Strona 1 z 1

Lista polskich gier od RPGXP w górę

: 05 paź 2020, 19:20
autor: Surusek
Część z was może wiedzieć, ale około miesiąca temu skończyłem sklejać tabelkę, która zawiera listę polskich gier stworzoną w silnikach od RPGXP w górę. Wrzuciłem ją w komentarz na RMTece do jednego ze starszych tematów, więc można było łatwo przeoczyć. Z tego też powodu wrzucam ten link również tutaj.

Jest kilka rzeczy do poprawki, kilkanaście pozycji nie ma wpisanego gatunku, przeoczyłem również ze dwie-trzy pozycje, do których aktywnego łącza nie mogłem znaleźć, a na GG Drive zalega mi kilkadziesiąt pozycji do zmirrorowania. Zabiorę się za to w jakiś wolny weekend, przy rozpoczynającym się maturalnym roku szkolnym to tak trudno trochę :-D

https://1drv.ms/x/s!AgJOmm4lFrmmmBb-yVc ... C?e=37vuW5

Re: Lista polskich gier od RPGXP w górę

: 05 paź 2020, 22:00
autor: Jazzwhisky
Dobra robota, pamiętam jak rozmawialiśmy z Michem o tym, ile polskich gier stworzono w RM w ogóle i szacowałem, że jest tego grubo ponad tysiąc pozycji, ale nigdy nie sądziłem, że uda Wam się odgrzebać wraz z downloadami aż takie ilości (prawie 600 gier?). Teraz jak oglądam te listy to jestem pewien, że sam początkowo niedoszacowałem skali, tym bardziej szkoda, że ogrom niszowych produkcji z lat 2001-2008 wydaje się być kompletnie nie do odzyskania.