Tsukuru Radio

Wszystkie sprawy związane z forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Tsukuru Radio

Post autor: Inq »

Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było dać na stronie głównej radio odtwarzające midi z zasobów. Tak mi to przyszło na myśl, bo zawsze jak przegladam forum to sobie coś z tamtąd puszczam.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: Tsukuru Radio

Post autor: Pokrak »

Jestem za, chociaz midy przez SCC przepuszczam zawsze.
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tsukuru Radio

Post autor: Kalashnikov »

Jeżeli nie będzie uruchamiało się automatycznie, tylko poprzez wciśnięcie play, to jestem jak najbardziej za.
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Tsukuru Radio

Post autor: Inq »

Może któryś z moderatorów się wypowie?
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Tsukuru Radio

Post autor: Jazzwhisky »

Przepraszam, po prostu miałem nadzieję, że może więcej osób dorzuci opinie, a ktoś doda coś poza samym pomysłem (jakiś przykład rozwiązania technicznego, etc.).
Ogólnie jestem nastawiony pozytywnie, ale niczego nie obiecuję, w ostatnich dniach forum wreszcie ruszyło z kopyta, ale wcześniej mielismy tu taką posuchę, że zapomniałem nawet o dodaniu obiecanych linków do Twierdzy i TA. =]
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Tsukuru Radio

Post autor: Inq »

Rozwiązanie techniczne jest takie, że radio znajduje się po prawej stronie strony głównej nad nowościami w grach. Jest opcja graj, zatrzymaj, pauza, następny, poprzedni, i do wyboru odtwarzanie losowe albo po kolei.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tsukuru Radio

Post autor: Kalashnikov »

Inq pisze:Rozwiązanie techniczne jest takie, że radio znajduje się po prawej stronie strony głównej nad nowościami w grach. Jest opcja graj, zatrzymaj, pauza, następny, poprzedni, i do wyboru odtwarzanie losowe albo po kolei.
To nie jest rozwiązanie techniczne, tylko pomysły na opcje playera.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Tsukuru Radio

Post autor: Jazzwhisky »

Inq pisze:Rozwiązanie techniczne jest takie, że radio znajduje się po prawej stronie strony głównej nad nowościami w grach. Jest opcja graj, zatrzymaj, pauza, następny, poprzedni, i do wyboru odtwarzanie losowe albo po kolei.
Ten pomysł dotyczył w końcu forum (założyłeś temat w tym dziale) czy TA?
Jeśli chodziło o TA - aktualnie nie ma takiej opcji, jeśli chodziło o forum - podoba mi się twoja propozycja, daj ten swój player, to go wrzucimy.

edit-dół
Daj mi siłę, zamiast dalej udawać !@#^&, mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Tsukuru Radio

Post autor: Inq »

Jaki swój player? :lol: Przecież ja nie umiem programować.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Zablokowany