DBZ Light of Hope

Tematy różne, różniste.
BH Daimaouji

DBZ Light of Hope

Postautor: BH Daimaouji » 20 mar 2015, 12:58

https://www.youtube.com/watch?v=opji5DgE_nQ

Oto film LA dla tych co nienawidzą Dragon Ball (D)evolution a mają nadzieje że może powstać dobry film LA o DB

Film bazowany na DBZ Specjale 2 "Bunt przeciw rozpaczy, ostatni super wojownicy, Gohan i Trunks" zwany w USA i Francji jako "Historia Trunksa"
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Attack of the Saiyans +16
DBZ Fusion world (gra o fuzjach, "mapy" by Dae) +7
Awatar użytkownika
Michu

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja I (zwycięstwo)
Kontakt:

Re: DBZ Light of Hope

Postautor: Michu » 20 mar 2015, 13:08

Szczerze polecam, śledzę ten projekt jeszcze z czasów pierwszych nieskładnych trailerów. Świetne efekty, reżyseria, nawet dobór aktorów, choć całkowicie nie współgra z moimi wyobrażeniami.
Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Noruj » 20 mar 2015, 20:24

To jest świetne. Jest tego więcej?
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
Adrapnikram

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Adrapnikram » 20 mar 2015, 22:02

Jest, nawet całe filmy ale słabe i raczej tandetne, ale to wygląda naprawdę przyzwoicie.
Zapraszam na stronę o moich grach i pixelarcie :-D

Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 20 mar 2015, 23:01

Ogarniam, że to amatorska produkcja, ale dlaczego jest to wszystko tak Amerykańskie.
Ujęcia i realizacja przypomina bardzo często fanowski film na podstawie (Człowiek ze Stali) a nie DB natomiast postaci są bardzo Amerykańskie część dialogowa jest pozbawiona luzu i humoru z kreskówki. Gra aktorska leży co chwila - po prostu aktorzy mówią co mają powiedzieć. Wyjątkiem jest ten główny zły Android on gra nieźle i się wczuwa. Brakuje mi tu tego ducha DB - Zimmerowta muzyka i Amerykańskość na przodzie... Jestem ciekaw kolejnych odcinków, bo uwielbiam DB i DBZ. Jeśli chodzi o efekty i akcje one są zrobione chwilami bardzo niedynamicznie, a chwilami super.
Część dialogowa podstawowych postaci jest, ale prawie jakby jej nie było. Przypomina mi się motyw fanowskiego filmu na podstawie Megamana jeśli chodzi część dialogową poza akcją. XD Ogólnie Super że się coś dzieje z DB czekam na kolejne odcinki jestem ciekawy co dalej.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za dobrze wykonaną pracę - grę.

Czat ssie.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie.Nie jaram się RPG itp. Szkoda czasu.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Noruj » 20 mar 2015, 23:14

X-tech, właściwie to masz rację. Myślałem o efektach, fajnej walce, ale właściwie to faktycznie 0 zero ducha Dragon Balla...
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
Adrapnikram

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Adrapnikram » 20 mar 2015, 23:39

Bo takiego ciężko zachować w filmie z aktorami. Po prostu kameha nie ważne z jakich zrobiona i atk nie będzie miała klimatu tej z anime. A jak ktoś oglądał ten film o androidach to powinien wiedzieć że nie ma w nim raczej żarcików, jest to raczej taka ciemna strona DB
Zapraszam na stronę o moich grach i pixelarcie :-D

Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Kontakt:

Postautor: Noruj » 21 mar 2015, 00:17

Przecież właśnie X-tech i ja mieliśmy na myśli dokładnie coś dokładnie odwrotnego do kameha.
Obrazek

Marazm.
BH Daimaouji

Postautor: BH Daimaouji » 21 mar 2015, 10:36

Noruj pisze:To jest świetne. Jest tego więcej?

Inne DBZ fan LA movies?

No mamy:

Saiyan sage

https://www.youtube.com/watch?v=Vx-E9pzOFPM

Father of Goku

https://www.youtube.com/watch?v=KrXRxKQ7DLw
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Attack of the Saiyans +16
DBZ Fusion world (gra o fuzjach, "mapy" by Dae) +7

Wróć do „Offtopic”