Strona 1 z 1

Zostałem adwokatem

: 14 maja 2017, 23:40
autor: Michu
Niniejszy temat prawdopodobnie nie spełnia standardów naszego boardu i sam pewnie za kilka dni go usunę, jeśli ktoś z ekipy nie zrobi tego wcześniej.

Piszę to w zasadzie dlatego, że spędzając około 15 lat na scenie bardzo zżyłem się z jej członkami, nawet jeśli od dłuższego czasu nie udzielam się już tak aktywnie, jak kiedyś. W każdym razie, w moim życiu zaszła ostatnio jedna wielka zmiana - po 5 latach studiów, 3 latach aplikacji i czterodniowym egzaminie zawodowym, zostałem wreszcie adwokatem =D! Na co dzień zajmuje się sprawami karnymi, cywilnymi i gospodarczymi, ale powoli dłubię sobie w prawie własności intelektualnej i w przyszłości chcę uderzyć mocno w tym kierunku.

No więc tak po prostu chciałem się z Wami podzielić tą informacją. Ciekaw jestem, czy są tutaj jeszcze jakieś osoby, które częściej niż rzadziej mają do czynienia z kwestiami prawnymi?

Re: Zostałem adwokatem

: 15 maja 2017, 08:31
autor: Kitabake
Gratuluje Michu, znam Cię tylko z widzenia na forum ale i dzięki temu wiem, że jesteś ważną częścią tego community. Brawo sukcesów życiowych ^^

Re: Zostałem adwokatem

: 15 maja 2017, 12:40
autor: Yoroiookami
Wprawdzie wolę ajerkoniak, ale gratuluję. <3 :>
Jakby mnie Noruj pozwał za to że ukradłem mu mapę z Asgun, to już wiem do kogo się zgłosić.

Re: Zostałem adwokatem

: 15 maja 2017, 17:12
autor: Rave
No to brawo. Możesz podać nazwę kancelarii żeby wiedzieć gdzie uderzać? Prosiłbym też żeby tematu nie usuwać/zamykać. Temat jest w offtopie, nie ma treści nielegalnych albo porno więc IMO może sobie zostać.

Re: Zostałem adwokatem

: 15 maja 2017, 17:14
autor: GameBoy
Trochę jak w dowcipie:
Leci samolot i nagle jeden z pasażerów dostaje zawału serca. Ktoś krzyczy czy jest na pokładzie lekarz. Na to ktoś odpowiada: nie, ale jestem studentem prawa. :v


Możesz podać nazwę kancelarii żeby wiedzieć gdzie uderzać?

Na hasło #team2k3 23% zniżki. =)

Re: Zostałem adwokatem

: 15 maja 2017, 17:22
autor: Rave
GameBoy pisze:Na hasło #team2k3 23% zniżki. =)

Znaczy, że bez VAT-u? Toć to nielegalne!