Elementy tilesetów by Ayene

Jeśli chcesz podzielić się swoimi materiałami z innymi użytkownikami forum.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Elementy tilesetów by Ayene

Post autor: Rahim »

Kończ waść wstydu oszczędź
No to kończę XD.

To jest podpis xD

Co do uwag i naciskania na poprawienie czegoś to ma różny skutek, każdy może to odbierać inaczej. A Ayene jest kobieta i mimo wszystko szacunek jej się należy ;)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Elementy tilesetów by Ayene

Post autor: Klonoa »

Rahim pisze:(...)"coś robi, i wychodzi jej to całkiem nieźle" bo inni zamiast wziąć się do roboty to tylko wypisują co im potrzeba w dziale z zasobami(...)
Jakoś dziwnie się poczułem mogąc przeczytać tę linijkę postu, ale nie będę toczył dalej tematu jaki w zasadzie zamknęliście więc... *cisza*

Jeżeli mam już odnosić się do nowych grafik jakie zamieściła na forum Ayene(Wstydź się, że nie dałaś je na DEVa! Przez to nic nie wiem!) to jak zwykle coś ładnego co i tak pojawia się trochę rzadko chociaż się nie mam co dziwić bo robienie grafik do 2k3 zajmuje o wiele mniej czasu niż przystosowanie tych do VX jeżeli ma się jeszcze postawione jakieś standardy ^^

I tak Kamillo ten cień pochodzi z tego, że sam dach lekko odstaje od samej konstrukcji przez co powstaje efekt pół cienia i naprawdę nie jest tutaj nic trudnego wyobrażenie sobie tego jako czegoś w 3D bo w realnym świecie przecież na co dzień spotykamy się z takimi zjawiskami więc też odczytanie grafik tego typu nie powinno być jakimś problemem.

I takie małe pytanko bo nie jestem pewien czy już do końca jestem ślepy czy mam halucynacje, ale.. w oknach na tej podłodze są kontury płytek? Czy mi się tylko zdaje..?
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Elementy tilesetów by Ayene

Post autor: Dragon Kamillo »

Nie wydaje ci się, te okna po prostu sięgają podłogi hehe. Można się do tego doczepić ale lepiej dać se siana z tym. Co do tego cienia to można się domyślić, że dach wysunięty co nie oznacza, że nadal ma trochę ciut za ciemny wygląd. A i jeszcze nie pomyl się raz pisałem o cieniach na krawędziach bocznych dachu, a tam już go być nie powinno (mowa o dachu płaskim).
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Elementy tilesetów by Ayene

Post autor: Rahim »

Klonoa pisze:
Rahim pisze:(...)"coś robi, i wychodzi jej to całkiem nieźle" bo inni zamiast wziąć się do roboty to tylko wypisują co im potrzeba w dziale z zasobami(...)
Jakoś dziwnie się poczułem mogąc przeczytać tę linijkę postu, ale nie będę toczył dalej tematu jaki w zasadzie zamknęliście więc... *cisza*
Tzn? Nie rozumiem o co chodzi? ;)
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Elementy tilesetów by Ayene

Post autor: Klonoa »

@Rahim, a nie tak po prostu dzwnie sie poczulem będąc wliczonym do wszystkich :)

@Kamillo, o którym dachu mówisz dokładnie bo się lekko pogubiłem i nie widzę żadnego cienia w najnowszym tworze i nie jestem pewien czy nie chodzi ci o cień na dachu w ostatniej pracy bo tam cień na tym dachu troche dziwnie dla mnie wygląda..
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Elementy tilesetów by Ayene

Post autor: Rahim »

Oj nie chodziło mi tak ogólnie pojechać wszystkim prosto z mostu xd
Tylko dać porównanie robi coś samemu = czeka aż inni zrobią za niego.
Jak dla mnie należy się jej szacunek chociaż za chęci i pasje, a jeśli ktoś coś
do kogoś ma to na pw a ni publicznie osiąść na kobiecie za jej chęci, gdzie zaraz
ktoś dla szpanu i przypodobania przyleci i przywali się jako kolejny do niej tak naprawdę nie wiedząc o co chodzi.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Elementy tilesetów by Ayene

Post autor: Dragon Kamillo »

Ojć, wiem czemu się nie połapałaś, po prostu napisałem o grafice którą zrobiła Ayene i jej tu nie dodała. Chodzi o tą, jest ona na stronie Tag Teamu.
Obrazek
Popatrz na płaski dach, przy ukośnym wszystko jest OK. No może poza tym że wklęsłość ukośnego dachu powinna być widoczna przy połączeniu z tym bocznym (czytaj parę postów wyżej).
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Elementy tilesetów by Ayene

Post autor: Rahim »

Dom bez drzwi! Jakmają tam wejść ludzie?!*-*
No nie powiecie mi że oknami wchodzą i wychodzą?
A tak już serio to zastanawia mnie czy Ayene podjeła by się stworzenia grafik pod 2k3?
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Elementy tilesetów by Ayene

Post autor: Dragon Kamillo »

Co do rm 2k3 patrz na druga stronę tematu. Co do drzwi to na charsetach je dodajesz.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Elementy tilesetów by Ayene

Post autor: Rahim »

Tak wiem że na charach, aż tak tępy nie jestem *-*
Koniec offtopu XD
ODPOWIEDZ