-POWITANIA (i pozegnania)-

Wszystkie sprawy związane z forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rahim »

Oj, po tych jękach na gg, steamie, i pw forum nie rezygnuje, ale za często wbijać nie będę, naprawdę mam niewiele czasu, ale duży wpływ na to że zostaję miał Jazz, wbijam sobie ostatnio na steama, patrze siedzi staruszek aktywny, i sobie w rm dłubie No i kurcze, po co mam rezygnować z czegoś co mi daje radość, czasem sobie jeszcze pogrzebie przy projekcie jakimś ;x
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: McLaren »

Witaj Rahim Ozzaku z powrotem... Dość długo Cię nie było... ;):)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Diablo »

Ozzaku pisze:Oj, po tych jękach na gg, steamie, i pw forum nie rezygnuje, ale za często wbijać nie będę, naprawdę mam niewiele czasu, ale duży wpływ na to że zostaję miał Jazz, wbijam sobie ostatnio na steama, patrze siedzi staruszek aktywny, i sobie w rm dłubie No i kurcze, po co mam rezygnować z czegoś co mi daje radość, czasem sobie jeszcze pogrzebie przy projekcie jakimś ;x
"Jak kocha to wróci" :lol: "RM ci wszystko wybaczy" :lol:

Witamy znowu! :-D
Chod
Posty: 29
Rejestracja: 26 lut 2009, 20:47

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Chod »

Witajcie, wpadłem na chwilę zobaczyć kto tu jeszcze żyje. Jak widać są pewni ludzie którzy nigdy stąd nie odejdą i dzięki nim ta scena rpg makera w Polsce w ogóle jeszcze wegetuje. Ukłony Jazz i Michu ;)

btw. gdzie jest X-Tech?!
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Noruj »

Czesc Chod, ty zyjesz!
X-tech niedawno zebral bana, ale jest wiecznie zywy. Zlapiesz go na czacie twierdzy :P
Obrazek
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: GameBoy »

Ej, ej, jakie wegetowanie, nowy maker za pasem, parę gier wyszło w tym roku etc. :P
Chod
Posty: 29
Rejestracja: 26 lut 2009, 20:47

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Chod »

To nie to samo co wtedy gdy w 200- którymś pytałem jak wstawić drzwi w rmxp :(
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Noruj »

Masz rację to nie to samo.
Jest znacznie, znacznie lepiej :P
Nie tylko zniknął (przynajmniej w większości) ten durny podział na rmxpowców i fanatyków 2k3, równiez gry po prostu są coraz lepsze, jest mniej fejkowych zapowiedzi (w tym rmxp.pl nie miało sobie równych) i aktywność jest zdrowsza. Zobacz sobie ostatnią Ligę Mapperów, ponad 30 uczestników, zdrowa rywalizacja, setki postów :P

PS: rób Inersadię xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Asuda
Posty: 316
Rejestracja: 30 maja 2011, 01:37

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Asuda »

Witam serdecznie :)
Byłem z licznymi pauzami użytkownikiem forum, hasła do konta ani maila nie pamiętam, a i nawet wstyd mi -.- za zaniechane w ten czy inny sposób projekty, więc pozwolę sobie, po dość długim okresie wyczyścić konto :)
-Why, i must do it?
-Because you are jrpg...
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Klonoa »

Ciekawe jaki byl twoj username, hmmm.

No nic- dobry den z powrotem na forum witam cie, ktosiu xd
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Jazzwhisky »

Przypomnę korzystając z okazji: z wielu powodów (m.in. po to, żebyśmy się tak nie zastanawiali) na forum panuje zasada jedna osoba - jedno konto. Tak samo w tym przypadku, Asuda może zmienić nick, nie ma problemu, ale konta zostaną połączone, czekam jeszcze na potwierdzenie przez PM.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Rahael

Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 1)
Posty: 112
Rejestracja: 28 sty 2010, 16:26
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rahael »

Witam ponownie :)

Nie ukrywam, że wracam na scenę RM-a dzięki nowemu RPG Makerowi ;) Głównie dlatego, że z początkiem tego roku zdecydowałem się na skoncentrowanie swoich sił na rynku gier na Androida, co zaowocowało między innymi powstaniem anglojęzycznego portalu społecznościowego dla ów graczy i dev-ów (Android Games Corner). Projekt sukcesywnie rozwijam, a kolejnym etapem miało być wejście na Google Play z pierwszymi grami mobilnymi na Androida w 2016 roku. Testowałem wiele silników ale dopiero zapowiedź nowego RM-a sprawiła, że już wiedziałem na czym będę dłubał swoje gry :)
Swoją drogą model biznesowy ag-corner.com opiera się na założeniach mających na celu wspieranie polskich twórców gier na Androida, którym ze względów finansowych ciężko jest się wybić na Google Play. Tak więc jeżeli ktoś wyruszy na Google Play ze swoją grą (a może już tam jest ;)) to zachęcam do dodania gierki do katalogu gier na mojej stronie oraz skontaktowania się ze mną (nick RATISOFT), z pewnością zaoferuje sporo darmowych możliwości promocji gry :)

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Preki »

O stary, kopę lat. Pamiętam jak idlowałeś na (już martwym) ircu Gamera2002. Z samym Gamerem też nie wiadomo co się dzieje, ale to inny temat... Może on też nagle się ujawni po latach :D
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rave »

Mam z Gamerem sporadyczny kontakt i z nim jest nieciekawie, ma problemy zdrowotne.
Awatar użytkownika
Mikan

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 8
Rejestracja: 15 gru 2015, 20:36

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Mikan »

Brat mnie namowil by jednak zalozyc konto wiec sie przywitam. Jestem Mikan znana rowniez jako siostra Ska'cia. Zrobilam w zyciu dwie gry i pomagalam przy Spamthirowym Czolgu w ktorym to bylam jedna z postaci.
Na koniec ostrzegam ze nie bede tu czesto zagladac a tym samym nie bede zbyt aktywna :p Ps. wybaczcie brak polskich liter - sory, taki mam telefon
Jestem znana również jako "Siostra Ska'cia" ale nie radzę mnie tak nazywać :p
ODPOWIEDZ