Lepsza integracja TA z forum

Wszystkie sprawy związane z forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Lepsza integracja TA z forum

Post autor: Rave »

Tak się zastanawiam, czy nie dałoby się zintegrować TA z forum nieco bardziej. Tzn. obecnie jest tak, że na głównej jest na górze menu "z zakładkami" - porady, newsy, itp. No i zakładka "Forum" odsyła do forum. Tyle, że nie ma tak jak w wypadku innych zakładek, że menu zostaje na górze.

Nie dałoby się otwierać forum np. w iframe, bo to bardziej by skonsolidowało wygląd strony i byłaby większa spójność. Tak jak teraz jest, to muszę trzymać dwie zakładki - jedna dla forum, a druga dla strony, bo jeśli chcę np. w prosty sposób przejść do zasobów, to nie mogę kliknąć po prostu na górze "Zasoby". O nie - muszę klikać wstecz, aż jakimś cudem wejdzie mi strona (albo się historia przeglądarki skończy). :(

Da się to załatwić?

P.S.: W sumie nie wiedziałem czy to bardziej tu pasuje czy do działu o TA, jak coś to przenieście / podlinkujcie
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Lepsza integracja TA z forum

Post autor: Jazzwhisky »

Nope, nie zrobiliśmy tego celowo kiedyś, to tym bardziej, gdy forum jest wspólne dla dwóch stron, nie tylko TA - nie zrobimy tego teraz. Innymi słowy - ta niespójność/rozdzielność, jest jak najbardziej zamierzona, zresztą dawno temu proponował to już Ludzix, temat upadł bardzo szybko. =]

A abstrahując od forum - no naprawdę 2 zakładki to dla Ciebie problem?! Dla mnie (np. średnio mam otwartych coś w granicach 10-20 tabs) to znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż to, co zaproponowałeś.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Lepsza integracja TA z forum

Post autor: master miller »

Rave zawsze zamiast cofac sie w historii przegladarki mozesz otworzyc zakladke i wpisac tsukuru.pl. Kilka sekund.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Lepsza integracja TA z forum

Post autor: GameBoy »

A u mnie w firefoxie 3.0 wzwyż wystarczy, że na pasku wpiszę "t" i kliknę w pierwszy link, który wyskoczy. =D Nie wiem jak w innych przeglądarkach, ale też pewnie jest coś takiego.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 957
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lepsza integracja TA z forum

Post autor: Powczan »

Ja w operze tylko przytrzymam szybko ppm, zjade pare pixeli w dół i puszczam, otwiera mi sie nowa karta a pozniej tylko klikam w okienko z tsukuru i już ;D
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
radek02
Posty: 111
Rejestracja: 08 mar 2010, 15:34

Re: Lepsza integracja TA z forum

Post autor: radek02 »

a ja forum otwieram z twierdzy i wszystko jest gites :-P
Teksty ze chatów, for i innych rm'woych duperelków:
Spoiler:
Dołącz do grupy makerowiczów na nk ! http://nk.pl/#grupy/29610
Zablokowany