GIC/ZTG 2015 - będzie ktoś?

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

GIC/ZTG 2015 - będzie ktoś?

Post autor: Amelanduil »

Game Industry Conference (wcześniej znane jako ZTG) będzie za niedługo w Poznaniu, bodajże 16-18 października. Ktoś się wybiera, czu za bardzo poprzednie imprezy tego typu was zniechęciły? Można się gdzieś tam spotkać po drodze.

Ja tam czas drogi na to mogę liczyć w minutach, także tego :v
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: GIC/ZTG 2015 - będzie ktoś?

Post autor: Preki »

Byłem wielokrotnym uczestnikiem ZTG od 2009 roku do 2013. Niestety forma imprezy od 2012 drastycznie się zmieniła. Zjazd, czy też raczej konferencja przeszła na że tak to ujmę "profesjonalność", w dodatku przyklejono ją do Poznań Game Arena. Wcześniej była lepsza integracja (akademik zaraz obok miejscówki) oraz czuć było ten indie klimat. Teraz z uwagi na fakt szukania noclegu na własną rękę (co jest trudne lub drogie w czasie Targów) wycofałem się z uczestnictwa - po prostu to już nie to samo.

Czas drogi? W ubiegłych latach był dla mnie bez znaczenia, i bez problemu jechałem do Warszawy, Gdańska, Łodzi, i nawet do tego nieszczęsnego Poznania ze dwa razy. Ogólnie w moim przypadku jak coś ciekawego się szykuję, to jestem w stanie zjeździć pół kraju bez wymówek, ale teraz to już odpadam, niestety. Nie wiem nawet, czy przyjechałbym teraz nawet do Warszawy na GIC, gdyby tam się odbywało.

Sabikku i ekipa gorzowska pewnie wpadną, może będą Super Vegeta i Foxer jak wcześniej. Ja odpadam, wybaczcie.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
ODPOWIEDZ