-POWITANIA (i pozegnania)-

Wszystkie sprawy związane z forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kingdom Fire
Posty: 87
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:06

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Kingdom Fire »

Nom... Znowu wracam, ciekawe ile tym razem wysiadze ;P
Awatar użytkownika
Meryujinu
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2008, 14:33

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Meryujinu »

Tiaaa... No to raczej mnie nie zaszkodzi się również przedstawić.
DZIEEEEŃ DOOOOBRYYYY.... lol

A teraz tak na poważnie.

Jak widać (albo i nie, lol) jestem dziewczyną. Ludzie znają mnie jako Meryujinu, ChallengeTaker, albo CT. Ja jednak bardziej preferuje to pierwsze.

O sobie raczej dużo do powiedzenia nie mam. Klasyczna blondynka z z długimi włosami i niebieskimi oczami. Kiedyś zachowywałam się jak kompletna debilka, ale teraz no cóż... zrobiłam się bardziej nudna. Więc cóż, nie będzie dla was słodkiej idiotki. Chociaż jak się rozkręcę, to kto wie. Kuhuhuhuhuhuhu... :twisted:

Zainteresowania? Raczej takie jakie większość ludzi na tym forum lubi, lol. Nic aż tak szczególnego.

Jeśli chodzi o przeszłość RPG Makera, to nie ma się czym za bardzo chwalić, bo nistety należę do tych osób co zaczęło kilka projektów i ich nie skończyło. Jednak pojęcie takie i owakie to mam, bo korzystałam z niego całkiem sporo. Ale znając życie, to jeśli zaczna jakiś projekt (no właśnie, JEŚLI) to drobna pomoc mi się przyda, lol.

Hmmm... Sama nie wiem co by tu jeszcze dodać xP Może tak:
Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze rozmawiało~
...*szept*musze to powiedzieć....
ALL HAIL TSURUPETTAN!
Obrazek
Cuz tsurupettan is what we all love the most
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Mertruve »

Zawsze mówiłem, że uwielbiam CT.
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Mikisi »

Siema jastem na tym forum od około 2 lat i mam 8 postów ! A tak woogule jestem Mikisi na imię mam Mikołaj mieszkam w Bydgiszczy z rpgmakerem mam doczynienia 4 lata . Zaczynałem robić pełno gier lecz ostatecznie zrobiłem 0 ... No to narazie
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
HunT
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2009, 21:36

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: HunT »

No to i ja się przywitam ^^
Śledzę to forum dłuższy czas, lecz dopiero nie dawno założyłem konto. Moje hobby to komputery (dziwne nie?) no i RPG Maker. Od niedawna pracuje nad takim jednym projektem, ale więcej powiem jak się rozkręci. Oczywiście jestem chłopakiem :)
Za swoje największe osiągnięcia na razie uważam zrozumienie zmiennych i przełączników :P To chyba tyle.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2015, 10:24 przez HunT, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Kalashnikov »

Witam Cię na forum w imieniu (chyba) całego forum, mając jednocześnie nadzieję, że przyczynisz się do rozwoju tego miejsca, a Twoje posty będą warte Twojego i naszego czasu :D Pamiętaj, tutaj post stracić bardzo łatwo (mi kasują 5 dziennie, niedługo będę jechać na minusie ;).

No i powodzenia z projektem, czyli tzw. Rób grę!
Awatar użytkownika
Enyafan
Posty: 122
Rejestracja: 20 cze 2009, 14:21

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Enyafan »

Wywalili mi posta w naszych facjatach :(

Joł! Tak sobie zerkłem byłem w poszukiwaniu odpowiedzi na jedno z najbardziej nurtujących ludzkość egzystencjalnych pytań - o czcionkę w RM.

Gorące buziaczki dla S_V, Amadika i Ludzixa :P
Awatar użytkownika
Amadik

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 3)
Posty: 185
Rejestracja: 05 wrz 2007, 23:21
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Amadik »

Enyafan pisze:Wywalili mi posta w naszych facjatach :(

Joł! Tak sobie zerkłem byłem w poszukiwaniu odpowiedzi na jedno z najbardziej nurtujących ludzkość egzystencjalnych pytań - o czcionkę w RM.

