Longing Ribbon Akt3

Tematy różne, różniste.
Zablokowany
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Longing Ribbon Akt3

Post autor: X-Tech »

Gram w tą wspaniałą gierkę, ale w akcie trzecim jest pierwsza walka, której nie mogę za nic w świecie wygrać. Pomyślałem, że może, by przejść całość od nowa i ulepszyć inne cechy postaci, ale widać to nic nie dało. Ktoś wie jak wygrać tę walkę ?
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: Longing Ribbon Akt3

Post autor: DE »

Wpisac kody :)

Serio, jak gralem w te gre po raz pierwszy to az sie drapalem w glowe, jak mozna bylo tak swietna gre spieprzyc tak dennymi walkami. Nie pamietam, czy to juz w 3 rozdziale, ale w pewnym momencie nalezy toczyc... LOSOWE walki. WIELE losowych walk. I to chodzac na slepo po dosc specyficznej lokacji.

Naprawde, polecam kody, gra staje sie o wiele przyjemniejsza.
Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Longing Ribbon Akt3

Post autor: X-Tech »

Fabularnie to jakieś arcydzieło jest dla mnie. Ile tu patentów z "Lśnienia", ile własnych pomysłów do tego ten system statsów z system schock 2 (kurde, źle wykorzystany dlatego niepotrzebny).
Gra bardzo, ale to bardzo filmowa. Moim zdaniem jednak te walki to jakieś dno. W ogóle bez walki, było by ciekawiej. Wystarczył by jakiś system uciekania przed bestiami. Próbowałem jakieś 20 podejść, ale się nie udało wygrać walki. Grę bardzo szanuję i spróbuję po raz trzeci ulepszając statsy. W pierwszej turze ulepszałem HP i leczenie, W drugiej HP,Manę i siłę obrony, może teraz techniki walki ? Na pewno ktoś jednak walkę wygrał bez kodów.
Zablokowany