Strona 1 z 1

Zasoby / Muzyka lagują

: 24 sie 2009, 11:43
autor: Akwarelek
Ile razy wchodzę na Zasoby i wybieram Muzykę, przeglądarka zaczyna mi totalnie zamulać. Cokolwiek kliknę jest odkliknięte po kilku(nastu) sekundach, przewijanie myszką tak samo. Też tak macie? Dlaczego tak się dzieje i jaki jest sposób na pozbycie się tego (od strony mojej lub serwisu :D)

Re: Zasoby / Muzyka lagują

: 24 sie 2009, 13:05
autor: Mertruve
Korzystasz z jakiejś wtyczki, która ładuje zawartość podstron wtedy, kiedy przeglądasz stronę ("szybsze surfowanie!!1")? Jeśli tak - wywal ją albo Quicktime.

Re: Zasoby / Muzyka lagują

: 24 sie 2009, 15:35
autor: Jazzwhisky
Hmmm, chyba Mert ma rację co do wtyczek, my ze swojej strony nie możemy zrobić nic - w podstronie nie ma niczego niezwykłego, na czystych wersjach wszystkich najpopularniejszych przeglądarek wygląda to zupełnie ok.

Jeśli chcesz, żebym zgłębił temat - podaj wersję przeglądarki, ew. posiadane wtyczki, sprawdź też np. ustawienia pipelining w swojej przeglądarce - http://pl.wikipedia.org/wiki/Pipelining, spróbuj pomanipulować, sprawdź zachowanie podstrony pod innymi przeglądarkami (!), może dojdziesz do jakiegoś wniosku. Ja dawno temu przestałem korzystać z wtyczki Quicktime, generowała właśnie często różne problemy zwłaszcza z przeglądaniem zasobów dźwiękowych.