-POWITANIA (i pozegnania)-

Wszystkie sprawy związane z forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naevia

Golden Forki 2017 - Zapowiedzi (zwycięstwo)
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2017, 19:53

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Naevia »

Witajcie :)

Zarejestrowałam się na forum ponieważ zainteresowała mnie tematyka tworzenia gier. Muszę jednak podkreślić, że nie mam w tym doświadczenia i mam nadzieję, że dzięki temu poszerzę swoją wiedzę o makerze.
Narzeczony troszkę wprowadził mnie w temat. Przyznam, że dobrze wspominam wspólne tworzenie mapek i fabuły, zadań oraz różnych urozmaiceń.
Na początku mój wkład był dosyć teoretyczny... na zasadzie doradzania i rzucania pomysłami. Od niedawna próbuję swoich sił w tworzeniu mapek do Aven. Oczywiście ostateczną wersją zajmuje się partner. Uważam, że chęci to podstawa, a tych nie brakuje. Jeśli zdobędę trochę doświadczenia i wiedzy planuję stworzyć swoją własną grę (zarys fabuły mam na razie w głowie). Myślę że osoba taka jak ja może wnieść coś ciekawego do naszego projektu (wiecie, świeże spojrzenie osoby bez doświadczenia w tworzeniu i graniu w gry). Sporo moich propozycji znalazło się w projekcie :). Moje pomysły są początkowo traktowane sceptycznie przez partnera (często mówi że są niemożliwe do zrealizowania w makerze). Ostatecznie jednak okazały się możliwe ;) i wiele z nich udało się zaimplementować do gry.

Pozdrowienia ;)
8) i na Ciebie przyjdzie czas
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Amelanduil »

Naevia pisze:Zarejestrowałam się na forum ponieważ zainteresowała mnie tematyka tworzenia gier.
Naevia pisze:Zarejestrowałam się na forum
Naevia pisze:Zarejestrowałam
Hura, liczba kobiet na forum jest teraz o 1/3 większa :lol:
ObrazekGlico☆Magic?
XGrubyX
Posty: 14
Rejestracja: 19 mar 2017, 14:30
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: XGrubyX »

O, dopiero zauważyłem ten wątek. No więc przywitam się.
Cześć, jak widać, jestem Gruby (znaczy ogólnie jestem chudy, ale to od nazwiska ;) ) mam na imię Kuba (Kuba? Jakub? Jak zwał, tak zwał) RPG Makerem interesowałem się już jakieś rok temu, ale to była tylko czysta zabawa, bez ingerowania w poważniejsze aspekty programu. "Na poważnie" gry zacząłem robić od miesiąca. Co do forum, szczerze, nie pamiętam ile jestem :p Niestety możecie skojarzyć mnie z tym, że jakoś ostatnio dobrze mi idzie dublowanie postów (nie miałem okazji przeprosić, więc przepraszam, oraz obiecuję, że to się nie powtórzy). Bardziej o sobie: lubię napraaaaaaaawde wiele rzeczy. Od gier komputerowych, przez robienie muzyki, pisanie opowiadań, aż po PBFy. No, sądzę, że to na tyle.
Va faill 'Gvynbleid!
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rahim »

Naevia pisze:Witajcie :)

Zarejestrowałam się na forum ponieważ zainteresowała mnie tematyka tworzenia gier. Muszę jednak podkreślić, że nie mam w tym doświadczenia i mam nadzieję, że dzięki temu poszerzę swoją wiedzę o makerze.
Narzeczony troszkę wprowadził mnie w temat. Przyznam, że dobrze wspominam wspólne tworzenie mapek i fabuły, zadań oraz różnych urozmaiceń.
Na początku mój wkład był dosyć teoretyczny... na zasadzie doradzania i rzucania pomysłami. Od niedawna próbuję swoich sił w tworzeniu mapek do Aven. Oczywiście ostateczną wersją zajmuje się partner. Uważam, że chęci to podstawa, a tych nie brakuje. Jeśli zdobędę trochę doświadczenia i wiedzy planuję stworzyć swoją własną grę (zarys fabuły mam na razie w głowie). Myślę że osoba taka jak ja może wnieść coś ciekawego do naszego projektu (wiecie, świeże spojrzenie osoby bez doświadczenia w tworzeniu i graniu w gry). Sporo moich propozycji znalazło się w projekcie :). Moje pomysły są początkowo traktowane sceptycznie przez partnera (często mówi że są niemożliwe do zrealizowania w makerze). Ostatecznie jednak okazały się możliwe ;) i wiele z nich udało się zaimplementować do gry.

