Nowy skin RMA

Wszystkie sprawy związane z forum.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Nowy skin RMA

Post autor: Jazzwhisky »

Dobra, troche pospiesznie, ale lecem.

Wbrew temu co mowil Ludzix >.>, zmiany wcale nie maily byc, ani nie sa tak znaczace, zreszta sami widzicie. Wlasciwie wszystkie pliki graficzne nowego skinu byly edytowane (i troche samego kodu, ale to akurat szczegol), fajnie byloby wiec, zebyscie procz opinii, krytyki itp. zglaszali wszelkie znalezione niedorobki... Ja juz mam conajmniej kilka watpliwosci i pomyslow, elo elo czekamy na komentarze? xD

musze leciec ^^"
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
raiden

TA Sprite Contest (miejsce 2)
Posty: 46
Rejestracja: 14 sty 2007, 12:32

Post autor: raiden »

Troszke nie podobaj mi sie ikonki (te które pokazują nowe posty i że nie ma nowych postów :) ) takie pixelowate jakieś. Jakby były mniejsze to ok ale tak to inwazja pixeli... szkoda. A tak ogólnie to fajnie. Ale poprzedni skin byl bardziej przejrzysyty ale za ciemny...

Dużo tych "ale" ;)
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

Mi się podoba... na takim forum to aż chce się pisać. Tylko jak napisałem komentarza pod newsem to się nei wyświetliła mi jego treść i dwóch innych gości też ;| ?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Kikut pisze:Mi się podoba... na takim forum to aż chce się pisać. Tylko jak napisałem komentarza pod newsem to się nei wyświetliła mi jego treść i dwóch innych gości też ;| ?
Sry sry sry, juz naprawione ^^"
Noc, goraczka, psychotropy, wiecie, jeden cholerny ciapek " ...
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Post autor: Qualrath »

Dlugo sie wypowiadac nie bede, bo kompy tu za wolne. Gigantyczny plus :)
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Post autor: Deathwing »

No to zgłaszam niedoróbki:
- brak opcji "posty nieprzeczytane", "od ostatniej wizyty" itp.
- brak ikon wyróżniających nowe posty w tematach
- brak możliwości zmiany stylu forum
Poza tym całkiem nieźle się to prezentuje, ale mimo wszystko wolałem poprzedni styl. Dlatego też przydałaby się opcja, o której wspomniałem wyżej (pkt. 3).

edit: pardą, właśnie zauważyłem, że te opcje z pkt. 1 jednak są na forum :> W każdym razie mogłyby być bardziej widoczne...
turn up the silence
Awatar użytkownika
Grimroth

TA Sprite Contest 2 (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 3)
Posty: 88
Rejestracja: 08 maja 2006, 19:36
Lokalizacja: Silent Sosna Town
Kontakt:

Post autor: Grimroth »

Moim zdaniem tamten skin był bardziej przejrzysty ,ale za to ten ma jednak fajniejsze kolorki ^^ W sumie to tylko te pixelkowe ikonki przy postach nie przypadły do gustu. Tj. pixele - owszem ,ale co innego ,jakiś przedmiot może ? :)
W każdym razie gr8 work !
Błędy ? Nie stwierdzono.
Btw. Czy nick nie lepiej by było wyświetlać nad/pod avatarem niż przy dacie wysłania posta ?

A jest jedna niedoróbka xD jak sa ikonki nad postem - post , wyświetl profil , usuń post , to jedno jest nieprzetłumaczone xD Top of page ;p Got ya ! XD
Ostatnio zmieniony 01 lut 2007, 14:59 przez Grimroth, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

W logu jest za duża przerwa między "R" i "M", to strasznie bije po oczach =) A zmiany są, chociaż testowałem skin, przez chwilę myślałem, że pomyliłem adresy XDDD

BTW podoba mi się wycentrowanie postów w "przeglądzie tematu" ^_^
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Nyo, co tu dużo mówić, wbijam na forum, a tu nagle... WTF? Kasuję "/forum" z pska adresu. Łał, jest nius, szysko wytłumaczone. =)

W sumie to fajno to szysko wygląda, ino na moje ikonką lepiej mógłby być bądź jakiś item, bądź cała postać - to, co jest obecnie, gdy jest rozpixelowane, zlewa się trochę w jedną masę z powodu małego kontrastu kolorów.

