Newsy/RMNewsPL

Wszystkie sprawy związane z Tsukuru Archive.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Newsy/RMNewsPL

Post autor: Jazzwhisky »

No i choć na pierwszego kwietnia, to na tyle serio, na ile się da. :)

Trochę spontanicznie, trochę ze zwykłego rozsądku, a trochę podejmując ostateczne kroki w kierunku ratowania newsów, pod stronę główną podpięte zostały właśnie wpisy z profilu RPG Maker News Polska, który - przynajmniej niektórzy - dobrze znają z Fb. Pewnie dojdzie jeszcze do kilku poprawek, ale zasadniczo ma to wyglądać właśnie tak, zapowiadane aktualizacje strony, przede wszystkim te kilka gier, które czekają od wieków na upload, też pojawią się już w tej formie (najbliższa za kilka dni). Nadto pozwoli to wreszcie wygodnie śledzić facebookowe aktualizacje osobom, które nie mają konta w serwisie, profil RMNewsPL istnieje od ponad roku i póki co obejmuje zasięgiem kilkuset odbiorców na Fb. Niemniej, tam też dalsza aktywność jest uzależniona od zapału i możliwości, zakładam sobie, że na powinniśmy pociągnąć w tej formule chociaż do końca roku.

I to chyba tyle, jak zwykle - poza tym, że informacyjnie, to także w nadziei na uwagi, dajcie znać jeśli macie jakieś pomysły, czy jeśli coś nie działa tak, jak trzeba. Dla podtrzymania akcji scenowego serca ewidentnie potrzeba nam aktywnych użytkowników community bardziej niż kiedykolwiek. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Newsy/RMNewsPL

Post autor: Kleo »

Scenowe Fb śledziłam z przyjemnością, jeśli chodzi o meritum, ale w bólach, jeśli chodzi o sprawy, że tak powiem, techniczne. Pewnie większość osób ma tam jakiś profil, czy coś, więc im różnicy nie robi, ale ja nie mam, a serwis straszliwie utrudnia korzystanie z niego takim wyrzutkom, jak ja. Więc newsy na TA to dla mnie super rozwiązanie, dziękuję. :)
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Newsy/RMNewsPL

Post autor: Yoroiookami »

Podpisuję się pod Kleło. Fajnie, że można zobaczyć newsy na stronie głównej. :>
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