-POWITANIA (i pozegnania)-

Wszystkie sprawy związane z forum.
ODPOWIEDZ
Chizuru-tan
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2016, 13:15

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Chizuru-tan »

BH Daimaouji pisze:@Chizuru-tan

A w jakim RPG Makerze "pracujesz"?
W Ace xp
Awatar użytkownika
Charlie Vermin

TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2)
Posty: 118
Rejestracja: 05 lis 2011, 12:15
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Charlie Vermin »

Ozzaku pisze:Witaj Ignacy :)
Z jakiegoś powodu przeczytałem "lgnący" i zastanawiałem się do czego. Te bezszeryfowe czcionki...
Note to self: nigdy nie rób zapowiedzi.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Adrap »

Nie wiem jak napisać tego posta, a mam niewiele czasu, więc będę pisał to co przyjdzie mi na myśl. Żegnam. Pewnie i tak niedługo wrócę na LM, ale nie mam czasu na więcej aktywności związanej z RM. I to na kilka dobrych lat. Po prostu dostałem dobrą ofertę pracy, dzięki której aktywnie się rozwijam.Prawdopodobnie przerwę pracę za rok, ale matura i inne sprawy. Brałem RMa zbyt poważnie (i nadal to robię pisząc tego posta tak jak go piszę :P ). Jeśli ktoś czeka na moje nieukończone projekty, to będzie musiał poczekać kilka ładnych lat, ale wiem że wytrwacie beze mnie. W końcu wytrwaliście ze mną kilka ładnych lat :D
Trzymajcie się!
Do trzech piratów:
Dzięki, że byliście ze mną przez ostatni rok, to głównie dzięki wam miałem siłę tworzyć. Niedługo do NAS wrócę. Wyczekujcie!
Ostatnio zmieniony 12 mar 2016, 23:49 przez Adrap, łącznie zmieniany 1 raz.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 819
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Kryzz333 »

Nie pieprz rób Podziemia :evil:


A na serio, to bywaj piracie. Niech zawsze wiatry ci sprzyjają.

Trzymam cię za słowo. Liczę na to że kiedyś zagram w Podziemia i Bukaniera, ale wiem jak to może być.
Dzięki ci za ten cały kontakt który mieliśmy przez rok. Twoje rady i uwagi zawsze były bardzo cenne.



Przy okazji wykorzystam ten post, aby "powitać" się z forum. Ostatni raz pisałem miesiąc temu, a zastój miałem dłuzszy.
Ale mi samemu wiatry zaczęły znowu sprzyjać i wracam do tworzenia.
Wkrótce ureguluję sprawę OzE Edycji Cesarskiej i będe się udzielał :roll:
Mam nadzieję, że uda się trochę rozruszać forum bo zastój trochę.

Liczę też że pozostałych dwóch piratów też się odezwie na forum (patrzę na was, sami wiecie kto :evil: )
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Diablo »

Już odkąd cię zabrakło w rozmowach to nie było to samo. Po prostu Loża szyderców bez ciebie to nie to samo. Liczę, że fakt braku kontaktu z RMem nie oznacza brak kontaktu na naszej pirackiej banderze. No po prostu kuźwa nie... Sami wielcy ludzie w tym roku odchodzą...

Lemmy...
Bowie...
Rickman...
Adrap...

2016 to rok zmian, mam wrażenie, że na gorsze...

Do zobaczenia Adrap, Loża na ciebie zawsze czeka...
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Amelanduil »

Tak jakoś mi się ta melodia wydaje adekwatna:

( ̄^ ̄)ゞ
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rahim »

Kapitan zawsze schodzi z statku ostatni, ciekawe kim będzie takowy?
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Noruj »

Odszedł także Ravenone niestety. Adrap - bardziej cię kojarzę z własnego forum, niż ze społeczności rpg makera, ale zawsze szkoda, że odchodzi kolejna osoba. Narazie, powodzenia w tej pracy.