Co do ikonek, to żenby było kewlowo, można np. dać całą postać na zwykły temat, kilka postaci na popularny, kinga na ogłoszenie, skeletona na zamknięty itd... :)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1160
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Hmmm, ciekawa sugestia Vegeta, zastanowimy sie =]

Moim zdaniem RM maja odpowiednia odleglosc od siebie - w zalozeniu bylo R M Archive wlasnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

małego kontrastu kolorów
Trafiła kosa na kamień >=D
w zalozeniu bylo R M Archive wlasnie
Ale to boli ;<
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Dobra, powracam:
Deathwing pisze: - brak opcji "posty nieprzeczytane", "od ostatniej wizyty" itp.
- brak ikon wyróżniających nowe posty w tematach
- brak możliwości zmiany stylu forum
Poza tym całkiem nieźle się to prezentuje, ale mimo wszystko wolałem poprzedni styl. Dlatego też przydałaby się opcja, o której wspomniałem wyżej (pkt. 3).
Yup, zgodnie z twoim editem odpowiednie opcje sa, tylko w nieco nietypowym miejscu... :]
Kwestia przyzwyczajenia.
Sa rowniez ikony wyrozniajace nowe posty w tematach, zapewniam! Czy wyrozniaja je zbyt slabo? Hmmm, tez tak myslalem, ale coraz bardziej sklaniam sie ku twierdzeniu... Ze to tez kwestia przyzwyczajenia :}
Brak mozliwosci zmiany stylu forum, hmmm, taaa, to trzeba bedzie przemyslec :D
Grimroth pisze:Moim zdaniem tamten skin był bardziej przejrzysty ,ale za to ten ma jednak fajniejsze kolorki ^^
Cos w tym jest niewatpliwie, ale i tak mysle jest stosunkowo przejrzyscie. Pierwsze dni, wiadomo zmiany.
Grimroth pisze: Btw. Czy nick nie lepiej by było wyświetlać nad/pod avatarem niż przy dacie wysłania posta ?

A jest jedna niedoróbka xD jak sa ikonki nad postem - post , wyświetl profil , usuń post , to jedno jest nieprzetłumaczone xD Top of page ;p Got ya ! XD
A mi sie wrecz spodobalo tak jak jest, poznaje wlasciciela postu po avku, jakies szczegolnie niewygodne nie jest, a moze zmusi w koncu niektorych to wrzucenia jakiejs graficzki.

Top of page poprawione sir! ;D

Dalej, co do ikonek pewnie pojawia sie i nowe, te co sa przedyskutujemy bankowo, a R i M w sumie mi nie przeszkadza, chociaz faktycznie moglyby byc nieco blizej... No ale to szczegol, jesli ktos chcialby jeszcze potwierdzic ktores z proponowanych przez kogos innego uwagi, zapodawajcie, w kupie tkwi sila i do forsowania zmian takze XDDD

P.S. Zapomnialbym: ta 'inwazja pikseli' to i tak znacznie ponizej RM2k3 na pelnym ekranie; sam jestem ciekaw ilu z Was uzywa wygladzania czcionki na swoim monitorze...
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Kiepsko brzmi np. "Jazzwhisky Wysłany". Gdzie go wysłali? XD Mogłoby być np. "Juzer: Jazzuś | Wysłany: lololol". Ot, sugestia. =)
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Post autor: Deathwing »

Jazzwhisky pisze:Sa rowniez ikony wyrozniajace nowe posty w tematach, zapewniam! Czy wyrozniaja je zbyt slabo? Hmmm, tez tak myslalem, ale coraz bardziej sklaniam sie ku twierdzeniu... Ze to tez kwestia przyzwyczajenia :}
Err... Że niby w jakim miejscu? Może i mam słaby wzrok, ale całkiem jeszcze nie oślepłem O_o Widzę je dopiero teraz w podglądzie tematu, obok napisów "wysłany: (...)". Jakimś cudem w samych tematach te ikony się u mnie nie wyświetlają. Być może to wina przeglądarki (korzystam z Fajerfoksa), ale nie chce mi się instalować innej żeby sprawdzić.
turn up the silence
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Deathwing pisze:
Jazzwhisky pisze:Sa rowniez ikony wyrozniajace nowe posty w tematach, zapewniam! Czy wyrozniaja je zbyt slabo? Hmmm, tez tak myslalem, ale coraz bardziej sklaniam sie ku twierdzeniu... Ze to tez kwestia przyzwyczajenia :}
Err... Że niby w jakim miejscu? Może i mam słaby wzrok, ale całkiem jeszcze nie oślepłem O_o Widzę je dopiero teraz w podglądzie tematu, obok napisów "wysłany: (...)". Jakimś cudem w samych tematach te ikony się u mnie nie wyświetlają. Być może to wina przeglądarki (korzystam z Fajerfoksa), ale nie chce mi się instalować innej żeby sprawdzić.
Tez mam FF, ale dopoki twoj problem jest jednostkowy trzeba chyba przyjac, ze wina lezy gdzies po twojej stronie ;/
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany