Pomysł na zwiększenie poziomu i ilości wypowiedzi w grach

Wszystkie sprawy związane z forum.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Pomysł na zwiększenie poziomu i ilości wypowiedzi w grac

Post autor: Crashykk »

Raczej by nie wrósł bo ktoś kto by chciał opublikować swoją grę musiał by napisać 10 przydatnych rad w różnych projektach, a więc musiałby ogarniać TEMAT jako twórca, aby pomóc. Dopóki by nie ogarniał tych podstaw to raczej trudno byłoby zdobyć te punkty pomocy.
Czyli w ten sposob odcinamy szanse nowym tworcom. Ponadto jezeli ktos nawet by sie znal to watpie, aby chcialo mu sie wysylac 10 ogarnietych wiadomosci, aby moc wstawic gre. Predzej by sie wkur**l i poszedl na Ultime :roll:
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Pomysł na zwiększenie poziomu i ilości wypowiedzi w grac

Post autor: Rahim »

Właśnie o tym mówię, wszystkie tematy X-Techa kończą się tym samym = niczym co mogło by przynieść korzyść, a są jedynie zakładane do bezcelowych wywodów X-Techa, gdzie jeśli ktoś ma przeciwną opinię jest odrazu wrogiem.
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Pomysł na zwiększenie poziomu i ilości wypowiedzi w grac

Post autor: Soul »

X-Tech myśli, że wszystko działa na takiej zasadzie, którą już kiedyś ktoś wygłosił:
"Zkomentuję/pogram w gry innych, żeby inni zkomentowali/pograli w moje gry."

Ale wydaje mi się, że to nie tak działa. Chyba są tu ludzie, którzy po prostu lubią makerówki, a nie męczą się z graniem, tylko dlatego, żeby napisać komentarz.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Pomysł na zwiększenie poziomu i ilości wypowiedzi w grac

Post autor: X-Tech »

Tak. Są którzy grają, ale nie tworzą. Wszystko OK. To jest skierowane tylko do twórców gier.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Pomysł na zwiększenie poziomu i ilości wypowiedzi w grac

Post autor: Jazzwhisky »

Dla formalności, bo musiałem to przeczytać, wyczyścić i nie chciałbym, żeby ktokolwiek się niepokoił, że temat zablokowano bez słowa - dawno nie było pomysłu tak niebezpiecznie odwrotnego do idei tego forum. Właśnie takie rzeczy sprawiły, że chroniąc głowę ograniczyłem czytanie postów autora do minimum (co jest przykre, bo X potrafił nie raz napisać coś z sensem), zdecydowanie zamknięty.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany