Strona 1 z 1

Gdzie się podział Screenshot thread?

: 11 sie 2012, 21:45
autor: Rave
Galeria map ma nieco inne zasady od tamtego tematu a opcja szukaj zwraca jedynie link do Galerii oraz kilku zupełnie niepowiązanych tematów Cherry'ego.

Re: Gdzie się podział Screenshot thread?

: 11 sie 2012, 21:48
autor: Jazzwhisky
Nigdy nie było takiego tematu, tzn. może i kiedyś ktoś założył, ale nie na dłużej niż kilka godzin. =)

Ogólnie korzystaj z wątku map spełniając jego zasady, innych tematów nie zakładaj, wychodziliśmy zawsze z założenia, że akcje w tym stylu to zwykły śmietnik.

Re: Gdzie się podział Screenshot thread?

: 11 sie 2012, 22:13
autor: Dragon Kamillo
Ja pamiętam że był nawet twojego autorstwa, ale tak jak mówi Jazz nie istniał dłużej niż kilka godzin. A ogólnie to taka galeria map jest o wiele lepszym pomysłem niż jakikolwiek screenshot thread (mogłem zrobić byka w nazwie).

Re: Gdzie się podział Screenshot thread?

: 11 sie 2012, 22:17
autor: Rave
Jestem 100% pewny że był taki temat i nawet był w przyklejonych. Długo przed połączeniem z Twierdzą i trochę po nim (a na pewno w okolicach kiedy AI-RPG jeszcze tu był na stronie).

Re: Gdzie się podział Screenshot thread?

: 11 sie 2012, 22:21
autor: Jazzwhisky
Pomyliły Ci się fora albo tematy, na 100% nie było tu takiego wątku, prawdopodobnie mówisz o temacie z mapami gdy jeszcze nie było w nim zasad i tymczasowo pozostawał zaśmiecony (jedna, może dwie doby).

Jeżeli nie odpowiadają Ci aktualne zasady Galerii Map, rozważ założenie tematu z zapowiedzią gry. =]

edit-dół
To była sugestia, żeby tym postem nie zaśmiecał tematu, ani forum (bo AI-RPG wiedział, że jesteśmy przeciwni screenshotom i nie będzie tu takiego wątku, sam z nim o tym wtedy gadałem), takie "spadaj gdzieś na inne forum, gdzie jest screenshot thread". Ale masz prawo wierzyć w co tylko chcesz. ;)

Zresztą tak samo jak Noruj, który jak widzę, nie odróżnia teorii od rzeczywistości. Zresztą, jak widać wątek map działa, odpadają śmieci, a wszystkie zalety screenshotów (+dodatkowe) pozostają. =]

Re: Gdzie się podział Screenshot thread?

: 11 sie 2012, 23:09
autor: Rave
AI-RPG w viewtopic.php?f=3&t=2619&p=28045&hilit=screenshot+thread#p28045 pisze:GB: Żeby ocenić konstrukcję mapy w temacie musi być całość, a więc ta mapa nie nadaje się do tematu, ale do screenshot thread !


Oczywiście. Nie było.

Re: Gdzie się podział Screenshot thread?

: 11 sie 2012, 23:28
autor: Dragon Kamillo
Bo nie było. X był ogólnie przeciwny tematom ST więc napisał że to się nadaje do takiego tematu byle gdzie niekoniecznie tu.

Re: Gdzie się podział Screenshot thread?

: 12 sie 2012, 21:07
autor: Noruj
Taki temat był i jest na rmxp.pl może pomyliły Ci się fora. Swoją drogą, pewnie dlatego nigdy takiego tematu tutaj nie było. nie można się upodabniać do plebsu
Poza tym, taki temat to oczywiście nie śmietnik, ale całkiem fajna opcja zabawy, prezentacji stylówy, tilesetu, okazja do treningu kompozycji ( bo niektórzy dopieszczali te screeny do perfekcji, swoją drogą - zwykle takie osoby robiły tylko screeny, ale to nie wina tematu, a ludzi )

X krytykował takie tematy, ale jakby dokładnie przyjrzeć się jego wypowiedziom, to dochodzimy do śmiesznych wniosków w stylu: [rpg maker nadaje się tylko do mini gier] 2 miesiące później, [rpg maker nie służy do mini gier, a jedynie jrpgów]. Etc, także nie brałbym wszystkiego co mówi na poważnie xP