Strona 1 z 1

Dział na gry nie-makerowe

: 05 kwie 2011, 20:52
autor: Rave
Czasem jest tak, że ktoś zrobił fajną grę, jednak nie powstała ona w "mejkerze". Czy można by było zrobić dział na gry nie-makerowe, bo opis i regulamin działów gry i zapowiedzi mówią wyraźnie że są one przeznaczone na gry makerowe. Co do tego, że mało osób tu robi w innych programach niż RM, to ja bym się o to nie martwił bo znam co najmniej 3 osoby które tu są i robią w nie-rm. Ten od tej strzelanki z Alexem (nie pamiętam nazwy i nicka autora), Fanotherpg i ja, a kto wie kto inny robi tu w innym sofcie do gier (nawet wliczając kompilatory). Nawet X coś kombinował z c++.

//edit: najlepiej aby ten dział był mirrorem działu RM -zasoby request/skrzynka i scena

Re: Dział na gry nie-makerowe

: 05 kwie 2011, 21:20
autor: Jazzwhisky
Od kilku ładnych miesięcy w dziale Gry jest na to odpowiedni zapis:
Wymagania do zamieszczenia tematu o grze (jeden tytuł - jeden temat!):

[...]

Pełna Wersja:
- tytuł
- wersja RM (2000, 2003, XP lub VX), w przypadku innych platform - prosimy o wcześniejszy kontakt z administracją forum!

W ten sposób w standardowym dziale gier znalazło się już chyba kilka tytułów (np. Alexland Super Vegety), wątek możesz też założyć ew. w dziale Gry/Emulacja jak robili to niektórzy autorzy zanim powstał odpowiedni zapis w dziale RM.

Gdyby i to było mało - do tematu stworzenia zupełnie odrębnego działu proponuję wrócić (chociaż nie widzę specjalnego sensu) gdy nie będą to zupełne wyjątki (np. chociaż kilkanaście tytułów w dziale).

Re: Dział na gry nie-makerowe

: 05 kwie 2011, 22:26
autor: master miller
Moim zdaniem nie ma na to aż takiego zapotrzebowania. Na tsukuru głównie mejkerowcy zaglądają (jeśli nie tylko oni). Zgadzam się z tym, co powiedział Jazz i z tym, co jest w regulaminie.

Re: Dział na gry nie-makerowe

: 17 sty 2015, 18:09
autor: Michu
Jezu, Ozzaku, patrz na daty postów ;)

Temat dawno nieaktualny, zamykam.