Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Revlis »

Stanowczo odradzam oglądania Gimpera. Koleś otwarcie przyznaje się że posiada całą armię tak
zwanych hajsowników, od nabijania portfela zielonymi. A za co? Za robienie ludziom wody z
mózgów. Mój kuzyn, lat 14, zagorzały hajsownik, posiada mentalność co najwyżej
sześciolatka. Powiedzmy że nowa generacja to takie neodzieci neo.
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: BH Daimaouji »

PInroz pisze:
BH Daimaouji pisze:Mnie denerwuję nabijanie się z "Marta mówi" nie no, wszak bajka powstała w wieku 21, ale książka została napisana w latach 90!
My tu mówimy o Polskich YouTuberach, a ty poszedłeś w kontent kreskówek :roll: :roll: :roll: Ale pewnie czemu nie, wszak najważniejsze jest by wyrazić swoje zdanie na dany temat :roll: :wink:
No o tym mówię, jakiś Youtuber obraził tę bajkę (za pomocą IVONY)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Fear »

O i przepraszam, zapomniałem o tych dwóch panach, nie oglądam regularnie, ale czasem coś obejrzę (bardziej "specjalistyczne" kanały). Neti Aneti to student medycyny, kumaty gość, który przedstawia medyczne mity, ciekawostki w sposób dość przystępny dla zwykłego Janusza i Historia bez cenzury, profil dość znany, fakty historyczne z jajem. =)
Powiedzmy że nowa generacja to takie neodzieci neo.
Wnuki Neo =D
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: PInroz »

BH Daimaouji pisze:No o tym mówię, jakiś Youtuber obraził tę bajkę (za pomocą IVONY)
SKANDAL!!! :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: BH Daimaouji »

PInroz pisze:
BH Daimaouji pisze:No o tym mówię, jakiś Youtuber obraził tę bajkę (za pomocą IVONY)
SKANDAL!!! :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:
Taaaaaaaaaaaaaaa, zaraz, trollujesz nie? :roll:
Wnuki Neo
https://www.youtube.com/watch?v=HDTPZTjXr-Y

8)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: PInroz »

BH Daimaouji pisze:Taaaaaaaaaaaaaaa, zaraz, trollujesz nie?
Taaaaaaaaaaaa od razu troll wyskoczy i wszystkich pogryzie :mrgreen:

A co do tematu..... Co sądzicie o YouTuberach którzy zajmują się nagrywaniem tak zwanych let's playów (Polskie zagrajmy w) I nie mam tu na myśli naszego Enterka i Diablo Geralt Doom Vlad Diabeł Diabelski Argasiewicz lecz ogólnie się pytam :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Adrap »

Revlis pisze:Stanowczo odradzam oglądania Gimpera. Koleś otwarcie przyznaje się że posiada całą armię tak
zwanych hajsowników, od nabijania portfela zielonymi. A za co? Za robienie ludziom wody z
mózgów. Mój kuzyn, lat 14, zagorzały hajsownik, posiada mentalność co najwyżej
sześciolatka. Powiedzmy że nowa generacja to takie neodzieci neo.
Sam jakimś wielkim fanem gimpera nie jestem, ale oglądam go i dobrze wiem, że on robi wszystko, żeby takie sytuacje nie miały miejsca. Robienie wody z mózgu?
Raczej nie. Wręcz przeciwnie, możesz obejrzeć jakieś filmiki wywiady, czy cokolwiek innego. Ostatnio spodobały mi się te akcje charytatywne. To że ktoś siedzi i bezmyślnie go ogląda, to nie znaczy że to wina tego kogo ogląda. Zresztą spójrz. Czy jeden prosty człowiek z internetu nagrywając let's playe może zrobić z kogoś kto ma mentalność 6-latka? Raczej nie. Za to tak, odradzam przystopowywanie do hajsowników osobom o małym dystansie. Tam jest dużo perm banów, ale nadal atmosfera jest właśnie taka neodziecinna. A overwatch pokazuje jak akurat stara się dbać, żeby to społeczeństwo było w miarę ogarnięte. Dla Mnie to porządny gość i tyle. Tyle co go znam z YT :P
A reszta. Lubię oglądać te wszystkie dramy, szczególnie Gongonzooli, bo ma fajne argumenty i faktycznie umie dyskutować. To, że za tym idzie fala hejtu, wyzwisk, i obrażania się to znowu jest ta słynna mentalność. Jak ja lubię, jak ktoś kto Ci wytyka błędy na YT i od razu mówisz, że zostałeś zaatakowny. Tak YT to specyficzne środowisko, szczególnie ten Polski. Czasem lubię sobię obejrzeć jakieś newsy o czymś co mnie interesuje (tutaj YT daje radę) jak i poradniki. Wszystko to kwestia podejścia do tego z dystansem. Szkoda, że niektórzy zapominają o tym, że ich słowa są kierowane do prawdziwych ludzi :(

P.S.
Tak, pranksterów nienawidzę. I zresztą wszystkich, którzy uważają się za wyższych bo mają kamerę i są "Yutuberami"
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Yoroiookami »

A może mi ktoś wyjaśnić, co to właściwie jest "hajsownik" i co to znaczy? :lol:
Łatwo zrobić wodę z mózgu młodszym ludziom, szczególnie gdy jest się znaną osobą. :roll:

A moim ulubionym polskim youtuberem jest Klocuch12
https://www.youtube.com/watch?v=YaIbGRa_1o4&t=0m15s
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Jazzwhisky »

hajsownik (Gimpera) – Gimper to jeden z użytkowników Youtuba, który stał się bardzo popularny publikując na YT filmy pokazujące jak on sam gra w gry online. Zgromadził ogromną publiczność, a liczby wyświetleń jego filmów z reguły przekraczają milion. Za odpowiednio dużą liczbę wyświetleń filmu YouTube płaci autorowi pewne kwoty, ustalone w regulaminie. Tak więc dzięki społeczności oglądającej (a czasem hejtującej) jego filmy Gimper zarabia pieniądze (hajs). Hajsownik to określenie osoby aktywnie oglądającej i komentującej filmy Gimpera wprowadzone przez niego samego, które weszło do slangu. Gimper ma ponad 171 tys. hajsowników.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Yoroiookami »

Jazzwhisky pisze:
hajsownik (Gimpera) – Gimper to jeden z użytkowników Youtuba, który stał się bardzo popularny publikując na YT filmy pokazujące jak on sam gra w gry online. Zgromadził ogromną publiczność, a liczby wyświetleń jego filmów z reguły przekraczają milion. Za odpowiednio dużą liczbę wyświetleń filmu YouTube płaci autorowi pewne kwoty, ustalone w regulaminie. Tak więc dzięki społeczności oglądającej (a czasem hejtującej) jego filmy Gimper zarabia pieniądze (hajs). Hajsownik to określenie osoby aktywnie oglądającej i komentującej filmy Gimpera wprowadzone przez niego samego, które weszło do slangu. Gimper ma ponad 171 tys. hajsowników.
Aha :shock: czyli...widzowie...
To znaczy, że jestem hajsownikiem Vlada. :?
Obrazek
Obrazek
Usunięty

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Usunięty »

Yoroiookami pisze:
Jazzwhisky pisze:
hajsownik (Gimpera) – Gimper to jeden z użytkowników Youtuba, który stał się bardzo popularny publikując na YT filmy pokazujące jak on sam gra w gry online. Zgromadził ogromną publiczność, a liczby wyświetleń jego filmów z reguły przekraczają milion. Za odpowiednio dużą liczbę wyświetleń filmu YouTube płaci autorowi pewne kwoty, ustalone w regulaminie. Tak więc dzięki społeczności oglądającej (a czasem hejtującej) jego filmy Gimper zarabia pieniądze (hajs). Hajsownik to określenie osoby aktywnie oglądającej i komentującej filmy Gimpera wprowadzone przez niego samego, które weszło do slangu. Gimper ma ponad 171 tys. hajsowników.
Aha :shock: czyli...widzowie...
To znaczy, że jestem hajsownikiem Vlada. :?
NIE! Hajsownicy to widzowie Gimpera. Gimper nazywa tak swoich widzów. Jest to taki jakby mały trend wśród youtuberów, gdzie oni nazywają swoich widzów, tworzą grupy na facebooku, ażeby utrzymać ich przy sobie. Ty Yororosiu nie jesteś hajsownikiem, chyba że tak chcesz się określać jako widz Vlada.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Yoroiookami »

EnterVPL pisze:
Yoroiookami pisze:
Jazzwhisky pisze:
hajsownik (Gimpera) – Gimper to jeden z użytkowników Youtuba, który stał się bardzo popularny publikując na YT filmy pokazujące jak on sam gra w gry online. Zgromadził ogromną publiczność, a liczby wyświetleń jego filmów z reguły przekraczają milion. Za odpowiednio dużą liczbę wyświetleń filmu YouTube płaci autorowi pewne kwoty, ustalone w regulaminie. Tak więc dzięki społeczności oglądającej (a czasem hejtującej) jego filmy Gimper zarabia pieniądze (hajs). Hajsownik to określenie osoby aktywnie oglądającej i komentującej filmy Gimpera wprowadzone przez niego samego, które weszło do slangu. Gimper ma ponad 171 tys. hajsowników.
Aha :shock: czyli...widzowie...
To znaczy, że jestem hajsownikiem Vlada. :?
NIE! Hajsownicy to widzowie Gimpera. Gimper nazywa tak swoich widzów. Jest to taki jakby mały trend wśród youtuberów, gdzie oni nazywają swoich widzów, tworzą grupy na facebooku, ażeby utrzymać ich przy sobie. Ty Yororosiu nie jesteś hajsownikiem, chyba że tak chcesz się określać jako widz Vlada.
Nie miałem tego na myśli dosłownie. :lol: Vlad chyba musi najpierw wymyślić jakąś nazwę. Chociaż po zamiłowaniu do Gothica równie dobrze może nazywać swoich widzów bezimiennymi. :|
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Amelanduil »

Palownicy Vlada. Jedyna słuszna nazwa :P
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Revlis »

Wybacz Adrap, ale dziecię minecrafta które mnie odwiedza co kilka
tygodni utrzymuje mnie w innym przekonaniu. Każdy ma na pewno
swoją pozytywną stronę, nawet tacy Youtuberzy.
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Co nas wnerwia i zadowala w Polskich YouTuberach?

Post autor: Diablo »

Amelanduil pisze:Palownicy Vlada. Jedyna słuszna nazwa :P
Wygrałeś :lol: nie robię niczego wybitnego czy tak wielkiego, żeby powiedzieć, że mam fanów :wink: nagranie paru filmików nie czyni mnie żadnym wyróżniającym się człowiekiem, ale fakt, że ogromnie się cieszę, że mam tu stałych widzów :-D

PALOWNICY VLADA - wchodzą i NABIJAJĄ mi wyświetlenia :lol:
ODPOWIEDZ