Edit, Crasher:
Obrazek

PS: to takie cliffhangery ;)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2016, 00:18 przez Noruj, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Crashykk »

Zawsze zastanawiam się po cholerę te wszystkie pożegnania skoro i tak zarzekacie się, że wrócicie. :roll:
Ja sam nie tworzę nic od roku, na forach się prawie nie wypowiadam, a mimo to nigdzie się nie żegnam, bo i po co?
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Adrap »

Tego posta miało nie być, bo niektórzy pomyśleliby że coś rozdmuchuję czy wzywam wszystkich do tablicy. Ale wisi mi już to co o mnie będą mówić, a u kogoś może moje słowa wywołają uśmiech na twarzy.

Naprawdę ciężko się odchodzi, gdy ma się tyle ludzi wokół siebie z którymi spędziło się trochę czasu, a i różnorakich emocji się napatoczyło po drodze.
Komu chciałbym szczególnie (jeszcze) podziękować:

Jazz - No komu jak komu, ale Tobie przede wszystkim. Podziwiam Cię człowieku za cierpliwość, wytrwałość i za twój niepowtarzalny charakter. To mega, że jednasz ze sobą tak różnych ludzi. Za wszystko, brakuje mi czasu, aby to wszystko opisać. Wypiłbym z chęcią kiedyś z Tobą piwo, gdybym pił alkohol.

X-Tech - Za kłótnie/dyskusje, za konkurs w imieniu twojego odejścia z Ultimy, za to, że zacząłem myśleć, a nie kopiować skryty (!), za pomoc w Podziemiach. Dzięki tobie projekt jest taki jaki jest, a nie gorszy. Przez pewien czas byłeś swego rodzaju mentorem, za co również Ci dziękuje.

Ozzaku/Rave - Przez pierwsze pół roku Was myliłem. Teraz nie wiem jak to jest możliwe. Tutaj głównie chciałbym podziękować za wszelkiego rodzaju bastiony czy opactwa. Super się z Wami pisało na SB, a opozycję do Ultimy zapamiętam chyba do końca życia. No i nadal mam tą zdarzeniówkę na VVVVVV.

Venesard - Ty pojawiłeś się dość późno w moim RMowym życiu, jednak wniosłeś do moich projektów elegancję i fajerwerki graficzne. To dzięki Tobie zainteresowałem się pixelartem, który swego czasu mnie uspokajał. No i popcorn :3

Amel - Za śmiech i za dystans jaki dzięki tobie nabrałem. Za nazwanie moich głupich pomysłów debilizmami i pokazanie co w grach jest naprawdę ważne GRYWALNOŚĆ. I za piękną piosenkę. I jeszcze za awantury na Ultimie, które pamiętam chyba najbardziej z wydarzeń scenowych.

Noruj - Za kroniki. Super rzecz. Jenak sposób toczenia się akcji mi nie pasował. Za projekty, które mimo, że były słodkie i bajkowe, dało się w nie grać i czerpać przyjemność. Za kanał na jutubie (czekam na pełną wersję crapa). Przesadziłem kiedyś z krytyką na Ciebie i na Asgun (niekoniecznie na cukuru) za co serdecznie przepraszam. Na prawdę równy z Ciebie gość.

Ravenone/Titek/BeVoo - Za inspirację. Zawsze moim celem było zrobienie gry lepsze niż wasze. Na razie średnio wychodzi, ale postaram się jeszcze.

Kleo - Za kroniki :D Nie dane było nam zagrać, a szkoda. Za to, że dzielnie przebrnęłaś przez tunele pełne nieumarłych i bugów. Za twoje recenzje, które nadal są dla mnie wzorem do naśladowania i za uczestniczenie w rozwoju tsukuru.pl/forum, z którym zacząłem swą przygodę.

Reptile - Z tobą nie zamieniłem ani jednego słowa pisanego, jednak gdyby nie twierdza, pewnie nawet nie postawiłbym głupiego zdarzenia, ani drzewa w drugiej warstwie.

Yoro/Revlis - Za umieszczenie mnie w swoich grach :D Fajnie to daje do wiadomości, że ktoś tam jednak zwraca uwagę na to co piszę. Albo ilę piszę. No i za ubaw z waszych postów/gier/zboczeń.

ekipa z Ultimy - za atmosferę tam panującą pomimo trolli. Zawsze jak pojawiał się ktoś nowy to dostawał porządną odpowiedź a nie falę hejtu. Tu ukłon w stronę pań z TagTeamu.

