będzie, po co sobie komplikować życie czasowo.
ODPOWIEDZ