GRMA v5

Wszystkie sprawy związane z forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: GRMA v5

Post autor: Kleo »

tiberium pisze:Zainstaluj sobie w pokoju francuską pokojówkę
Dobhy pomysł. Ja sobie zainstaluję fhancuskiego lokaja, żeby mnie infohmował o nowych postach na fohum. :P
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GRMA v5

Post autor: Jazzwhisky »

Przepraszam, że dopiero teraz, nadrabiam.
Ekhart pisze:http://i.imgur.com/4qvUGwn.jpg

Zauważyłem mały błąd w mobilnej wersji strony.
Poprawiłem, potestowałem, chyba jest już ok?

@Bevoo - avatar i resztę możesz przesunąć, przecież nie będę edytował wyglądu forum pod twój av/sygnę, te elementy są wystarczająco ok, żeby dalej w nich nie grzebać. A otwieranie linków w tym samym oknie to stała pozycja i celowy zabieg w phpBB od lat, bez związku z tą zmianą stylu. Dodatkowo niektórzy są przyzwyczajeni w drugą stronę (bo jest to standard!), otworzyć link w nowym oknie to pikuś, a temat rozkminialiśmy zresztą już dawno temu.

@Rave - może sam spróbuj napisać taką modyfikację do phpBB, niech skorzystają miliony na świecie. ;)

Dzięki wszystkim za odzew, ogólnie temat dostosowywania stylu traktuję raczej jako zamknięty, jedyne co jeszcze bym rozważał to zmiana tych ikon tematów i poprawki ew. bugów. Nosi mnie trochę, żeby dodać drugą ikonkę z RM do oznaczania wersji Makera w wątkach (Gry/Zapowiedzi/Pomoc/Zasoby) czy przetestować shoutbox, ale musiałbym znaleźć na to dodatkowy czas, a nie wiem jak z tym będzie. W razie czego - będę pisał. =)

edit
Ah, w międzyczasie pojawiła się jeszcze jedna opcja, czyli kontakt na e-mail z dowolnym userem forum przez formularz w stronie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: GRMA v5

Post autor: Ekhart »

http://i.imgur.com/ol7Nnxw.jpg

Błąd wciąż jest u mnie :f Ale nie przeszkadza aż tak, więc zajmij się ważniejszymi sprawami :p

Jak coś: Lumia 930, ekran 1080x1920, 5"
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: GRMA v5

Post autor: GameBoy »

Ekhart pisze: Błąd wciąż jest u mnie :f
U mnie jest jeszcze gorzej. Ale jak klikniesz na te trzy kropki obok "oznacz jako przeczytane" to pojawi się opcja wyświetlenia nowych postów.
Mi to póki co wystarczy.
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: GRMA v5

Post autor: Ekhart »

GameBoy pisze:
Ekhart pisze: Błąd wciąż jest u mnie :f
U mnie jest jeszcze gorzej. Ale jak klikniesz na te trzy kropki obok "oznacz jako przeczytane" to pojawi się opcja wyświetlenia nowych postów.
Mi to póki co wystarczy.
Mnie też, aczkolwiek gdyby ta opcja była główną (a nie "Oznacz wszystko jako przeczytane") to byłby plus. Kilka razy zdarzyło mi się tapnąć źle i nie miałem co czytać :C
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: GRMA v5

Post autor: Dragon Kamillo »

Jak można by było coś jeszcze dodać, wiem że późno, ale dopiero teraz na to wpadłem.

Chodzi o to że jak klikniemy Podgląd wiadomości to wyświetlany podgląd jest inny niż będzie wyglądać nasza wiadomość, bo ma inną szerokość, może dałoby radę jakoś zrobić by szerokość podglądu była taka sama jak już wysłanej wiadomości, i w sumie jak by iść dalej to też szerokości okien do wpisywania - dało by to szybszą kontrolę nad wyglądem postu, bo tak to piszemy a zawijanie tekstu może nam nie raz sprawić jakieś dziwne figle.

No chyba że się tak nie da, nie wiem jeszcze jak to jest na mniejszych rozdzielczościach, czy czasem szerokość nie jest zmienna itp.
Zablokowany