HaxoTV - tutaj powinny być raczej przeprosiny. Poniosło mnie po wyjściu Pustek i zarówno na FB jak tutaj. Przepraszam. Nadal jednak uważam, że gra jest najzwyczajniej słaba. xD

Piotr I/KacpiPL - za czekanie na projekt i pozytywne komentarze. Tu w zasadzie powinienem wwalić wszystkich, jednak was pamiętam najbardziej. Czekam na Wasze projekty, bo mamy podobne gusta.

DK/GrayHawk/Ekhart - Zawsze stanowiliście dla mnie zagadkę i byliście tymi starszymi z którymi nie mam wiele tematów. Mam nadzieję, że gdy wrócę, będę tak stary jak wy.

ADI - tutaj sam nie wiem co napisać, ale czułem w Tobie bratnią duszę. Pokemony, DB, biegi informatyka itd. itp. Szkoda, że nie miałem okazji o tym z Tobą popisać.


Zdaję mi się, że zapomniałem o kimś jeszcze, jednak z tego miejsca chciałbym pozdrowić Was wszystkich za wspaniałą atmoferę, za świetne gry, za multum ludzi, których teraz nie przytoczę bo jest ich za dużo, albo mają za trudne nicki, za piękne zapowiedzi i recenzje, za uczciwe i emocjonujące konkursy, za to że jesteście teraz i tu i tworzycie coś co zostaje w pamięci. Jeśli były między nami jakieś kwasy, to wybaczcie. Chciałbym odejść czystą kartą.

"Gościu" jeśli to czytasz, to niech to będzie dowodem dla tego, że naprawdę warto tu się zarejestrować. Ta minuta potrafi sprawić, że poznasz świetnych ludzi. A ja uświadomiłem sobie teraz jak wiele to dla mnie znaczy. Nie ma drugiego takiego miejsca na świecie, ani prawdziwym, ani wirtualnym.

No, to teraz mogę odejść. Wypatrujcie statku z czarną banderą. Niech żyje gospoda!
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rahim »

Bastion nigdy nie był moją stroną czy forum, jakiś cham, nie rozwlekając na nowo strony nie był mój =)
Hm. Ja i Rave? Ja tylko spamuje, a on tylko polepsza wszystko na scenie, no nie wiem jak można nas pomylić =D
Bądź co bądź pamiętam jak niegdyś dużo spamiliśmy razem =) Trzymaj się, i zaglądaj do nas jak najczęściej =)

Korzystając z okazji - wracam na dobre, ale po urodzinach, bo jutro idę się schlać =d
Dla zainteresowanych - tworzę projekcik, ale max 1/2h gry.
Jeśli was zastanawia czy wyjdzie? Tak ;)
Opracowałem mechanikę, postało mi tylko podstawowe grafiki przerobić, mapki (za dużo ich nie będzie, ale każdy NPC będzie odgrywać jakąś rolę).
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2015, 13:42

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Nathan »

Nathaniel wita : I
~
Awatar użytkownika
Rekkimaru

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 1)
Posty: 99
Rejestracja: 07 sie 2013, 21:16
Lokalizacja: Netherrealm
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rekkimaru »

Witam Nathaniela.
Jak to przemyślę to nigdy się nie witałem.
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Revlis »

Nie zauważyłem wcześniej tego tematu.

Witam, nazywam się Revlis i śledzę makerowe fora od kilku lat.
Część osób zapewne zna mnie z Ultimy, ale myślę że i tutaj
uda mi się szybko zdobyć nowe znajomości.
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
HeRand
Posty: 3
Rejestracja: 04 lis 2014, 06:27

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: HeRand »

Cześć i czołem, kluski...
Kiedyś udzielałem się troszku na scenie RM, na rmxp.pl. Gdy forum padło, padł mój zapał do RM, choć ostatnio coś mnie do niego przyciągnęło. Może zagoszczę trochę na dłużej. :)
ODPOWIEDZ