Pozdrowienia ;)
Prawdziwa kobieta na forum, od dawien dawna :shock: (tzn. zaraz po naszej Kleosi kochanej do której musisz udać się na cech, odbyć szkolenie a później zostać forumową wiedźminką tematów z słabymi grami). Uszanowanie =]
Usunięty

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Usunięty »

Naevia pisze:Witajcie :) (...)
Pozdrowienia ;)
Również witam i pozdrawiam. :-)
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rykes »

Naevia pisze:Witajcie :) (...)
Pozdrowienia ;)
Witamy serdecznie na forum. Mam nadzieję, że się tu odnajdziesz, my (może powinien mówić za siebie :-D) w miarę możliwości ci pomożemy. Jeśli chcesz z nami swobodnie porozmawiać zapraszam na naszego discorda: https://discord.gg/DKYk6wH. W najbliższym czasie spodziewaj się wiadomości na priv :wink: Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczora, Silver.
Awatar użytkownika
Dr.Man
Posty: 140
Rejestracja: 10 lip 2013, 12:13

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Dr.Man »

Każdy się z Dziewczyną przywitał, ale Grubego nikt nie powitał, oj te Kobitki nie jednemu głowe męcą haha.
Witamy Naevia i XGrubyX na forum, kształcie się i róbcie fajne gry :D
Obrazek
Usunięty

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Usunięty »

XGrubyX pisze:jestem Gruby (znaczy ogólnie jestem chudy)
Mam tak samo. Witaj w Gospodzie. Drinki stawia DrMan ;-)
Awatar użytkownika
Prorok z mlecznego
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2017, 03:19
Lokalizacja: bar mleczny

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Prorok z mlecznego »

Cześć wszystkim :)

Forum już obczaiłem dawno temu ale jakoś dopiero teraz się zabrałem do rejestracji. Powód taki jak pewnie większości użytkowników, od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie myśl żeby zrobić gierkę, no a ponieważ dokupiłem w zeszłym roku MV a człowiek nie młodnieje to pomyślałem że trzeba z tym ruszyć teraz kiedy mam trochę czasu, bo w nieskończoność odkładać nie można.

Jestem wciąż raczej zielony jeśli chodzi RPG Makera, ale chęci do nauki i tworzenia gierki są, więc zobaczymy. Fajnie, że forum jest żywe i dużo się dzieje. Tyle twórczych osób, tylko się cieszyć i dopingować do pracy nad gierkami. Pozdrawiam wszystkich i życzę żebyście doprowadzili swoje projekty do końca (co jak wiadomo nie jest takie proste;))!
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Kitabake »

Witam proroku w naszych skromnych progach. Miałem to samo w listopadzie jakoś. Też pomyślałem, że nie mogę odkładać tego w nieskończoność :wink:
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
XGrubyX
Posty: 14
Rejestracja: 19 mar 2017, 14:30
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: XGrubyX »

Dr.Man pisze:Każdy się z Dziewczyną przywitał, ale Grubego nikt nie powitał, oj te Kobitki nie jednemu głowe męcą haha.
Witamy Naevia i XGrubyX na forum, kształcie się i róbcie fajne gry :D
Ojtam, ojtam :) Sam wiem, jak to jest, jak w męskim gronie pojawi się kobitka xD No i dzięki
Enter, dzięki ;) Warto wiedzieć, do kogo się udać, jak już skończę 18 :D
Va faill 'Gvynbleid!
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: BH Daimaouji »

Naevia pisze:Witajcie :)

Zarejestrowałam się na forum
:oops:

Oh myyyyyyyyyyyyy :-D
O, dopiero zauważyłem ten wątek. No więc przywitam się.
Cześć, jak widać, jestem Gruby (znaczy ogólnie jestem chudy, ale to od nazwiska ;) )
1.Witaj
2.Nazwisko huh? A ja jestem od Gór.....................(cenzura)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Chuumoon
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2017, 03:15

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Chuumoon »

Witam.
Tworzę gry w RPG Makerze od około 2010 roku, ale dopiero teraz zdecydowałem się na dołączenie do Gospody.
Mam nadzieję, że już niedługo wypuszczę tutaj mój pierwszy projekt.

Nie potrafię się przedstawiać, ale spróbuję...
Interesuję anime, mangą, komiksami, JRPG'ami i przede wszystkim filmami. Niedługo zaczynam naukę w technikum informatycznym.
Ostatnio doznałem "oświecenia" i spędzam noce nad moim projektem, który (mam nadzieję) będzie moim wielkim magnum opus.

Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze pracowało.
Pozdrawiam, Chuumoon.
Awatar użytkownika
Rykes

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 2)
Posty: 135
Rejestracja: 31 gru 2016, 10:00

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Rykes »

Witamy na forum, Chuumoon :wink:
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Kitabake »

Witam Chuumoon, ciekawe co za projekt nam tu szykujesz :)
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
ODPOWIEDZ