ScreenShooter - alternatywa

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

ScreenShooter - alternatywa

Post autor: Preki »

Może niektórzy forumowicze kojarzą program ScreenShooter służący do bezpośredniego wrzucania screenów na hosting celem szybkiego podzielenia się z kimś innym? Niedawno przestał być wspierany, tj. nie działa w ogóle. Istnieją jakieś podobnie działające, darmowe programy, nie będące przy tym bloatware przepchanym niepotrzebnymi funkcjami?
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: ScreenShooter - alternatywa

Post autor: Yoroiookami »

Ja używam puush. Działa całkiem w porządku. :L
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: ScreenShooter - alternatywa

Post autor: Ekhart »

Ja używam ShareX. Dostępny na steamie za darmo. Szybki, ma sporo różnych funkcji screenów i nagrywania, i ma możliwość autouploadu na od groma serwisów. Funkcji uploadu nie używam co prawda, ale wiem, że taka isnieje ;)
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: ScreenShooter - alternatywa

Post autor: Preki »

Instalator Puush z jakiegoś powodu polecił mi tego ShareX i daje radę, choć większości funkcji nie potrzebuję.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: ScreenShooter - alternatywa

Post autor: Rave »

Do screenshotów ShareX nawet spoko, ale do robienia wideo to jednak trzeba użyć czegoś lepszego, jak Camtasia Studio (nie mylić z CamStudio) czy OBS. ShareX przy próbie nagrania wideo klatkuje gorzej niż CamStudio (nie mylić z Camtasia Studio), które nawet na mocnym sprzęcie ma w porywach 1fps.
ODPOWIEDZ