GRMA v5

Wszystkie sprawy związane z forum.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: GRMA v5

Post autor: Michu »

Potwierdzam - praca zawodowa niejako wymusiła na mnie częste korzystanie z telefonu i przeglądanie na nim GRMA było katorgą. Teraz jest czytelnie, szybko i sprawnie - ogromny plus za taką optymalizację!
Obrazek
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: GRMA v5

Post autor: Ekhart »

Michu pisze:Potwierdzam - praca zawodowa niejako wymusiła na mnie częste korzystanie z telefonu i przeglądanie na nim GRMA było katorgą. Teraz jest czytelnie, szybko i sprawnie - ogromny plus za taką optymalizację!
Holy shit, teraz sprawdziłem i faktycznie!
Jazz, dodaj może jeszcze funkcję Live Tile pokazującą nowe posty? http://www.hanselman.com/blog/MakeAWind ... nutes.aspx ma poradnik, nie wygląda na bardzo skomplikowane :D
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: GRMA v5

Post autor: Klonoa »

Nie jestem pewien czy ktokolwiek to zaproponowal, ale moze lepiej zeby na logo strony zamiast twarzy z VX/VXace dac jeszcze jakies z poprzednich wersji bo daje to zludne uczucie, ze nasze forum zajmuje sie tylko grami i materialami z wymienionych wyzej przezemnie programow.
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: GRMA v5

Post autor: Amelanduil »

Wchodzę na gospodę i takie "o cie panie, co tu się stało"
Trzeba się będzie przyzwyczaić do nowego wyglądu bo jak na ten moment to nie ogarniam co się dzieje xd
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: GRMA v5

Post autor: Deathwing »

Nowa kolorystyka nie powala, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie zmiany na plus, tylko co to ma być za opcja "dodaj do wrogów" po wejściu na cudzy profil? I jeszcze tak bezczelnie wytłuszczona? :D Nie przypominam sobie tego z poprzedniej wersji, chyba że coś mi umknęło. W każdym razie to nie brzmi zbyt pozytywnie, może da się użyć innego określenia? W ogóle jak to ma działać, jako ignorowanie PW od danej osoby czy jakoś bardziej radykalnie?
turn up the silence
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: GRMA v5

Post autor: Ekhart »

Deathwing pisze:W ogóle jak to ma działać, jako ignorowanie PW od danej osoby czy jakoś bardziej radykalnie?
Automatycznie wysyła kilka dronów-komarów które będą latały za daną osobą przez całą dobę i brzęczały za uchem.

A serio, to pewnie chodzi o ignorowanie, zarówno postów jak i PW. Można by zmienić na "dodaj do listy ignorowanych", bo "wróg" faktycznie brzmi dziwnie :p
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GRMA v5

Post autor: Jazzwhisky »

No wrrróg, takie jest dosłowne tłumaczenie. =)))
Ten element skryptu phpBB był już wcześniej, ale został usunięty, teraz też jeszcze się zastanawiałem, ale ostatecznie wyrzuciłem link (działanie polegało wyłącznie na ukrywaniu postów, bez wpływu na PM).
Ekhart pisze:Jazz, dodaj może jeszcze funkcję Live Tile pokazującą nowe posty?
Tu ludzie mają przeglądarki sprzed 10 lat, a Ty chcesz żebym dodawał coś dla WIn 8.1!? ;D
Fajny ficzer no ale.
Klonoa pisze:moze lepiej zeby na logo strony zamiast twarzy z VX/VXace dac jeszcze jakies z poprzednich wersji bo daje to zludne uczucie, ze nasze forum zajmuje sie tylko grami i materialami z wymienionych wyzej przezemnie programow.
Myślałem nad tym, żeby dodać coś do logo, tylko nie wiem, wypis wszystkich wersji RM czy raczej tekst informacyjny w stylu Forum Użytkowników Serii RPG Maker?
Grafika jest taka, bo była ładna =D, nie sądzę, żeby nowym userom kojarzyła się na starcie tylko z jedną wersją RM, np. face w poprzednim stylu pochodził z wersji RM na PS1.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: GRMA v5

Post autor: Ekhart »

Tu ludzie mają przeglądarki sprzed 10 lat, a Ty chcesz żebym dodawał coś dla WIn 8.1!? ;D
Mnie by się przydało, na telefonie by mi się wyświetlało bez konieczności wchodzenia :D
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: GRMA v5

Post autor: Dragon Kamillo »

Ten ryj jest ładny, pasuje do stylu forum. Gdybyście nie napisali że to VX to bym nie wiedział, więc nie wiem czemu to niby nowi mieli by się sugerować jakimś tam małym obrazeczkiem. Jedyne czego się doczepie to to że lewa strona tego kółka jest jakby ścięta.

Nie trujcie dupy, nie ma sensu dodawać jakiś tam super duper wodotrysków które będą działały 1 osobie, a 10 innym nie, albo sprawiały błędy.

I tak nie ma tego błędu z ultimy, można wysyłać szybkie odpowiedzi spokojnie.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: GRMA v5

Post autor: X-Tech »

Dodaj wrogów to genialna opcja, ale pod warunkiem, że każdy widzi listY wrogów/przyjaciół pod
warunkiem również, że można do listy dodawać adminów i modów XD
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: GRMA v5

Post autor: Dragon Kamillo »

No i mamy problem, to znaczy Zombik ma problem z nowym forum. Pisze mi na GG:
nowa strona zacina całą przeglądarke przez zużycie procka, i nie mogę nic kliknąć... nawet tematów otworzyć, muszę resetować jeżeli nie chce by mi komp wybuchł XDD
Jego parametry to:
procesor Athlon(tm) 5000 2,21GHz
896 MB RAM
Windows XP
Opera 29.0
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: GRMA v5

Post autor: GameBoy »

A u mnie na telefonie forum wygląda paskudnie, napisy włażą na siebie i wychodzą poza ekran. :/

Jeszcze ikony edycji itp. pozmieniały się w jakby dwa nawiasy kwadratowe, nie wiem co jest do czego.
Tragedia.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: GRMA v5

Post autor: X-Tech »

Ja się próbuje przyzwyczaić do nowej formy forum. Jest jakby za jasno. Póki co przyzwyczajanie gał JAK przy wgapianiu się w 100watową żarówę. XD
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: GRMA v5

Post autor: Rave »

Mam problem z nową skórką. Mały, z logiem na górze. Zamiast loga Gospody pojawia się defaultowe logo phpBB, to co było w defaulcie. Logo gospody pojawia się może na 3 sekundy czy nawet i ułamek i zostaje zastąpione logiem phpBB. Ctrl+F5, wylogowanie/zalogowanie, czyszczenie ciastek - nic nie pomaga.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: GRMA v5

Post autor: Kleo »

Jakby za jasno faktycznie jest, ale to mi nawet jakoś bardzo nie przeszkadza. Gorzej, że posty wyglądają jak tekst napisany w notatniku - nie wiadomo, gdzie nagłówek, gdzie treść, a gdzie sygnatura. Brakuje mi takiej bardziej "tabelkowatej" formy, która porządkowałaby to wszystko wizualnie.

Dzięki za kotka, Jazz, trochę pomógł. Rozumiem, że po staremu już nie będzie, ale może mogę prosić o to, żeby na TA znów była ta ramka z najświeższymi tematami z forum?
Zablokowany