-MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Wszystkie sprawy związane z forum.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Jazzwhisky »

Mogę zaproponować dwa kroki diagnostyczne: raz - sprawdź czy masz to samo używając trybu prywatnego przeglądarki. Dwa - fajnie gdybyś sprawdził (i podrzucił np. na PM) dla głównych stron forum i TA czasy wczytywania poszczególnych elementów. W Chromium zrobisz to przez Web Inspectora (Ctrl+Shift+I), dalej zakładka Network/Sieć i wczytanie strony, rezultat powinien wyglądac w tym stylu:

Obrazek

Opcją jest jeszcze flushdns (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ipconfig) przez wiersz polecenia (uruchom->cmd lub spod akcesoriów w Starcie), wrzucasz komendy jak na obrazku w pierwszej linii:

Obrazek

edit-dół
Tym bardziej polecam sprawdzić przy najbliższej okazji flushdns, to może być to.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 957
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Powczan »

Ja naprawdę nie wiem od czego to zależy, ale mam tak i co jakiś czas problem "sam" się naprawia i po jakimś czasie wraca. Tak w kółko ;)
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Omnom

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1)
Posty: 99
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Omnom »

@ŻbiXs
Wyczyszczenie słodkości to pierwsze co zrobiłem.

@Jazzwhisky
W trybie prywatnym forum wczytuje się równie wolno. Wykonanie flushdns nic nie dało. Zrzuty z Web Inspectora podeślę Ci jutro.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: BH Daimaouji »

Mantiq pisze:A,że to jest dział propozycji to ja proponuje shoutbox :)
Czyś oszalał? Chcesz spam i obraze? Shitbox jest nie potrzebny
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Jazzwhisky »

Takie ogłoszenie - uprzedzam na wszelki wypadek, przez weekend możecie trafić (ale nie obiecuję ;)) na pewne problemy z dostępem do forum, w razie czego bądźcie cierpliwi, board jest cały czas na swoim miejscu.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: BH Daimaouji »

Mam taki bug, przez nowy styl forum, nie mogę znaleść opcji "wyloguj sie" gdzie ona jest?
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Ekhart »

Obrazek
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: BH Daimaouji »

Ekhart pisze:Obrazek
Jeśli to na stronie głównej to nie mogę tego znaleść ^^'

To doprawdy jakiś bug z mojego komputera na tym forum
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Jazzwhisky »

Na górze każdej podstrony powinieneś mieć niebieski pasek, to ikonka na samym końcu po prawo. Jeśli tego nie widzisz - zrób zrzut ekranu ze strony i podaj wersję swojej przeglądarki dla pewności, może po prostu pora przerzucić się na coś nowszego niż dziewięcioletni IE7? =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: BH Daimaouji »

Jazzwhisky pisze:Na górze każdej podstrony powinieneś mieć niebieski pasek, to ikonka na samym końcu po prawo. Jeśli tego nie widzisz - zrób zrzut ekranu ze strony i podaj wersję swojej przeglądarki dla pewności, może po prostu pora przerzucić się na coś nowszego niż dziewięcioletni IE7? =)
1.No nie mam
2.Aha, no mam IE6 czy IE8 nie wiem, na laptopie mam IE, FF, O, i GC :) Więc chyba będe wchodził na laptopie
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Klonoa »

Mam mala propozycje odnosnie tesktu na forum, a dokladniej mowiac zmiany pewnego szczegolu.
Dzial Pomoc w swoim opisie kiedy na niego najedziemy dalej posiada dopisek po przecinku, ze mozna w nim poszukiwac osob do wspolpracy gdzie wiekszosc nowych nie czyta regulaminu dzialu-- moim zdaniem warto byloby w wolnej chwili usunac te polowe zbednego tekstu.

Akurat nie bylem pewien czy tutaj to napisac, ale bezsensem byloby zakladac nowy temat.
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: GameBoy »

Z regulaminu działu:
Tematy dotyczące poszukiwania współpracowników są zwyczajowo (jeśli zawierają komplet potrzebnych informacji) natychmiast zamykane - z ich autorami kontaktujcie się we własnym zakresie.
Tematy te są zamykane, by uniknąć spamu w stylu "lol i tak nikt ci nie pomoże" etc.

Więc wszystko jest jak najbardziej w porządku.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Klonoa »

@up,
Znam regulamin dzialu. Jednak jak najedziesz myszka na napis "Pomoc" mozemy przeczytac "Problemy zwiazane z praca w RM, poszukiwania wspolpracownikow" co jest doslownie szczegolem, ale nowe generacje coraz rzadzej czytaja regulaminy zakladania tematow na dany dzial, a jak zobacza taka nieaktualna informacje to bez myslenia beda probowali zakladac dalej takie tematy.
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Adrap »

Nie wiem jak to wygląda z technicznego punktu widzenia, ale moznaby dac cię w stylu konferencji wiecie dodajemy i gadamy z userami. A za shoutboxem jestem rusza i cialem bo tutaj większość userow jest bardzo ogarnieta i nieglupia. Wiec raczej nie bedzie powtorki z ultimy. No i na tych końcach moznaby porozmawiac o projektach co wplywa na jakość i szybkość tworzenia. Nasi eksperci to sprawdzili :D
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: GameBoy »

Informacja jest aktualna przecież, dział służy m.in. do szukania współpracowników, a dlaczego tematy są zamykane napisałem w poście wyżej.
ODPOWIEDZ