Łączenie obrazków w pdf-a

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Łączenie obrazków w pdf-a

Post autor: Rave »

Możecie polecić jakiś fajny program do łączenia wielu obrazków w PDF-a?

Sprawa jest taka: Zeskanowałem książkę, wszystko cacy, tylko że teraz mam folder z obrazkami, a bym wolał to do pdf-a wrzucić. A "ręczne" łączenie też nie jest dobre dla mnie, bo ten potworek to ma przeszło 600 stron.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łączenie obrazków w pdf-a

Post autor: Powczan »

Nie było łatwiej po prostu zeskanować od razu do pdf?

Nigdy nie korzystałem z takich rzeczy, ale wyników w google jest sporo po wpisaniu "jpg to pdf" albo "scan to pdf", spróbuj np. tego LINK
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Łączenie obrazków w pdf-a

Post autor: Rave »

Uh... narzędzie webowe. Wątpię, żeby poradziło sobie z 600+ stronami, nie ja potrzebuję czegoś co działa offline. Pewnie i tak jakieś watermarki nałoży czy coś.

A co do skanowania do pdf, to program którego używam nie ma takiej funkcji a i tak by to nie pomogło, bo skanowałem to "partiami" - nie mam niestety czasu aby siedzieć przy skanerze i skanować 600 stron jednym ciągiem.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Łączenie obrazków w pdf-a

Post autor: GameBoy »

Spróbuj zrobić z obrazków plik CBR: http://www.brianrobinsonstudios.com/how ... orial.html (wystarczy stworzyć archiwum o rozszerzeniu *.cbr)

Potem użyj jakiegoś konwertera z CBR do PDF, np. https://github.com/dragouf/CbrPdfConverter
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Łączenie obrazków w pdf-a

Post autor: Rave »

To akurat niegłupi pomysł. Droga okrężna, ale jeśli działa...
ODPOWIEDZ