Goniec - subforum?

Wszystkie sprawy związane z forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Goniec - subforum?

Post autor: Rave »

Może by tak zrobić osobny dział dla Gońca, taki jaki jest dla Tokei, bo jak rozumiem Tokei już nie będzie, więc można by to przenieść do "zawieszonych" projektów.
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 305
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:36

Re: Goniec - subforum?

Post autor: Sabikku »

Z tego co słyszałem Tokei nie zakończyło jeszcze działalności.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Goniec - subforum?

Post autor: Rave »

Michu (czy kto to tam był) sam stwierdził, że "nowe numery Tokei nie będą już wydawane". Czyli jednak zakończyło.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Goniec - subforum?

Post autor: Jazzwhisky »

Co do Tokei - no najlepiej gdyby napisał o tym sam Michu, ale ostatnio bywa rzadko i wypowiada się niechętnie*, w skrócie - tak, nr10 Tokei jako zinu miał być ostatnim, realizowaliśmy nawet przez chwilę pomysł z wątku na temat ostatniego wydania:
Jazzwhisky pisze:A co do przyszłości zinu - imo istniejąca forma ma jeszcze na tyle ognia, by ciągnąć to dalej, mnie samego by to kusiło, ale tak na sucho - najrozsądniejszym pomysłem wydaje mi się przekształcenie Tokei w sajt w klimatach bloga, z zrzuceniem i posegregowaniem wszystkich dotychczasowych artów (plus np. Anakoreto czy zawartości http://tsukuru.pl/inne/gryz/gierce.html) i z dosyć otwartą możliwością dopisywania kolejnych. Całość można poprowadzić na blogspocie lub wykorzystując np. skrypt wordpressa z oparciem na TA.
Ostatecznie Michu (przynajmniej jeszcze kilka-kilkanaście dni temu) pisał na kanale o wznowieniu i numerze 11 w tej samej formie - tak czy inaczej, idea wciąż jest żywa.

Co do Gońca - no na razie jesteśmy w zarodku, bo chyba cztery numery ale baza materiałów odpowiada mniej więcej ilości artów z ostatniego numeru Tokei, odzew tutaj też nie jest za szczególny; jednak przede wszystkim - nie wiem czy to nie byłoby nachalne, z mojej wiedzy - nikt z redakcji nawet nie przebąkiwał nic na ten temat, ja np. dostałem tylko propozycję współpracy jako regularny tekściarz. =]
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Goniec - subforum?

Post autor: Stanior »

To ja niedługo poproszę o subforum dla Krytyki Scenowej... ;P ;D :twisted:
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Goniec - subforum?

Post autor: ravenone »

Słusznie, usystematyzujemy się to pogadamy;)
Zablokowany