Promocja, promocja?

Wszystkie sprawy związane z forum.
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

O właśnie, obrazek z Wujkiem Samem obowiązkowo musi być. =)
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Post autor: BeVoo »

A moze skromna skladka na... reklame w tv?! :twisted: albo chociazby info do jakiegos czasopisma z grami komputerowymi?
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Za jakis czas chcialem zglosic tsukuru do dzialu z ciekawymi stronami w Komputer Świecie. Jeżeli macie inne pomysły - śmiało =]
Obrazek
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Forum CD-A. ;p
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Płynne srebro

Post autor: Mertruve »

To chyba był SimooN, nie Stanior :P
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

K, właśnie odkryłem doskonały sposób na promocję strony i jej popularyzację w 'dziewiczych dotąd kręgach'. Tak więc, sposób jest prosty: wchodzimy sobie, przykładowo, na Wirtualną Polskę (bądź, też przykładowo, na Onet) i przeglądamy nagłówki z newsami. Wybieramy coś - najlepiej nie politycznego, ale np. dotyczącego MP3 czy 'gwiazd'. Przy dodawaniu komentarza można podać w formularzu swój adres WWW - i, wierzcie mi, wielu bęcwałów z ciekawości wejdzie.

To naprawdę działa, wczoraj dałem byle-jaki komentarz do jakiegoś 'njusa' w MP3 na WP... i mam 58 odwiedzin (ze szczegółow wynika, że 50 z WP) z poprzedniego dnia, podczas gdy - dla porównania - ostatnio średnia odwiedzin dziennie na SVG wynosiła 3, w czasach większej świetności strony - 6, a rekord odwiedzin został ustalony w dniu otwarcia strony - 37 wejść wtedy miałem. Tak więc - nowy rekord stanowi prawie 150% starego.

I swoją drogą... W polskiej Wikipedii nie ma ani słowa o RPG Makerze, podczas gdy w angielskiej wszystko jest ładnie omówione, bla, bla, a na koniec artykułu są linki do stron o najciekawszych grach i do największych serwisów o RM. Może przydałoby się coś napisać? Mam account na W, mógłbym więc coś nabazgrolić, ale wiecie... Życzyłbym spobie odrobiny pomocy. :]

Tak więc... Co Wy na to wszystko? ^^
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Ja mogę pomóc - czymkolwiek XD
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

No to robimy tak - rejestrujemy sie na onecie/wp/interii i walimy jakies komentarze w profilu wpisujac tsukuru =] Czas start
Obrazek
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Jest jeszcze gazeta.pl, którego nie wolno lekceważyć XD
Awatar użytkownika
Hyster
Posty: 73
Rejestracja: 02 paź 2006, 13:24
Kontakt:

Post autor: Hyster »

hehe... ostatni post w lipcu :pppp
Ale ze mnie odswiezacz xDD
Byliscie tak zapaleni, dlaczego porzuciliscie to az na pol roku? XD
To co z tymi ulotkami? XDD
Ktos tam mowil, ze wiekszosc osob to fani 3d nie interesujacy sie Makerem, reszta to fani GBA, ktorzy pewnie znaja rpgmakera, ale sa jeszcze inni xD
Interesujacy sie grami 3d i fani klasyki GBA, ktorzy marza o tworzeniu gier, ale nie znaja RPGMakera XD
To ja taki bylem przed odwiedzeniem mnie mojego kuzyna, ktory opowiedzial ze tworzy z koelgami gry w rpgmakerze XD
A ja raczej nie jestem jedyny xP
Ide rejestrowac sie na WP XD
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Z Onetem mamy jeszcze szansę dostać się do JM, więc przed pisaniem komentarzy sugeruję mocno się nawalić i na końcu każdego pisać http://WWW.TSUKURU.PL XD
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Gokufan »

W blogach też można, na czateri w interi lub też nie zważając na banany od obcych adminów na jakichś znanych forach xP
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Post autor: Qualrath »

Hm, ja już próbowałem reklamować u siebie RM, ale sami wiecie, jak to jest =.=
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Awatar użytkownika
MarekMróz1997
Posty: 111
Rejestracja: 27 wrz 2010, 18:25
Kontakt:

Re: Promocja, promocja?

Post autor: MarekMróz1997 »

Sory za odświeżanie tematu, ale muszę to powiedzieć...
A ja powiem tyle....
Próbowałem makera rozprowadzić po swoich znajomych, ale... wyśmiali mnie... kilku powiedziało, że jestem idiotą, że w tym siedzę i powinienem grać w to co jest, zrobione. A na grafikę powiedzieli, że to szajz jakich mało. W moim mieście raczej zainteresowania nie ma.

Inni powiedzieli, że robienie gry to jest tak nudne jak nic.

Czuję się z tego powodu wyjątkowy :-D bo jako jedyny używam makera :).

A otych co na początku napisałem - to są dzieci wychowane na grach 3D. Nie wiedzą co to :!: Diablo I :!: więc nie ma tu mowy o "makerowywaniu" innych ludzi...
Tak właśnie się nazywam jaki jest mój nick i nie wstydzę się tego!

Projekt w tworzeniu: Opowieści z zapomnianych krain
Zapowiedź: Już na forum!
Mantiq
Posty: 428
Rejestracja: 21 mar 2011, 21:41
Lokalizacja: Mszanowo

Re: Promocja, promocja?

Post autor: Mantiq »

Mrozik pisze:Sory za odświeżanie tematu, ale muszę to powiedzieć...
A ja powiem tyle....
Próbowałem makera rozprowadzić po swoich znajomych, ale... wyśmiali mnie... kilku powiedziało, że jestem idiotą, że w tym siedzę i powinienem grać w to co jest, zrobione. A na grafikę powiedzieli, że to szajz jakich mało. W moim mieście raczej zainteresowania nie ma.

Inni powiedzieli, że robienie gry to jest tak nudne jak nic.

Czuję się z tego powodu wyjątkowy :-D bo jako jedyny używam makera :).

A otych co na początku napisałem - to są dzieci wychowane na grach 3D. Nie wiedzą co to :!: Diablo I :!: więc nie ma tu mowy o "makerowywaniu" innych ludzi...
Stary jak ja to znam...
ODPOWIEDZ