Fraps czy nie Fraps? Oto jest pytanie?

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Fraps czy nie Fraps? Oto jest pytanie?

Post autor: GameBoy »

Otwórz jakiś program do edycji wideo (chociażby Windows Movie Maker) i usuń parę pierwszych sekund?
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Fraps czy nie Fraps? Oto jest pytanie?

Post autor: PInroz »

Próbowałem Windows Movie Maker.

Nic z tego nie wyszło :-(

Gdy próbowałem importować obraz wideo to filmik się nie wyświetlał. Po za tym usuwanie paru pierwszych sekund filmu nic by nie dało. Ponieważ szary ekran cały czas jest. Wszystko co jest w filmie się rusza, normalnie wszystko porządku lecz cały czas jak by jest na film nałożona coś w rodzaju szarej warstwy która znika dopiero jak przewinę ręcznie pasek który pokazuje ilość obejrzanego filmu lub jak w filmie wejdę na inną lokację. No po prostu nie wiem co robić.
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Fraps czy nie Fraps? Oto jest pytanie?

Post autor: Rave »

Jak masz włączone Spotify, to polecam wyłączyć na czas nagrywania, program żre procka jak gliniarz pączki.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Fraps czy nie Fraps? Oto jest pytanie?

Post autor: Klonoa »

Jezeli ten blad z szarym ekranem pojawia sie tylko i wylacznie na poczatku nagrania to wystarczy poddac go obrobce w np. movie maker i wyciac ten kawalek. Natomiast kiedy problem wystepuje momentami w pozniejszej czesci programu to nie wiem jak Ci pomoc--

Moge Cie jedynie odeslac do tego linku gdzie mozesz zobaczyc jakie sa najlepsze ustawienia OBS dla twojego komputera(Podejrzewam, ze nie ma znaczenia czy to bedzie live stream czy nagrywanie). Ostatecznie mozesz napisac wiadomosc do support'u i moze wtedy oni beda w stanie Ci pomoc.

Ja tym postem wylaczam sie od twojego tematu bo nie mam juz nic wiecej do powiedzenia-- niestety.

Edit:
@up,
Te porownanie, hah :D
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Fraps czy nie Fraps? Oto jest pytanie?

Post autor: PInroz »

Wiem już o co Kaman :-D

Okazuje się że problem stwarzał mi program VLC media player w którym przeglądałem nagrane prze zemnie materiały video. To ten program tworzył mi ten problem, a ja narzekałem na OBS :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