BookSzop.com - magia indiebooków

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

BookSzop.com - magia indiebooków

Post autor: Stanior »

Cześć,

Wczoraj wystartował mój portal http://www.bookszop.com Ideą portalu jest wydawanie w formie indiebooków twórców niezależnych. Portal opiera się na trzech zasadach: Pisz-Czytaj-Pomagaj. 50% kwoty zakupionego ebooka możecie swobodnie dysponować, przekazywać ją np na cele charytatywne :)

Na pierwszy "ogień" idzie moja powieść Mimiś i Mimiśka:Z Dziennika Badacza. Gorąco zachęcam do zakupu i zapoznawania się. Każdy zakupiony ebook to również pomoc dla dzieci cierpiących na choroby nowotworowe.

Jestem również otwarty na propozycje wydawnicze. Jeżeli ktoś z was pisze - nie krępujcie się wysyłać swoich dzieł. Być może wydamy je właśnie na portalu Bookszop.

Obrazek
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: BookSzop.com - magia indiebooków

Post autor: Rave »

Ja bym sugerował zmienić nazwę. Bo z taką nazwą to będziesz ograniczony do polskiego rynku a najlepiej wydawać również na rynkach zagranicznych, czy to w oryginale (Polonia) czy po przetłumaczeniu. Co byś powiedział na Indiebooks?
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: BookSzop.com - magia indiebooków

Post autor: Amelanduil »

Rave pisze:Ja bym sugerował zmienić nazwę. Bo z taką nazwą to będziesz ograniczony do polskiego rynku a najlepiej wydawać również na rynkach zagranicznych, czy to w oryginale (Polonia) czy po przetłumaczeniu. Co byś powiedział na Indiebooks?
ale wtedy szop na logu nie ma sensu, musiałby go zmienić na indyka :/
A inicjatywa fajna :3 będę miał czym, to wspomogę.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: BookSzop.com - magia indiebooków

Post autor: Rave »

Amelanduil pisze:
Rave pisze:Ja bym sugerował zmienić nazwę. Bo z taką nazwą to będziesz ograniczony do polskiego rynku a najlepiej wydawać również na rynkach zagranicznych, czy to w oryginale (Polonia) czy po przetłumaczeniu. Co byś powiedział na Indiebooks?
ale wtedy szop na logu nie ma sensu, musiałby go zmienić na indyka :/
A inicjatywa fajna :3 będę miał czym, to wspomogę.
Inicjatywa fajna, w tym się zgadzamy. A logo zawsze można zmienić. to nie jest jakiś wielki problem, szczególnie jak marka jest mało znana.

//edit: Dopiero teraz zauważyłem, że kto nie kto inny, tylko wielki nieobecny sceny, Stanior.
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: BookSzop.com - magia indiebooków

Post autor: Stanior »

Cześć :)

Dzięki za sugestię.
Póki co portal spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem, codziennie spływają zamówienia na pierwszą powieść :) Nie sądziłem, że początek będzie tak dobry, za co wszystkim dziękuję.
Co do zmiany nazwy - na pewno nie jest to planowane w najbliższej przyszłości. BookSzop.com to portal dedykowany na polski rynek, oczywiście w perspektywie jest plan tłumaczenia powieści na język angielski, ale do tego droga jeszcze długa (inwestycja musi się najpierw zwrócić).
Zachęcam wszystkich do kupna Mimiś i Mimiśka: Z Dziennika Badacza. Powieść trochę przypomina Małego Księcia, nie jest wyłącznie skierowana dla dzieci. Starszy czytelnicy również znajdą w niej wiele ciekawych symboli i odniesień :)
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Awatar użytkownika
Hyster
Posty: 74
Rejestracja: 02 paź 2006, 13:24
Kontakt:

Re: BookSzop.com - magia indiebooków

Post autor: Hyster »

Super pomysł. Czy strona jest wciąż rozwijana? Bo licznik do "końca sprzedaży" stoi na 0 :P

Mam nawet opowiadanie dla dzieci (i dorosłych), które może chciałbym opublikować w jakimś zbiorze :D Jeśli by się nadawało
ODPOWIEDZ