Strona 1 z 1

Główna strona wygląda dziwnie.

: 08 lut 2015, 18:47
autor: Dragon Kamillo
Teraz wchodząc na TA, przez tsukuru.pl, wyświetla nam się cała biała strona z 3 linijkami u góry. Wygląda to co najmniej dziwnie. Może zamiast wyświetlania ostatnich newsów lepiej by było zrobić coś innego tam. Nowe newsy i tak już mają się podobno nie pojawiać, to nie lepiej by było na tej pierwszej stronie napisać coś ogólnie o stronce, jakieś informacje o archiwum, które by sobie cały czas bezpiecznie tam leżały, zamiast starych newsów z którymi jak widać są problemy.

Taki drobny pomysł.

Re: Główna strona wygląda dziwnie.

: 08 lut 2015, 20:20
autor: Jazzwhisky
Dragon Kamillo pisze:to nie lepiej by było na tej pierwszej stronie napisać coś ogólnie o stronce, jakieś informacje o archiwum, które by sobie cały czas bezpiecznie tam leżały
Lepiej, lepiej, miało być dawno, ale motywacji brak i inne rzeczy miały wyższe priorytety. Póki co poprawiłem wyświetlanie, za to jest szansa (!), że będę jednak publikował jakieś zbiorcze newsy co miesiąc-dwa, poczynając od lutego. W razie gdyby nie wypaliło - zamiast newsów na pewno w końcu pojawi się jakiś tekst powitalny/informacyjny.

Re: Główna strona wygląda dziwnie.

: 08 lut 2015, 21:39
autor: Ozzaku
A co byście powiedzieli na to, aby zrobić na głównej stronie taką jak by kartkę z kroniki, opisującą losy sajtu, od początku, zmiany na nim, połączenie forum z forum Twierdzy itp. ułożone chronologicznie? =)

Re: Główna strona wygląda dziwnie.

: 08 lut 2015, 22:32
autor: Kleo
Ja bym powiedziała, że jednak wolę newsy. :)