Suikoden II - PSX

Jeśli chcesz podzielić się swoimi materiałami z innymi użytkownikami forum.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Suikoden II - PSX

Post autor: Dragon Kamillo »

Od pewnego czasu ripuje graficzki z Suikodenka drugiego na PSXa.
Prawie wszystko czego nie ma tu: http://spriters-resource.com/psx_ps2/su ... index.html i na forum tej strony będziecie mogli znaleźć tu (jakieś specjalne prośby o rip, niekoniecznie z suikodena, mile widziane savestaty z emulatora epsxe).
Jak na razie jest tyle:
Obrazek - tła walki (będą uzupełniane)
Obrazek - scena gdy rzeka wyrzuca na brzeg bohatera (mgłę ripnę jeszcze raz bo coś źle jest)
Obrazek - kyaro więzienie
Obrazek - kto grał kojarzy a kto nie grał to niebo jest wykorzystywane w ToE akt 2
Obrazek - wykorzystane między innymi w kolorowym intro (dostępnym po 108 walce przed skokiem)
Obrazek - domek bohatera
Kiedyś znajdziecie tego tu więcej.


Edit
Tym razem mapa świata z suikodena (1)
Nie wiem czy to są wszystkie tilesy bo ripowałem tak na szybko.
mapa świata suikoden.PNG
jakby ktoś wiedział, że to jeszcze nie wszystko to proszę niech napisze, wtedy postaram się doripować.

edit

rip z obozu na początku gry w trakcie ataku.
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Asuda
Posty: 316
Rejestracja: 30 maja 2011, 01:37

Re: Suikoden II - PSX

Post autor: Asuda »

Dobra robota :)
-Why, i must do it?
-Because you are jrpg...
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Suikoden II - PSX

Post autor: McLaren »

Super ,że robisz grafikę do swojej gry, a jak ktoś użyje Twoich grafik z Suikodena do swojej gry to nie będziesz zły ,że włożyłeś tyle pracy w to a tu ktoś bez niczego je sobie weźmie i doda do swojego projektu?
Czy można zagrać w Suikoden 2 na pc?
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Suikoden II - PSX

Post autor: Soul »

@McLaren
Ależ Dragon Kamillo nie rysował tych grafik, tylko zripował je z Suika.
A po drugie, gdyby nie chciał, żebyśmy ich używali, nie wstawiłby ich na forum.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Suikoden II - PSX

Post autor: Dragon Kamillo »

Oczywiście, że możecie tego używać - reszta znajduje się tu (nie moje ripy!) - http://www.spriters-resource.com/playst ... uikodenii/. Jak czegoś tam nie ma to miało pokazać się tu, ale znalazłem to: niestety link wygasł - cały folder graphics z suikoden II na PC (chińskie). Jest tam wszystko co znajduje się w grze, jednak część grafik jest w innej rozdzielczości - na windows suikoden II miał większą rozdzielczość niż na PSX, grafiki te więc nadają się do makera xp w górę, niestety do 2k/3 nie, na szczęście część grafik (w tym tilesety i panoramy) pozostały bez zmian. Jak będę miał czas upchnę tą całą paczkę i tu zarzucę, odtąd ripuje tylko w razie potrzeby tylko to czego nie ma na tamtej stronie i jej forum, a co jest inne na wersji PC.

Co do grania na PC - możesz zagrać w wersje PSX na emulatorze PSX (np ePSXe) - to jest chyba najlepsza opcja, chyba że znasz chiński i dorwiesz wersję PC, lub japoński i zagrasz w wersje PSP (również na emu - o ile takowe istnieje). Wersja PSX jet po angielsku, można znaleźć tłumaczenie niemieckie, a od wielu lat powstaje polska wersja - czekajcie a się doczekacie XD)

Oczywiście jakaś prośba o rip - save state z emu epsxe i mogę spróbować coś zdziałać.
ODPOWIEDZ