-POWITANIA (i pozegnania)-

Wszystkie sprawy związane z forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rahim »

Hubertov pisze: odnosze wrazenie ze pare osob mnie lekko pamieta ;)
Kim jesteś?
Hubertov pisze:No tak, widze, ze sporo osob odchodzi, a szkoda!
Cztery litery, Jasio, Karuzela. Nie oceniaj książki po okładce, wszyscy co byli są, tylko albo mają nowe nicki, albo mniej się wypowiadają.
Hubertov pisze: Do robienia gier w RMie raczej nie wroce, zreszta sa tu lepsi tworcy, ale zauwazylem, ze sporo osob zajmuje sie tutaj programowaniem.
Trochę złe podejście, po co wracać, jak się nic nie klei w rm? Nawet po cichu? Ja osobiście jestem mniej aktywny, więcej czasu spędzam w pracy niż w domu, ale w rm nadal coś robię wolnymi chwilami, może do 2022 coś wydam. No ale cóż, witaj Azorek znowu, i powodzenia.
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Hubertov »

Nie rozumiem Twojego wzburzenia, tym bardziej ze nie wiem kim jesteś, przecież (tak mi się wydaje) nic złego nie napisałem i nie chciałem nikogo obrazić. W jakim celu tu jestem napisałem, ale za powodzenia dziękuję.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Adrap »

To nie jest złe podejście. To Ozzaku (Rahim). Oczywiście witam szczególnie, że jesteś programistą (początkujący ale jednak), a miło wiedzieć, że na scenie jest ich troszkę.

@Ozzaku
Można poprzeglądać dobre RMowe gry. Czasami trafi się tu ciekawa dyskusja, a niektórzy posiadają wiele talentów (recenzje), oraz wiedzą dużo o starych grach/konsolach i nie tylko zresztą. Można się czymś fajnym od nich zarazić. Albo chociaż po to, aby powdychać tej niepowtarzalnej atmosfery?
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Noruj »

Trochę złe podejście, po co wracać, jak się nic nie klei w rm? Nawet po cichu?
Ty to jesteś dobry... Ponad 1300 postów, 1 mini gierka i jeszcze uwagi robisz, że ktoś może siedzieć na forum i nie robić gier. :roll:
To ja mam minigierkę nawet?! :o
Zmienianie wizerunku na mistrza ciętej riposty wychodzi ci pokracznie.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2016, 00:39 przez Noruj, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Chizuru-tan
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2016, 13:15

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Chizuru-tan »

Witam. Mówiąc szczerze, śledzę te forum od kilku lat, ale dopiero teraz przyszła mi odwaga aby założyć tu konto(Ano, bo taką już nieśmiałą osóbką jestem).
Tworzę w RPGmakerze już od dłuższego czasu, pozwala mi się on kreatywnie rozładować, a co najważniejsze, świetnie się przy tym bawię. Mam nadzieję, że uda mi się skończyć swoją pierwszą(No dobra, właściwie to trzecią, pierwsza to było jakieś nie wiadomo co z testowaniem przełączników i gadającym, wściekłym piecem, a druga jak miała nawet fajną fabułę i dialogi, to była zbugowana jak diabli oraz mapping był okropny)grę w tym roku. Zrobienie dobrych i wciągających gier w RM to moje marzenie ^^
Więc, umm, nie mam pojęcia co dalej jeszcze mogłabym napisać... Mam nadzieję, że będzie się nam miło razem współpracowało xp
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Jazzwhisky »

Mega, właśnie dla takich wpisów istnieje ten temat (i całe forum), bardzo motywująca historia, poproszę więcej. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: GameBoy »

Siema, mam nadzieję, że szybko pokażesz swoją twórczość.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Michu »

Dokładnie, Jazz. Z całym szacunkiem dla kolegów po fachu, kolejne "witam ponownie, zobaczymy ile tym razem wytrzymam" w ogóle już mnie nie rusza.

Za to nowi użytkownicy to skarb, zwłaszcza z takim podejściem. Nie krępuj się zadawać pytań, Chizuru-tan (ale najpierw skorzystaj z wyszukiwarki =). Myślę także, że wielu starych wyjadaczy chętnie odpowie na Twoje pytania w prywatnych wiadomościach, jeśli ich ładnie poprosisz =]. No i życzę Ci, żebyś wszelką krytykę przyjmowała z odpowiednim przymrużeniem oka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Noruj »

Gadający wściekły piec to bardzo dobry pomysł na grę, horror. Jestem dobrej myśli :D
Witam na forum. Kawy, herbaty? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Adrap »

No faktycznie coś w tym poście jest...
Witamy na pokładzie. Mam nadzieję, że poczujesz się tu co najmniej w połowie dobrze jak ja.
Rumu?
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Chizuru-tan
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2016, 13:15

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Chizuru-tan »

Dziękuję wam za ciepłe przywitanie ^^ Widząc ile tu miłych ludzi niepotrzebnie chyba zwlekałam z rejestracją xp
Sama nie wiem czy dam zapowiedz czy od razu pełną grę, zobaczy się ^^

A tak po za tym @Noruj trafiłeś z tym horrorem, pierwsza gra to będzie horror (Aczkolwiek bez wściekłych pieców)
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: BH Daimaouji »

@Chizuru-tan

A w jakim RPG Makerze "pracujesz"?
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rahim »

Noruj pisze:
Trochę złe podejście, po co wracać, jak się nic nie klei w rm? Nawet po cichu?
Ty to jesteś dobry... Ponad 1300 postów, 1 mini gierka i jeszcze uwagi robisz, że ktoś może siedzieć na forum i nie robić gier. :roll:
To ja mam minigierkę nawet?! :o
Marvem
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2016, 15:31

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Marvem »

Marvem to nick którego bardzo często używam, a Ignacy to moje prawdziwe imię :) Witam Wszystkich ;)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rahim »

Witaj Ignacy :)
ODPOWIEDZ