Strona 1 z 1

♪♫ Gdzie się podziały...

: 12 kwie 2011, 19:19
autor: Adziol
tamte newsy? ♪♫
No właśnie, co się stało z newsami? Czemu są tak rzadko i w ogóle żadnych zapowiedzi ani nic ostatnio, nu. :-o

Re: ♪♫ Gdzie się podziały...

: 12 kwie 2011, 20:14
autor: Fear
Nikt Ci nie broni czegoś napisać :P
Teraz pisać newsy i zapowiedzi może każdy...

Re: ♪♫ Gdzie się podziały...

: 12 kwie 2011, 20:20
autor: Jazzwhisky
Nie ma kogoś by je pisać ;) - stary team wykruszył się w 100%, ja sam nie jestem w stanie ciągnąć tego do usranej starości, niestety nikt inny też nie pali się do tej roboty. Nie ma nawet zgłoszeń nowych gier do downloadu, które trochę przymusiłyby mnie do roboty.

Anyway, od kilku tygodni czekają na dodanie dwa starocie z ~gorącego roku 2003, już nawet raz miałem je wrzucić, ale coś mnie powstrzymało, myślę, że pojawią się na stronie (edit!) tuż po weekendzie.

Gdyby ktoś stał po jasnej stronie mocy (!!!) i znalazł w sobie ochotę do krótkiego opisania którejś z tegorocznych nowości (a jest już parę tytułów, którym należy się odrobina promocji) - otwarte drzwi czekają - viewforum.php?f=1 + http://tsukuru.pl/index.php?link=users/addnews i pozamiatane. =)

Re: ♪♫ Gdzie się podziały...

: 13 kwie 2011, 04:22
autor: Rave
Ja bym mógł napisać co nieco o tej nowej gierce samolotowej Ska'cia i o NP (tutaj bym opisał stan prac i dorzucił kilka nowych screenów). Tylko powiedz czy wasz CMS używa bbcode czy html (chcę maksymalnie ułatwić "konwersję", więc chcę wiedzieć).

Re: ♪♫ Gdzie się podziały...

: 13 kwie 2011, 09:28
autor: Noruj
Fajniej by bylo, zeby tam sie pojawialy opisy pelniakow, demek itd, a lansionko projektami mozna prowadzic w swoich tematach.

Re: ♪♫ Gdzie się podziały...

: 13 kwie 2011, 11:22
autor: Jazzwhisky
Rave pisze:Ja bym mógł napisać co nieco o tej nowej gierce samolotowej Ska'cia i o NP (tutaj bym opisał stan prac i dorzucił kilka nowych screenów). Tylko powiedz czy wasz CMS używa bbcode czy html (chcę maksymalnie ułatwić "konwersję", więc chcę wiedzieć).

W grę wchodzą tylko premiery dem/pełnych wersji, produkcja Ska'cia spełnia już ten warunek, NP niestety nie, nie róbmy prywaty. ;)

Co do newsów, jak już kiedyś Ci odpowiadałem, pisz używając bbcode lub znaczników htmla - jak wygodniej, oba naprawdę będą ok.

Gdyby ktoś potrzebował dodatkowej motywacji, coś mu w tym wszystkim nie gra - dajcie znać, pewnie można wprowadzić jakieś systemowe uzupełnienia/poprawki.

Re: ♪♫ Gdzie się podziały...

: 12 lis 2013, 12:13
autor: jacky374
Anyway, od kilku tygodni czekają na dodanie dwa starocie z ~gorącego roku 2003, już nawet raz miałem je wrzucić, ale coś mnie powstrzymało, myślę, że pojawią się na stronie uż po weekendzie.

: 12 lis 2013, 20:27
autor: BH Daimaouji
No przydały by sie zasoby, i nowe gry.

Szkoda że newsy są tak rzadko

Re:

: 12 lis 2013, 21:26
autor: Jazzwhisky
BH Daimaouji pisze:Szkoda że newsy są tak rzadko

Potwierdzam. =)

Ze swojej strony - powinienem na godzinach wrzucić krótki news informacyjny związany z GFS2, przedgoldenforkowe newsy na temat gier ruszą z kopyta po nadchodzacym weekendzie.