Pytanie o element internetu/stron internetowych

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Pytanie o element internetu/stron internetowych

Postautor: X-Tech » 29 mar 2015, 17:13

Czy istnieje taka możliwość, aby na stronie typu facebook/youtube/strona www zawrzeć informacje z jakiegoś źródła która będzie zawsze doczytywana z tego źródła na stronie/fragmencie treści, aby jednorazowa jej zmiana powodowała zmiane treści w wszystkich odwołaniach do niej.
To znaczy np: chcę na stronie na youtube zmienić sobie opis pod filmikami wszystkimi na informacje o czyms bez potrzeby ich edytowania kazdego z osobna tylko doczytywac tresc ktora bedzie w jednym zrodle to znaczy jakis fragment tekstu. Jak coś takiego zrobić o ile sie da ?
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za dobrze wykonaną pracę - grę.

Czat ssie.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie.Nie jaram się RPG itp. Szkoda czasu.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Re: Pytanie o element internetu/stron internetowych

Postautor: Jazzwhisky » 29 mar 2015, 17:51

Na własnej stronie www - tak, oczywiście. Na YT, Fb itp. - nie, chyba, że jest opcja wewnętrzna, coś jak stały podpis pod mailem ustawiany w skrzynce pocztowej.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Re: Pytanie o element internetu/stron internetowych

Postautor: X-Tech » 29 mar 2015, 19:51

OK czyli tak jak się spodziewałem. Zostaje kombinować na własnej stronie, albo poszukać jakiś skryptów, które to zrobią same.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za dobrze wykonaną pracę - grę.

Czat ssie.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie.Nie jaram się RPG itp. Szkoda czasu.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.

Wróć do „Offtopic”