Poszukiwane anime/kreskówka

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Poszukiwane anime/kreskówka

Post autor: Diablo »

Witajcie. Od jakiegos czasu poszukuje anime/kreskowki, ktora kiedys leciala na FoxKids albo Jetixie. Otoz polegala na tym ze byli jacys galaktyczni rycerze(?), ktorzy mieli specjalne mechaniczne zbroje, a kontrolowali je dzieki krysztalom. Krysztal glownego bohatera zostal zniszczony, ale jego odlamki wmontowano w zbroje przez co na jakies 10 minut mogl uzywac zbroi. Byli tam dobrzy rycerze, ktorzy mieli zielone krysztaly i zli, ktorych krysztaly byly czerwone.

Tyle z tego pamietam, a chcialbym znalezc te kreskowke, bo byla moja ulubiona, kiedy bylem jeszcze maly. Z gory dzieki za pomoc.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Poszukiwane anime/kreskówka

Post autor: Jazzwhisky »

Szczelam mocno, Tekkaman Blade (aka Teknoman)?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Poszukiwane anime/kreskówka

Post autor: Diablo »

Jazz, jesteś moim mistrzem :lol: to jest to! Wielkie dzięki! :-D
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Poszukiwane anime/kreskówka

Post autor: Yoroiookami »

Od razu wiedziałem, że Jazz trafił. Do dziś oglądam czasem opening z Teknomana. :lol:
Obrazek
Obrazek
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Poszukiwane anime/kreskówka

Post autor: BH Daimaouji »

Dodam się do requesta

Zna ktoś anime o Robin Hoodzie które leciało kiedyś na TVP? Pamiętam tylko scenę jak krzyż podarowany dla Robina pękł - który ochronił go przed śmiercią

BTW Było anime o CT2 na Famicoma w polsce na TVP? Bo chyba coś pamiętam
Do dziś oglądam czasem opening z Teknomana.
Kultura japońska jest dziwna, w Tekkaman mamy do czynienia z bratobójstwiem, czy to nakręca japońskie dzieci?!

A Tsubasa chronicle? To połączenie pokemona, śpiącej królewny i jakiegoś dramatu
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Poszukiwane anime/kreskówka

Post autor: Amelanduil »

Robin Hood no Daibōken?
Wpisałem po prostu "robin hood anime" w google :P
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Poszukiwane anime/kreskówka

Post autor: Diablo »

Ja mam znów pytanie. Jak na złość wszystkie odcinki poznikały i z kreskówek i z shindena. Teknomana obejrzeć można już tylko na YouTube'ie, ale po angielsku. Nie ma może jakiejś strony, gdzie można by było obejrzeć wszystko chociaż z napisami? :cry:
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Poszukiwane anime/kreskówka

Post autor: Dragon Kamillo »

https://www.youtube.com/user/calibra700 ... shelf_id=0 - dubbing PL, jakość taka se
Jest też parę odcinków z napisami na YT, z bardzo fajną jakością, ale niestety tylko garstka więc nie podrzucam.

Ok, znalazłem też do pobrania wszystkie odcinki, z wiadomych przyczyn tu tego nie podrzucę. Wersja z napisami (trzeba sobie samemu nałożyć, ale te są do pobrania też), z dobrą jakością i podobno bez cenzury która jest w wersji z dubbingiem.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Poszukiwane anime/kreskówka

Post autor: BH Daimaouji »

Amelanduil pisze:Robin Hood no Daibōken?
Hmm może być, Wikipedia nawet potwierdza że było anime na TVP2

Z nie anime, oglądałem na zagranicznym kanale o zwierzętach zodiakach, co to za bajka

Update

Skoro mowa o Zwierzętach, jak się nazywa ta dramatyczna bajka o leśnych zwierzętach którzy zmagają się z ludzką cywilizacją

Update2

Nie trzeba, znalazłem, polski tytuł to "Zwierzęta z Zielonego Lasu"
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
ODPOWIEDZ