Strona 1 z 3

Często wywala z forum

: 22 mar 2011, 06:35
autor: Rave
Jak w temacie. Często (co kilka dni) wywala mnie z forum i muszę się znów logować nawet jak kliknę zapamiętaj mnie na tym komputerze. Sprawdzałem wszystkie "zwykłe" rzeczy i tak:

- ciastka mam włączone
- JS również.

Podejrzewam więc problem po stronie forum (za krótki "czas życia/expire time" ciastka).

Re: Często wywala z forum

: 22 mar 2011, 08:14
autor: Jazzwhisky
Też mi sie to ostatnio zdarzało, aczkolwiek nie tylko u nas na forum (dlatego obwiniałem raczej moją ostro przekonfigurowaną przeglądarkę). Ciacha są poustawiane dobrze, ale może to być kolejny z efektów niewspółgrania stylu forum z nowszą wersją skryptu. Podaj mi jeszcze dokładną wersję przeglądarki, której używasz, no i gdyby jeszcze ktoś miał podobne przygody - prosiłbym o dopisanie się w temacie.

Re: Często wywala z forum

: 22 mar 2011, 10:22
autor: Rave
Chromium (właściwie to samo co Chrome) 11.0.698.0 (0)

Re: Często wywala z forum

: 22 mar 2011, 15:32
autor: Gedharm
Tez tak mam od jakiegoś czasu ( raz zapamiętuje, a raz nie ), ale nie sądzę, żeby to było jakieś strasznie utrudniające/uprzykrzające życie.
Ale skoro mam się dopisać, to używam Opery ( aktualizacje wyskakują same więc najprawdopodobniej mam najnowszą wersję, a nie sorry, sprawdziłem i mam 11, a najnowsza to chyba 11.01 czy jakoś tak ).

Re: Często wywala z forum

: 22 mar 2011, 17:08
autor: Twardy
Uzywam mozilli i mam identyczny problem

Re: Często wywala z forum

: 22 mar 2011, 17:44
autor: Mikisi
A ja dorzucę od siebie - mam Mozillę i wszystko działa normalnie. ;P

Re: Często wywala z forum

: 22 mar 2011, 18:15
autor: Fear
Mikisi pisze:A ja dorzucę od siebie - mam Mozillę i wszystko działa normalnie. ;P

Dorzucę więc od siebie, że mam Mozille i mam ten problem o jakiegoś czasu :P

Re: Często wywala z forum

: 22 mar 2011, 19:19
autor: Jazzwhisky
OK, dzięki za zgłoszenia, postaram się nad tym przysiąść, a gdy tylko do czegoś dojdę - dam znać. =)

Re: Często wywala z forum

: 23 mar 2011, 07:47
autor: Rave
Jako pierwsze bym sprawdził czas życia ciastka tworzonego przy logowaniu z opcją Zapamiętaj mnie.

//edit: I znów musiałem się logować :cry:

Re: Często wywala z forum

: 26 mar 2011, 18:55
autor: Foxer
Już chyba od dwóch miesięcy jestem automatycznie logowany i nie mam żadnych problemów. Ani razu mnie nie wywaliło, na innych forach też się nie zdarza. Mam Operę 11.

Re: Często wywala z forum

: 26 mar 2011, 21:17
autor: master miller
Ja trochę mniej i też mnie nie wywaliło. A nawet jeśli za jakiś czas wywali, to nie będzie to 'często'. Korzystam z Google Chrome.

Re: Często wywala z forum

: 26 mar 2011, 21:41
autor: Jazzwhisky
Co prawda problem nie wystąpił u mnie samoistnie od kilku tygodni i na 100% nie jest to też ustawienie czasu ciasteczka (co napisałem już wcześniej), ale przetestowałem kilka przeglądarek i zdaje się, że problemy z logowaniem generuje u mnie tylko ta prze-tweakowana Opera. Mając do tego na uwadze, że Rave to też niezły systemowy kombinator ;) wnioskowałbym raczej, że jest to problem z naszymi przeglądarkami/systemem (jest 1001 sposobów na zrobienie sobie bałaganu), no chyba że naprawdę pojawia się u tych kilku osób WYŁĄCZNIE na GRMA.

Dlatego póki co przypominam podstawowe rozwiązanie w tego typu problemach, czyli wyczyszczenie ciasteczek z forum. Można to zrobić przez odpowiednią opcję w przegladarce, lub bezpośrednio, korzystając z
tego odnośnika
(nie klikajcie, jeśli nie macie żadnych problemów! :)) dostępnego normalnie w dolnej części strony głównej forum. Po wszystkim logujecie się z zapamiętaniem ponownie, przy odrobinie szczęścia rozwiąże to wasze problemy z forum.

Anyway, jeśli odkryję coś nowego - dam znać.

Re: Często wywala z forum

: 27 mar 2011, 08:00
autor: Gedharm
Mnie wywala tylko tutaj, na innych forach/stronach jestem zalogowany od dawna i nic takiego się nie przydarzyło, ale zdarza się to dość rzadko ( np. przed chwilą, wcześniej takie coś miałem z tydzień czy dwa temu ) no i jak napisałem wcześniej - nie sądzę, żeby to było jakieś strasznie utrudniające/uprzykrzające życie.
To dla mnie nawet plus, jeśli co tydzień czy dwa trzeba wpisać hasło jeszcze raz. Czasami z rok jest się gdzieś zalogowanym, później musimy się logować sami i jest "o cholera, jakie ja miałem hasło?" =p
Miałem tak kilka razy na emuinfo xD

Re: Często wywala z forum

: 27 mar 2011, 18:35
autor: Rave
Tak samo ze mną - też jedynie tutaj. A z Chromkiem nie kombinuję jak z innymi programami nie mającymi jednak z netem NIC wspólnego.

Re: Często wywala z forum

: 18 kwie 2011, 09:03
autor: Rave
BUMP.

Podbijam, bo problem dalej istnieje (od zeszłego czwartku musiałem się 4 razy logować).