Minecraft

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grentos

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 3)
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2014, 20:00

Minecraft

Post autor: Grentos »

Witam wszystkich!
Mam nadzieję że są tu osoby zainteresowane tytułową grą.
Nie chcę się za bardzo rozpisywać więc przejdę do sedna. Od jakiegoś czasu gram z HaxoTV na serwerze crow.ench.pl. Serwer bardzo popularny niestety nie jest i dlatego udostępniam go tutaj.

Serwer trzyma bardzo wysoki poziom, administracja jest stale zalogowana i stara się pomóc użytkownikom, ciągle są wprowadzane jakieś zmiany na serwerze byle by było lepiej a większość użytkowników trzyma się wieku 13+. Serdecznie zapraszam! :)


Admini byli by również bardzo wdzięczni za ofiarowanie diaxa: http://www.58890.enmc.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Minecraft

Post autor: Rave »

Nie gram w MC od kiedy Notch sprzedał swoją duszę firmę diabłu Microsoftowi, ale jak chcesz popykać w Trove (określiłbym to jako wokselowa MMO zelda, dość dobrze oddaje to gameplay) czy SkySaga, to bardzo chętnie, obie za darmo.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Minecraft

Post autor: Noruj »

Rave, to się jakoś nazywa, że ty za każdym razem musisz podawać jakąś swoją szajską alternatywę? Koleś zaprasza na serwer Minecrafta, nie zauważyłeś?

Tak na marginesie - zasada 13+ lat mnie rozbawiła. Bo co, 13 latkowie to już coś mają w głowie, ale ci 12 latkowie to strasznie dzieciaki? :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Minecraft

Post autor: GameBoy »

Tak na marginesie - zasada 13+ lat mnie rozbawiła. Bo co, 13 latkowie to już coś mają w głowie, ale ci 12 latkowie to strasznie dzieciaki?
Zwłaszcza, że te 13+ może oznaczać, że są tam ludzie w wieku 13-15 lat. xd
Ja bym z chęcią pograł, ale tylko na serwerze nastawionym na budowanie czegoś konkretnego w trybie creative.
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Minecraft

Post autor: Ekhart »

GameBoy pisze:
Tak na marginesie - zasada 13+ lat mnie rozbawiła. Bo co, 13 latkowie to już coś mają w głowie, ale ci 12 latkowie to strasznie dzieciaki?
Zwłaszcza, że te 13+ może oznaczać, że są tam ludzie w wieku 13-15 lat. xd
Ja bym z chęcią pograł, ale tylko na serwerze nastawionym na budowanie czegoś konkretnego w trybie creative.
A ja osobiście lubię budowanie konkretnych rzeczy w Survivalu :p kiedyś (1.3?) na serwerze z Miguelem grałem, to właśnie na survivalu zbudowałem niewielkie zamczysko. Jeśli serwer ma jakieś konkretne zasady, to może rzucę okiem. Która wersja?
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Grentos

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 3)
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2014, 20:00

Re: Minecraft

Post autor: Grentos »

Wersja 1.9 oczywiście. A jeśli chodzi o to 13+ to chodzi o to że nie ma najzwyczajniej w świecie dzieci które mają 8 lat które pytają co chwila czy dostaną gm i 'gdzie jest portal do endu'
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Minecraft

Post autor: Rahim »

Trochę mnie przeraża ta wersja 1.9, bo jest... Do przepisania. Nie oszukujmy się, nawet na dobrych kompach np tekstury wody nie wszędzie się wczytują w tej wersji, i często płyniemy po "niczym" widząc cave itp.
Czy też ziemi, rozwaliło mnie jak oglądałem u youtuberów filmiki z tej wersji i mieli te same problemy mimo nowych/dobrych kompów.
Osobiście jak dla mnie fajnym mykiem jest wersja na Windows 10, przepisana spod javy, nie wiesza się jest stabilna, tylko cena całkiem spora jak dla graczy o których wspomniał właśnie Helio, bo te 40 parę złotych to jednak sporo, tym bardziej że to otwarta beta z błędami/ bez większości rzeczy z nowszych wersji pod jave. Z chęcią bym pograł, ale nie pod wersję 1.9. Polecam 1.6.4 raz że jest na nią sporo modyfikacji, dwa że to jedna z stabilniejszych wersji, i działa pod starszymi kompami praktycznie bezproblemowo z opfi modem asekuracyjnie. Wtedy może serwer miał by więcej graczy, bo już ci z słabszymi kompami mogli by sobie pozwolić na grę ;)
ODPOWIEDZ