Czy tylko ja to widzę?

Wszystkie sprawy związane z forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Czy tylko ja to widzę?

Post autor: Shadow EX »

Eee... Czy tylko ja widzę taki mały błąd niedawno po napisaniu posta przez jego autora do tematu pt. Przygnębiająca opowieść bezbronnego pieska porzuconego w ciemnym lesie" autorstwa Dragon Kamillo w dziale "Gry"?

http://images.tinypic.pl/i/00769/io4l9xecy67r.png

Edit: Dokładnie o to mi chodziło.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2016, 23:20 przez Shadow EX, łącznie zmieniany 1 raz.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 957
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy tylko ja to widzę?

Post autor: Powczan »

Nie widzę nigdzie żadnego błędu, nawet na screenie? Prawdopodobnie chodzi Ci o to, że nie ma tej pierwszej linijki, w której jest tytuł posta. Nie ma jej, bo BH z jakiegoś powodu nie zatytułował tego posta.
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Shadow EX
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:58
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Czy tylko ja to widzę?

Post autor: Shadow EX »

Może głodny był, skoro nie znalazła się pierwsza linijka odpowiadająca za temat posta :).

W każdym razie wszystko jasne, a temat ten może iść do zamknięcia/kosza.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!
Zablokowany