-MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Wszystkie sprawy związane z forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: kalafior »

chyba nie trafileś z tematem ; o ale nic, dołączyłbym się do pytania gdyby dotyczyło taco ; o
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Kiksi »

a może TASC? :P
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Kalashnikov »

Ogólnie dołączam się do pytań w 3 ostanich postach :)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Jazzwhisky »

Ostatnio rozmawiałem na ten temat z paroma osobami i już zastanawiam się jak to zorganizować. Omówmy się, że info pojawi się gdzieś tutaj zaraz po świętach. =)

-edit-
Troszeczkę się zagapiłem, zresztą do ustaleń doszło niedawno, więc już nadrabiam. Jak widać, ruszyliliśmy już z czwartym TACO - jeśli wyszłoby to przyzwoicie, w drugiej połowie maja odpalilibyśmy TASC 2, a potem w końcówce roku szkolnego moglibyśmy ruszyć z trzecim sezonem LM. W obwodzie jest jeszcze coś, ale to już inna historia, póki co - "pewniaki" jak wyżej. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Pantera »

pragne zaproponowac taka prawie kosmetyczna zmiane - co byscie powiedzieli, na wyroznianie postow autora tematu w jego temacie? bo ja ostatnio pare razy nie bylem pewien czy pisze tworca gry, czy nie :)
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Michu »

Moim zdaniem zbedne. Wystarczy poswiecic 10 sekund i sprawdzic autora postu
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Jazzwhisky »

Tylko uzupełnienie ostatniego newsa -> http://tsukuru.pl/index.php?link=news/komentuj&no=253 względem wpływu na funkcjonowanie forum. Nie utraciliśmy żadnych postów, zniknęła jednak część grafik rang i wszystkie ostatnio (w ciągu ostatnich ~20 dni) dodawane avatary czy załączniki do postów; rangi zostana poprawione jeszcze dzisiaj, niestety w przypadku pozostałych plików - nie ma mowy o ich odzyskaniu. Dlatego jeśli było to coś istotnego (avatary, zasoby w Skrzyce, inne pliki), musicie uzupełnić je samodzielnie.
Sry za kłopoty, liczę na wyrozumiałość i mam nadzieję, że to koniec wszelkich problemów. ^^"
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Jazzwhisky »

Jazzwhisky pisze:Sry za kłopoty, liczę na wyrozumiałość i mam nadzieję, że to koniec wszelkich problemów. ^^"
A g*wno, niestety (jak niektórzy to już zauważyli) dziś w okolicach południa baza danych forum została przywrócona do postaci z dnia poprzedniego. Zniknęło trochę postów, ofkoz nie było to zamierzone, wszystkich przepraszam za zamieszanie, a jutro postaram się napisać coś więcej.

//Edit-dół: Yup, to wina naszego hosta, jeśli sprawa szybko nie ulegnie poprawie, będę działał.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Pokrak »

Ostatnio co chwilę wywala mi na forum błąd "not implemented" kiedy coś postuję, czy podpis próbuję zmienić.

EDIT:
Pojawia się to tylko kiedy próbuję dodać obiekt [img].
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Inq »

Co się stało z tematem, który założyłem wczoraj jak równierz ze wszystkimi postami jakie napisałem?
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Akwarelek »

Jazzwhisky pisze:A g*wno, niestety (jak niektórzy to już zauważyli) dziś w okolicach południa baza danych forum została przywrócona do postaci z dnia poprzedniego. Zniknęło trochę postów, ofkoz nie było to zamierzone, wszystkich przepraszam za zamieszanie, a jutro postaram się napisać coś więcej.
To.
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Pokrak »

Nadal "Method Not Implemented". Co jest z tym zasranym PHP? >.>
Podejrzewam hosta o blokowanie potrzebnych portów, czy coś w tym stylu...
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Jazzwhisky »

Pokrak pisze:Nadal "Method Not Implemented". Co jest z tym zasranym PHP? >.>
Podejrzewam hosta o blokowanie potrzebnych portów, czy coś w tym stylu...
Problem jest "trochę" bardziej rozległy, ale naprawdę nie ma sensu by ktokolwiek się teraz męczył - obiecuję, że gdy cokolwiek ulegnie zmianie lub będę miał do przekazania coś wiążącego, natychmiast pojawi się to w tym temacie. Do tego czasu - błagam o wyrozumiałość.

//edit

OK, informuję, że wszystko powinno być już w porządku.
Aczkolwiek to nie koniec zabawy - w ciągu najbliższych 48-72h czeka nas prawdziwa przeprowadzka, ofkoz będę się starał, żeby forum i sajt były non-stop dostępne, ale w późnych godzinach nocnych być może będziecie mogli natknąć się na jakieś problemy.

//aktualizacja - problem z załącznikami rozwiązany.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Pokrak »

*muzułmańskie pokłony*
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Kalashnikov »

Nie wiem jak przejść do profilu danej osoby (nie da się kliknąć w nick) ;_;
ODPOWIEDZ