Gorące buziaczki dla S_V, Amadika i Ludzixa :P
o.o Ty Żyjesz:*
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Super Vegeta »

Gdahaha, kogo tu przywiało. :D Witam, witam.

Bez podkreślnika plox.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Kalashnikov »

Kto to?
Awatar użytkownika
Enyafan
Posty: 122
Rejestracja: 20 cze 2009, 14:21

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Enyafan »

Śpiąca krrrólewna!

Jakiś czas temu, jeszcze za czasów ś.p. Oazy, trochę się udzielałem. No i jestem twórcą jednego demka. Zamieszczonego na Twierdzy. :twisted:
W chwili obecnej jest bardzo, bardzo niereprezentatywne i strasznie mi wstyd, kiedy je sobie przypominam ;)
Swoją drogą, nadal nad tą grą ( Przeznaczenie ) pracuję. W tragicznym tempie, bo robię ją od jakichś ośmiu lat i końca nie widać... ba! Nie widać nawet połowy :mrgreen: Z tego też powodu tematu dla niej zakładac nie będę, bo nie sądzę, że kiedyś ją skończę. W każdym razie, przeszła gruntowną metamorfozę pod względem fabularno-dialogowo-graficznym. Skryptowo nadal siedzę w kurniku :mrgreen:


No, to papieskie pozdro dla wszystkich na dobry początek forowego pożycia. ;)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: X-Tech »

Grałem w twoją grę całkiem mi się spodobała. Miała niezły klimacik. Faktycznie dawno temu było - 2004 rok jakoś tak mniej więcej. Jak miło widzieć, że makerowcy z dawnych czasów wracają do gry.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: Klonoa »

Chyba pominąłem ten temat, a w tych muszę zaistnieć! (Samo uwielbienie xD? Raczej nie :P)

Witam w moim i reszty forum(Nie chce się niektórym to dopisze:P) nowych usserów :D
Przy okazji swoje spóźnione "Witam"

Lat 16 niebieskooki blondyn kochający tortury, sprawianie bólu i cierpienia. Innymi słowy Sadysta :twisted:
Ogólne zainteresowanie to kompy i szkicownictwo (Nie licząc znajomości anatomii ciała, buahahahaha!! :twisted: )
Być może jedyny RMowiec w moim mieście, który w przeciągu roku zaczął ponad 80 projektów i żadnego nie skończył :D

Najczęściej spotykany okaz pod nazwą Klonoa, Kuro-sama lub podobnymi nickami :P
Less Less Arte
Obrazek
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: master miller »

Klonoa: kurde a ja myślałem, że masz niebieske włosy :(

Witam :D
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: -POWITANIA (i pozegnania)-

Post autor: GameBoy »

Witam, część osób (z rmxp.pl) już mnie tu zna. W makerze siedzę już, uh od 4 lat? Kawał czasu. Zaczynałem od XP, ale szybko przerzuciłem się na 2k3.
Miałem nawet 2 projekty: survival horror w świecie Resident Evil z moim pierwszym poważnym skryptem - ABS ze strzelaniem i przeładowywaniem broni + CMS i Harvest Moon - tu też sporo skryptów miałem (i grafikę "zripowaną" od Mike'a), ale projekty zaginęły w odmętach mojego dysku twardego, który się popsuł, drań jeden. A szkoda, bo parę dopracowań i mogły by być 2 demka.
Teraz znów pracuję nad horrorem, tyle że w XP. Ale ciężko idzie, głównie przez brak odpowiednich grafik i niemocy twórczej w tworzeniu muzyki. Swoją drogą projekt bardzo ewoluował w przeciągu ponad roku.

Swojego czasu przeglądałem też Twierdzę i Oazę, ale chyba nie miałem tam kont. Byłem za to zarejestrowany na rmxp.pl jeszcze przed czystką, po której poszły chyba wszystkie posty. (R.I.P. tutoriale Megatronxa dotyczące tworzenia tilesetów)

Ostatnio rmxp.pl znów padło, to przeniosłem się tu. (Kushi chyba na wakacjach i nie ma kto naprawić)

Ale się rozpisałem, pewnie nikt nie przeczyta. ;p
ODPOWIEDZ