Książka...

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Książka...

Post autor: Inq »

Czytacie? :wink:
Dla mnie zawsze najlepsze beda "Nowy Wspanialy Swiat" Huxleya i "Rok 1984" Orwela (w tej kolejnosci). Ostatnio czytam sobi Dicka. Niesamowite ksiazki pisze.

Czytanie ksiazek daje duzo pomyslow na fabule :wink:
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Książka...

Post autor: X-Tech »

Ja se czytam Philipa K.Dicka "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach" i szukam więcej ciekawych książek najlepiej Horror/S-f. Mam zamiar poczytać więcej książeczek tego pana.
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Książka...

Post autor: Inq »

Z horrorow to polecam "Sklepik z marzeniami" Kinga. "Ubik" Dicka tez przegenialna ksiazka, zachacza o horror troche (balem sie :wink:).
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1151
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Książka...

Post autor: Michu »

Ja czytam ostatnio wszystko co mi z Fabryki Słów wpadnie w lapy, poza tym sie wzialem za ostatni tom Wiedzmina.

Jezeli chodzi o SF - jedyna ksiazka, jaka z tego gatunku przeczytalem (nie liczac tych zahaczajacych o SF z Fabryk Słów) i musze przyznac, ze niesamowita: "Projekt Papież" Clifforda D. Simaka
Obrazek
Awatar użytkownika
Nevernin
Posty: 45
Rejestracja: 22 kwie 2008, 12:05

Re: Książka...

Post autor: Nevernin »

Z Fabryki Słów to się ostatnio zakochałem w Achaji. Trzy tomy w dwa dni.
ODPOWIEDZ