Pasyf

Tematy różne, różniste.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Pasyf

Post autor: Yoroiookami »

Rave pisze:Biegunkrowa - kiedy ktoś powie słowo "krowa" (dotyczy tylko formy w mianowniku, odmiany są ok), postać natychmiastowo dostaje biegunki.
:lol: Bardzo specyficzna zdolność.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Pasyf

Post autor: Diablo »

Władca ciemności - każda sekunda gry tą postacią skutkuje coraz ciemniejszym ekranem gry :v
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Pasyf

Post autor: Yoroiookami »

Diablo pisze:Władca ciemności - każda sekunda gry tą postacią skutkuje coraz ciemniejszym ekranem gry :v
Wygrywasz. Gratuluję. :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pasyf

Post autor: Noruj »

Poprę Deathwinga. Zresztą, to ja byłem narzekającym na karty na starej Ultimie. Wtedy ładnie mi się za to zebrało, to był ten okres (był jakiś inny?XD), kiedy każda forma krytyki Ultimowych ziomali była ostro linczowana. Dość dygresji.

Najfajniej jakbyś faktycznie do pasyfów dał jakieś wyolbrzymione maniery użytkowników. Np. Piotr jest infantylny, GameBoy gada o swoim starym monitorze CRT, a ja jestem złośliwy. Hm..
A z tych wszystkich propozycji, to chyba Rave podał najśmieszniejszą. :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Pasyf

Post autor: Yoroiookami »

Noruj pisze:Poprę Deathwinga. Zresztą, to ja byłem narzekającym na karty na starej Ultimie. Wtedy ładnie mi się za to zebrało, to był ten okres (był jakiś inny?XD), kiedy każda forma krytyki Ultimowych ziomali była ostro linczowana. Dość dygresji.

Najfajniej jakbyś faktycznie do pasyfów dał jakieś wyolbrzymione maniery użytkowników. Np. Piotr jest infantylny, GameBoy gada o swoim starym monitorze CRT, a ja jestem złośliwy. Hm..
A z tych wszystkich propozycji, to chyba Rave podał najśmieszniejszą. :shock:
Chyba kiedyś gdzieś zbiorę te wasze narzekania na Ultimę i jakoś spiszę, bo niezła by książka wyszła. :>
Trochę jakby ktoś ci nakupkał na dywan a potem stwierdził, żeby zmienić temat.

Większość zdolności w grze tak działa jak napisałeś, ale nie wszystkich znam i czasem trudno coś podpiąć. W tej części szczególnie bo są osoby z Gospody których nigdy nie widziałem, a dodałem ze względu głównie na karciankę.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Pasyf

Post autor: Jazzwhisky »

Noruj pisze:A z tych wszystkich propozycji, to chyba Rave podał najśmieszniejszą. :shock:
To dlatego, że jako jedyny napisał coś całkiem poważnie. ;D

Zdecydowanie, płaskie, brutalne +5% do punktów doświadczenia, za wszystko. A poza tym, może -25% do pasywów wrogów i innych członków drużyny. Bo tak, bo Kleo.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Pasyf

Post autor: Yoroiookami »

Jazzwhisky pisze:Bo tak, bo Kleo.
:lol: Piękniejszych słów w tym temacie nie słyszałem.
Obrazek
Obrazek
Usunięty

Re: Pasyf

Post autor: Usunięty »

NieWidocznośćPrzeszkód - po zdjęciu okularów korekcyjnych przestajesz widzieć przeszkody +50 do łatwości grania.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Pasyf

Post autor: Kleo »

Yoroiookami pisze:
Jazzwhisky pisze:Bo tak, bo Kleo.
:lol: Piękniejszych słów w tym temacie nie słyszałem.
Hm, to zależy, jak je interpretować. Ale ja je zinterpretuję tak (bo kto mi zabroni? :P), że ktoś się za mną odrobinkę stęsknił. ;*

To jak chcę +25 do wredoty, po to, żeby wrogowie (i niektórzy "przyjaciele" zresztą też - a może zwłaszcza oni :)) omijali mnie z daleka. A jak mimo wszystko nie zechcą mnie ominąć, to niech każdy "zły dotyk" z ich strony skończy się nałożeniem na nich jakiegoś paskudnego statusu... Mmm, przydatna umiejętność, tak w grze, jak i w życiu. <3

EnterVPL pisze:NieWidocznośćPrzeszkód - po zdjęciu okularów korekcyjnych przestajesz widzieć przeszkody +50 do łatwości grania.
Ja w takim wypadku przestaję widzieć grę... Może to i niezły sposób na to, żeby niektóre w miarę bezboleśnie przejść? xD
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: Pasyf

Post autor: goblin!!! »

Tirek:
szansa 10% że jak ktoś mnie uderzy, wyssę jego moc.
GOLD
za każdym razem gdy nic nie robię dostaje grube hajsy
Goblin
10 % szans że zrobię coś sensownego
kebabboss
za każdym razem gdy pokonam bossa dostane darmowego kebaba za 5 złotych
tyle od mnie
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Pasyf

Post autor: Rave »

Jazzwhisky pisze:
Noruj pisze:A z tych wszystkich propozycji, to chyba Rave podał najśmieszniejszą. :shock:
To dlatego, że jako jedyny napisał coś całkiem poważnie. ;D

Zdecydowanie, płaskie, brutalne +5% do punktów doświadczenia, za wszystko. A poza tym, może -25% do pasywów wrogów i innych członków drużyny. Bo tak, bo Kleo.
Nie pisałem tego na poważnie. ;)
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Pasyf

Post autor: GameBoy »

Idąc za sugestią Noruja... =)

Zaćmienie -> -20% do widoczności wszelkich ekranów.
Kłusowanie -> poruszając się końską ścieżką prędkość zwiększa się dwukrotnie.
Exo -> 40% szans na to, że tytuł kolejnej tworzonej gry będzie wzięty z tytułu piosenki Muse.
Deżulią - 99% szans na to, że twoja kolejna gra będzie w bólach rodziła się przez minimum 9 lat.
Usunięty

Re: Pasyf

Post autor: Usunięty »

W Warhammerze Fantasy RollPlay:
Ostatnią sesję mieliśmy przeważnie rzuty kostkami d100 powyżej 40 czy 50. Trafiła się kilka razy 100 (to bardzo kiepskie rzuty, a 100 to beznadziejny i są za to kary). Więc taki pasyw: NORMALNE RZUTY - polega to na tym, że nie masz ciągłego pecha w rzutach kostkami :-)
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pasyf

Post autor: Kitabake »

W "Maple Story" była taka pasywka dla bandyty: http://maplestory.wikia.com/wiki/Shadow_Shifter.

Zdolność oprócz losowej szansy na unik wywoływała: "F2"
Obrazek.
Zdolność typu "Can't touch this!". Ktoś próbuje Cię zaatakować, a ty zostawiasz drewnianą lalkę i się śmiejesz. Tym śmieszniejsze to jest, że to jest losowe i nie intencjonalne. Trollujesz kogoś, kto chciał zrobić Ci coś złego, robisz to automatycznie i do tego się z niego śmiejesz. EPIC :lol:
Chciałbym mieć taką zdolność w sferze psychicznej. Trochę jak virus zmieniający swój kod genetyczny, gdy ktoś chce go zwalczyć.

EDIT!: Teoria spiskowa! Jak możliwe jest nieintencjonalne unikanie ataków (będąc całkowicie nieświadomym ataku)? COFANIE SIĘ W CZASIE!
Cofasz się w czasie i nie dostajesz wpierdy - losowo bo czasami nie da się uniknąć pewnych sytuacji w życiu :wink:
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Pasyf

Post autor: Klonoa »

Serio, az tak dawno mnie nie bylo na forum? Co to za dziwny temat?

Raging hunger - kiedy poziom gniewu przekracza 25%, konsumpcja ilosci przedmiotow jest podwojona. Przekraczajac 50% konsumpcja przedmiotow jest potrojona. Przekraczajac 75% ignorowana jest pojemnosc zoladka. Osiagajac 100% konsumuje wszystkie wybrane przedmioty.

Nie moge przestac myslec o tym jak duzo musze jesc kiedy jestem wkurw-- khm! XD
Less Less Arte
Obrazek
ODPOWIEDZ